Digitürk Play Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Digitürk müşteri hizmetleri 444, digitürk müşteri hizmetleri 7/24, digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma

Anasayfa > Genel > Digitürk Play Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
343 okunma
Digitürk Play Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Digitürk play müşteri destek hattı var mıdır? Digitürk play müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Digitürk play; fil ve dizileri, süper lig maçlarını webden canlı izleme hizmeti vermekte olan bir internet tv platformudur. Digitürk yayınları için, çözücü ya da dijital alıcı kullanılmadan internet üzerinden izlenebilmesi adına Digitürk play üyeliği kullanıcılara alternatif olarak sunulmaktadır. Bu hizmet ilk olarak digitürk kullanıcılarına digitürk web tv adı altında sunuldu ve sunulan bu hizmet Digitürk kullanıcılarına ücretsizdi. Bu dönemden sonra ücretli bir uygulama olarak devam etti fakat yaşanılan sıkıntılar, site aksaklıkları dolayısıyla bu hizmet komple yenilendi ve adı da Digitürk Play olarak değişti. Son dönemlerde oldukça popüler bir hizmet haline geldi ve çok sayıda kullanıcı kitlesine sahip oldu. Digitürk Play ile ilgili detaylı bilgilere, hizmetlerine ve fiyatlandırmalarına müşteri hizmetleri iletişim numaralarından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Digitürk play müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Digitürk play sunmuş oldukları ürün ve hizmetleri desteklemek amacı ile müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0212 473 73 73 şeklinde olup, dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmet ile ilgili her türlü sorunuzu yöneltebilir, öneri ve şikayetlerinizi de aynı şekilde dile getirebilirsiniz. İletişim hatları dilediğiniz zaman erişilebilir ve tüm sorunlarınız en kısa sürede, en etkili şekilde çözümlenir.

Digitürk play müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Digitürk play müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Hizmet ile ilgili tüm sorunlarınızı belirtebilir ve en kısa süre içerisinde en etkili biçimde sorununuz çözümlenir. Uzman çalışan kadrosu ile her konuda sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktadırlar.

Digitürk play müşteri hizmetleri telefonları hemen açıyor mu?

Digitürk play müşteri hizmetleri profesyonel ve kalabalık kadrosu ile kendilerine iletişim numaraları üzerinden erişmeniz halinde anında telefonları yanıtlıyorlar. Hatların yoğun olduğu durumlarda birkaç dakika beklemeniz gerekebilir fakat bu süre daha uzun sürmemektedir.