Boğa Burcu Erkeği | Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? - Şartları Neler

Boğa Burcu Erkeği | Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Boğa Burcu Erkeği Olumsuz Yönleri Neler? Boğa Burcu Erkeği Nasıl? Boğa Burcu Erkeği İle ilgili merak edilenler içerikte.

Anasayfa > Genel > Boğa Burcu Erkeği | Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
16 Eylül 2020
850 okunma
Boğa Burcu Erkeği | Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Toprak elementinin etkisi altındaki boğa burcu, olduğu yerde filizlenen bir yapıdadır. Gezegeni Venüs’ten aldığı enerji ile dünyevi zevklere düşkündür ve konforu sever.  Boğa İyi bir zevke sahiptir ve duyuları çok açıktır. Tat, koku, görüntü, his ve içgüdüler için daima güvenilir ve güzellik ararlar. Boğa burcu erkeği, burcunun getirdiği özellikler maskülen taraflarını güçlendirecek şekilde yansımıştır.

Özellikleri

Boğa burcu erkeği sabit bir yapıdadır. Ateş grubunun heyecanlı ve değişime ayak uyduran yapılarının aksine, temkinlidir. Güzeli bölgesinde huzur ortamını yaratır ve konforunu kolay kolay bozmaz. Genel özellikleri sıralanacak olursa;

*Esnek değildir, her ortama göre şekil alamaz. Bu nedenle ilk intibada soğuk davranabilir.

*Ani değişikliklerden hoşlanmaz, kendi belirlediği bir çizgisi vardır ve buna göre hareket eder.

*Sabır en büyük özelliğidir, er ya da geç amacına ulaşacağını bildiği için beklemek onu yormaz.

*Bakımlıdır, aynaya baktığında kendini iyi hissetmek ister. Kokulara karı özel bir hassasiyeti vardır bu nedenle parfüm veya tıraş köpüğü kokularına ilgi duyar.

Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği, konu aşka geldiği zaman çekingen davranabilir. Kendisini ağırdan satar, aslında bu onun savunma mekanizmasıdır. Ne istediğini iyi bildiği için karşısındaki kişiyi gözlemler ve hızlı hareket etmekten kaçınır. Uzun süreli bir flört dönemine girebilir ve karşısındakinin kendisine uygun olmadığını düşünürse sakince bitirebilir. Kıskanç ve korumacı davranışlar sergiler.

 hangi burçlarla anlaşır

Toprak grubundan olan boğalar, özellikle ilişkilerinde yine toprak grubunu arar;

*Boğa erkeği yine en iyi kendisi gibi tutkulu, sakin ve zevk düşkünü boğa kadınları ile anlaşabilir. Uzun süreli olacak ilişkilerinde uyumu yakalayıp birbirlerinin hallerinden anlayacaklardır.

*Boğa burcu erkeği yengeç ve balık burcuna ilgi duyar. Sezgileri kuvvetli olan ve anaç bir sevgiyle kendisini saran partneri ile dengeyi yakalar.

*İkizler burcu partner olarak değişken yapısı nedeni ile boğa erkeğini yorar. İlgi ve belki biraz bakım bekleyen boğa erkeği, ikizler için çekilmez bir partner olacaktır.

 Olumsuz Yanları

*Lükse olan düşkünlükleri nedeniyle finansal açıdan kendisini zora sokabilir. Hayat güvencesinin tehlikeye girmesi de gerginliğe neden olacaktır.

*Duygusal kararlar verirken zorlanır ve içine kapanmaya meyillidir.

*Tembeldir, tüm tatilini evinde oluşturduğu konforlu alanında geçirebilir. Etrafı toplayan birileri varsa iş yapmaya girişmez.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Boğa burcu erkekler için kadınların naif ve zarif olmaları gerekir. Bu nedenle boğa burcu erkekleri zarif kadınlardan hoşlanırlar. Bunlar dışında boğa burcu erkekleri güzel giyinen, modayı takip eden ve güzel yemek yapan kadınlardan çok hoşlanırlar.
Boğa Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?
Boğa burcu erkeği eğer ki aşık olursa size sürekli sürprizler yapmak isteyecektir. Yüzünüzü güldürebilecek her hareketi kendisine amaç belleyecektir. Aynı zamanda doğaları gereği kıskanç olan bu burç erkekleri sizi çok fazla kıskanacaktır. Bu kıskançlıktan dolayı etrafınızda pek fazla erkek olmasından haz etmeyecektir.
Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?
Pes etmeyen bir yapıya sahiplerdir. Boğa burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar; balık, başak ve oğlak burcudur. Bu burçların başında ise oğlak burcu yer alır. Oğlak burcu, boğa burcunda olduğu üzere başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burçtur.
Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?
Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder? Boğa burcu erkeğinin hoşlandığını öğrenmek için gözlerine bile bakmak yeterlidir. Heyecanı doruklara çıkar. Her zaman size karşı ilgili davranır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/boga-burcu-kadini/

https://sartlari.com/boga-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/akrep-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/yay-burcu-kadini/

https://sartlari.com/ikizler-burcu-erkegi/