Bein Sport Müşteri Hizmetleri | Bein Connect Müşteri Hizmetleri bağlanma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Digitürk müşteri hizmetleri 444, digitürk müşteri hizmetleri 7/24, bein sport telefon abonelik, bein sport telefondan izleme

Anasayfa > Genel > Bein Sport Müşteri Hizmetleri | Bein Connect Müşteri Hizmetleri bağlanma
27 Şubat 2019
712 okunma
Bein Sport Müşteri Hizmetleri | Bein Connect Müşteri Hizmetleri bağlanma
Okuma süresi: 2 dakika

Bein sport destek hattı, firma tarafından sunulan bir hizmettir. Türkiye’de süper lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran şirket, her türlü soruya cevap verdiği özel bir alan oluşturmuştur. Hem üyeler hem de üye olmayan kişiler bu bölümü rahatlıkla kullanabilirler.

Bein Sport Müşteri Hizmetleri İle İletişim Nasıl Olur?

Bein Sport müşteri hizmetleri, resmi sitede yer alır. Online bir şekilde giriş yapanlar, iletişim yazılı bölüme tıklayarak hemen sorularını iletebilirler. Bunun için ilgili alanda bulunan bazı yerleri doldurmak gerekiyor. Adınızı yazarak başlayabilirsiniz. Hemen sonrasında soyadınızı da ekleyin. Bu bilgilerin, kimlikte yazıldığı gibi belirtilmesi gerekmektedir. Telefonu unutmamak gerekiyor. İletişimin kolay olması için cep telefonu numaranızı yazmalısınız.

Ayrıca elektronik posta adresini de eklemelisiniz. Sonrasında konu yazan bölüm üzerinden bir başlık seçilmelidir. Üyelik, kampanya, bilgi edinme, şikayet gibi alternatifler var. Size en uygun olanını seçtikten sonra mesajınız yazan kısma iletmek istediğinizi soruyu girebilirsiniz. Ben robot değilim bölümündeki kutucuk içine bir tik koymak şarttır. Kırmızı renkli gönder butonuna bastıktan sonra mesajınız hızlı bir şekilde firmaya iletilir.

Beins Sport Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Var mı?

Bein Sport müşteri hizmetleri aynı zamanda telefon ile iletişim kurabilme şansı veriyor. Bunun için iki numara oluşturulmuş. Birisi sabit diğeri ise cep telefonu numarası. Sabit olan, 0 212 473 73 73 şeklinde karşımıza çıkıyor. Haftanın her günü ve günün her saati aramak mümkün. Kampanya, şikayet, öneri gibi konularda konuşabilirsiniz.

Diğer telefon numarası ise 0 532 755 73 73 olarak belirlenmiş durumda. İstediğiniz numara üzerinden iletişim kurmak son derece kolay. Hiç bir zaman numaralar meşgul değil. Bağlantı hızı ise yüksek. Çok fazla beklemeden görevli ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

Diğer İletişim Kanalları Neler?

Buna ek olarak firmanın birçok farklı sosyal medya hesabının da olduğunu görmekteyiz. Bunların başında ise Twitter geliyor. Son kampanyalar ve yeni gelişmeler buradan öğrenilebilir. Facebook, Youtube ve Instagram gibi opsiyonlar da müşterilere sunulmuş. İlgili platformları iletişim kurmak için kullanmak mümkün. Bein Sport müşteri hizmetleri bu konuda çok farklı alternatifler sunuyor.

Beın Sport Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?
Adınız*: Soyadınız*: Telefonunuz: E-Posta adresiniz*: Konu: tr.beinsports.com Üyelik. VideoLig Kullanıcı Adı/Şifre. beIN SPORTS Üyelik. beIN SPORTS Kampanya. beIN SPORTS Yorumcu. beIN SPORTS Program. Diğer. tr.beinsports.com Üyelik. VideoLig. … Mesajınız*:
Digitürk Telefon Numarası Nedir?
(0212) 473 73 73
Digitürk Operatöre Nasıl Bağlanılır?
Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşamazsanız menüden 0 tuşuna basarak bağlanmayı deneyiniz.
Digiturk Müşteri Temsilcisine Nasıl Ulaşırım?
Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşamazsanız menüden 0 tuşuna basarak bağlanmayı deneyiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/digiturk-play-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/taraftarium/

https://sartlari.com/aciklamali-orgu-patik-modelleri/

https://sartlari.com/exxen-uyelik-exxen-kayit-olma/

https://sartlari.com/exxen-uyelik-exxen-kayit-olma/