Balık Burcu Kadını | Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? - Şartları Neler

Balık Burcu Kadını | Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Balık Burcu Kadını Hangi Burçla İyi Anlaşır, Balık Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz? Merak ettiğiniz tüm detaylar içerikte.

Anasayfa > Genel > Balık Burcu Kadını | Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?
17 Eylül 2020
881 okunma
Balık Burcu Kadını | Balık burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Hayal dünyasında yaşayan, oldukça yetenekli ve derin hisleri olan bir kadındır. Duygusallığı nedeniyle değişken tavırlar içine girebilir ancak balık burcu kadını oldukça anlayışlıdır. Karşısındakinden de aynı anlayışı bekler.

Özellikleri

*Sessiz bir yapıya sahiptir. Bunun iki nedeni vardır. Birincisi kendi hayal dünyasında vakit geçirmeyi sevmesidir. Geniş bir hayal gücü vardır ve hayal kurmak ruhuna iyi gelmektedir. İkinci nedeni ise utangaçlığıdır. Kendisini kapatır ve dertlerini içine atmayı tercih eder. Kendini boşaltmanın yolunu da ağlamakta bulur.

*Cömerttir, sonsuz sevgi ve destek verir. Ailesini sevdiklerini ve partnerini çok önemser.

*Şıpsevdidir denebilir. Hoşlandığı her kişiyi hayatının aşkı zannedebilir.

*Çok iyi bir dinleyicidir, derin sezgileri ve empati yeteneği ile karşısındaki kişiyi çok iyi anlar ve tavsiyeler verir.

*Ancak aynısını kendisi için yapamaz, karmaşık bir kişiliği vardır ve kendini kolayca bulamaz.

*Kimlik bunalımına çok kolay girebilir, iş hayatında özgür olabileceği bir mesleğe yönelmesi gerekebilir.

 Aşk Hayatı

Balık Hoşlandığı zaman gizlemeye çalışsa da başaramaz. Utangaçlığı nedeniyle hemen belli eder. Hızlı davranmaktan çekinir ama tutkusu o kadar baskın gelir ki dayanamayıp gecenin bir yarısı hoşlandığı kişiye mesaj atmak için bir bahane uydurabilir. Açık seçik kendisinden hoşlandığını belli eden kişiden hala emin olmayabilir. Hep bir adım geride durmaya çalışır ama sabırsızlığına yenik düşer. İlişkide ise balık burcu kadını;

*Özverilidir, elinden gelen her şeyi yapar.

*Partnerinin ideal kadınını merak eder ve kendini bu şekilde görme yanılgısına düşebilir. Bu nedenle de kimlik bunalımına girerek ilişkiyi sonlandırabilir. Bu noktada partnerinin ona kendini hatırlatması gerekmektedir.

*Her şeyi söylemez, bu nedenle bazen sebepsiz yere uzaklaşabilir. Aslında kendince halletmesi gereken bazı içsel sorunları vardır ve bunları tek başına çözmesi gerekir. Anlayışlı bir partnere çok ihtiyacı vardır.

Burç Uyumu

Balık Burcu Kadını Su ve toprak grubu ile iyi anlaşır. Ateş grubunun sertliği kendisine zor gelir ve bunalıma girme olasılığını arttırır.

*Yengeç burcu ile iyi anlaşır, yengecin anlayışlı korumacı yapısı balığı şefkatlice sarar. Balık burcu kadını yengeç burcuna gizemli gelir ve duygusal konularda ona yardımcı olur.

*Akrep burcu ile balık burcu ilginç bir şekilde anlaşır. Balık burcunun masum tavırları akrep burcunun güvenini kazanacaktır. Akrep, rehber kişiliği ile balığın yoldaşı olacaktır.

Balık Burcu Kadını Nasıl Biri?
Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Mistik konulara var olan ilgisi de bu kadının sezgisel tarafını beslemektedir. Balık burcu kadını özellikleri arasında bir de vefakarlığı ve şefkatli olması vardır.
Balık Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Balık kadınları kendilerine samimi davranna ve dopal olan erkeklerden hoşlanırlar. Kırılgan bir yapıya sahip oldukları için koruyuculuk duygusu onlar için çok önemlidir. Partnerine sonuna kadar güvenip sırtını dayamak isterler.
Balık Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?
Balık-Koç =Uyum noktaları tutku ve cinsellik olursa ilişkileri yürüyecektir. Balık-Boğa=Bu ikiliden cinselliği güçlü bir ilişki ve tatmin edici evlilik çıkacaktır. Balık-İkizler=Ortaya kısa ama ateşli bir ilişki ve mutsuz bir evlilik çıkabilir.
Balık Burcu Kadını Güvenilir Mi?
Balık burcu kadınları, saf ve güvenilir olarak bilinir. Ancak çok saf olmaları, her şeyi kabul edecekleri anlamına da gelmemelidir. Balık burcu kadınları aldatıldıklarında, en üst düzeyde intikam almak için geri dönerler.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/balik-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/a-rh-pozitif-kan-grubuna-gore-beslenme/

https://sartlari.com/balik-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/koc-burcu-kadini/

https://sartlari.com/boga-burcu-erkegi/