Başlangıç Boylamı Ülkeleri A Word | 529 A Word - Şartları Neler

Başlangıç Boylamı Ülkeleri A Word | 529 A Word

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

A word oyun, başlangıç boylamı a word, başlangıç boylamı a word ülkeler, a word oyun cevapları

Anasayfa > Genel > Başlangıç Boylamı Ülkeleri A Word | 529 A Word
14 Şubat 2019
1.223 okunma
Başlangıç Boylamı Ülkeleri A Word |  529 A Word

A Word nasıl bir oyundur? Başlangıç boylamı ülkeleri a Word hangileridir? Son zamanlarda teknolojik oyunlar her yaştan her cinsiyetten bireyler için en etkin vakit geçirme platformları olmuştur. Öyle ki genci yaşlısı herkes boş vakitlerini söz konusu oyunlarla değerlendiriyor. A Word de mobil cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz söz konusu teknolojik oyunlardandır. Bu oyun yalnızca boş vaktinizi geçirmek için oynayacağınız değil, aynı zamanda zihninizi çalıştıracağınız son derece başarılı bir kelime oyunudur. Bu oyunu oynarken zihninizi sürekli zorlayacak ve bir sonraki soruyu heyecanla bekleyeceksiniz. Klasik kelime oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif seçenek olacak olan bu oyuna bir göz atın deriz.

A Word nasıl oynanır? | Başlangıç boylamı ülkeleri

A Word kelime oyununu oynayabilmeniz için App Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekiyor. Oyunun ilk aşamasında sizlere verilmiş olan kategoriyle alakalı dört harften oluşan sözcükleri bulmaya çalışıyorsunuz. Söz konusu sözcükleri oluştururken parmağınızı sıra ile harflerin üzerinde çekerek kelimeyi bu şekilde oluşturmanız gerekmektedir. Doğru kelimeyi bulmanız halinde kutucuklar yeşil renge dönüyor ev puan kazanıyorsunuz. Kelimenin yanlış olması halinde kutucuklar kırmıza renge dönüyor ve de yeniden denemeniz gerekiyor.

A Word başlangıç boylamı ülkeleri cevabı nedir?

Başlangıç boylamı ülkeleri a Word oyununda hangileridir? Son zamanların en sevilen oyunlarından olan a Word oyununda sorular ilerledikçe seviye zorlaşıyor. Bazı sorular son derece zorlayıcı olup, bulamayınca adeta hırs yapılıyor. Söz konusu oyunun ileri seviyelerinde karşınıza çıkacak olan başlangıç boylamı ülkeleri sorusu da zor sorulardan olup, cevabı; Mali, Fransa, İngiltere, Burkino Faso, Gana şeklindedir.

A Word oyunu ne tür bir oyundur?

A Word mobil cihazlarınıza indirerek dilediğiniz zaman internetiniz olmasa da oynayabileceğiniz bir kelime oyunudur. A Word yediden yetmişe herkesin severek oynadığı popüler uygulamalar arasına girmiş olup, oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Başlangıç boylamı ülkeleri nelerdir?
Başlangıç meridyeni, kuzeyden güneye doğru sırasıyla hangi ülkelerin topraklarından geçer. Başlangıç meridyeni; İngiltere, Fransa, İspanya, Cezayir, Mali, Burkino Faso, Gana ve Togo gibi ülkelerin topraklarından geçer.
Meridyen neden Greenwich ten gecer?
Başlangıç meridyeninin geçtiği yer olarak kabul edilir. Bunun nedeni meridyenleri İngilizlerin bulmasıdır. Bunun üzerine başlangıç meridyeninin kendi ülkelerinden geçtiğini söylemişlerdir. Aynı zamanda turistik bir kasabadır.
Her meridyenin bir de neyi vardır?
Her bir meridyen dünyayı iki eşit parçaya böler. Güneş Ekvator üzerinde iken (21 Mart – 23 Eylül) aynı meridyen üzerindeki bütün noktalarda Güneş sabah aynı saatte doğar, akşam aynı saatte batar.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/komut-programa-gonderilirken-sorun-olustu/

https://sartlari.com/belirli-bir-isi-yapmak-icin-kullanilmasi-gereken-maddeler-gerec/

https://sartlari.com/arka-planda-calisan-programlari-kapatma-windows-7/

https://sartlari.com/a-rh-pozitif-kan-grubuna-gore-beslenme/

https://sartlari.com/0x8024a105-windows-10-hatasi/