Boğa Yükselen Burcu | Yükselen burç Boğa nedir? - Şartları Neler

Boğa Yükselen Burcu | Yükselen burç Boğa nedir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Boğa Yükselen Burcu Özellikleri Neler? Boğa Yükselen Burcu Nelerden Hoşlanır? Boğa yükseleni hakkında merak edilen detaylar içerikte.

Anasayfa > Genel > Boğa Yükselen Burcu | Yükselen burç Boğa nedir?
14 Eylül 2020
809 okunma
Boğa Yükselen Burcu | Yükselen burç Boğa nedir?

Hırs, estetik ve sağlam yavaş adımlar… Boğa yükselen burcu özelliklerini genel olarak bu üç kategoride sınırlayabiliriz. Fakat biraz derine inecek olursak boğa yükseleni;

*Temkinlidir, yeni fikirlere ve ortamlara dikkatli yaklaşır.

*Sadıktır, çok güvenilir ve koruyucu birer dost, çalışan ve eştir.

*İnatçıdır, ikna etmesi oldukça zordur çünkü sabit fikirlidir.

*Yaratıcıdır, lükse ve estetiğe olan düşkünlüğü bu özelliğini besler.

*Sağlamdır, stresten uzak durduğu için vücudu ve mental sağlığı yerindedir.

*Güzel ve etkileyici bir ses tonu vardır.

Enerjiisini Nasıl Kullanmalı?

Özgüven boğa için önemlidir ve kendine bakması önceliği olmalıdır. Dış görünüşüne verdiği önem, ses tonu ve güvenilir tavırları sayesinde iyi bir ikna edici görevini üstlenebilir. Bu sayede sosyal ortamlarda ve iş hayatında başarıyı yakalaması mümkündür.

Hangi Mesleğe Yatkındır?

İlham almada ve güzel şeyler oraya çıkarmada oldukça sabırlı ve yetenekli olan boğa burcu, sanatçı özelliği sayesinde iç mimar, ressam, grafik tasarımcı, kuaför gibi mesleklere yönelebilir.

Yer değiştirmekten pek hoşlanmaz ve güvenli bir ortam arar. İş hayatında da evden veya evlerine yakın bir ofiste çalışmayı tercih eder. Bunun yanında güvenilirliği nedeniyle bankacılık, finans ve ekonomi ile alakalı sektörlerde başarılı olması çok yüksel ihtimallidir.

Son olarak dünyevi zevklere olan zaafı nedeniyle kolay ve sağlam yoldan bol para getirebilecek işlere yönelir. Borsa, pazarlama, bilgisayar mühendisi, diş hekimi gibi bol para kazanan mesleklere olan ilgisi yüksektir.

Partner Olarak Boğa Yükseleni

Boğa yükselen burcu, ilişkilerinde, samimiyeti ve fiziğine gösterdiği özen sayesinde karşı tarafı kolayca etkisi altına alır.

*Hazza düşkün olan boğalar partneriyle ten uyumunu yakalamaya çalışır.

*Oldukça sadıktır, güvenilir bir partnerdir.

*Sahiplenicidir, partnerini koruması altına alır ancak bazen durum can sıkıcı hale gelebilir.

*Sabit fikirleri nedeniyle tartışmalarda empati kuramayabilir.

*Pahalı ve gösterişli hediyelerden hoşlanırlar.

Hangi Özelliklerini Törpülemeli?

Boğa yükselen burcu, paraya olan düşkünlüğü için etik kuralları çiğneme hatasına düşebilir. Anlık zevkler için uzun süreli rahatlıklarını bozacak hatalara düşebilirler. Her zaman keyfine göre hareket etmeden önce uzun süreli rahatlığını düşünmesi gerekmektedir.

Özgüven eksikliğini pahalı kıyafetler ve zengin hissettirecek eşyalarla tamamlamaya çalışır, savurgan davranabilir. Bu nedenle özgüvenini korumalıdır.

Hangi Hastalıklara Dikkat Etmeli?

Hassas noktası boyun bölgesidir. Tiroit, ses kısıklığı ve boyun fıtığı genel olarak kendisini tehdit eden hastalıklardır.

6 Mayıs Hangi Burç Yükseleni?
Boğa burcu yükselenine sahip kişiler genellikle fiziksel olarak güzeldir. Toplumda kendilerini auraları ile belli ederler.
10 Mayıs Hangi Burç Yükseleni?
Boğa burcu yükselenidir.
Yükselen Boğa Nasıl Anlaşılır?
Sabit fikirli ve inatçı yapısıyla dikkat çeken yükselen Boğa burcu özellikleri arasında dünyevi zevklere karşı koyamama, hayatın her anını tutku ve mutluluk içerisinde yaşama arzusu bulunur. Yükseleni Boğa olanlar bir işe giriştiklerinde hedefe ulaşana kadar o işten vazgeçmezler. İnatçı yapıları onları başarıya taşır.
Yükseleni Boğa Olan Terazilerin Özellikleri Nelerdir?
Sabit fikirli ve inatçı yapısıyla dikkat çeken yükselen Boğa burcu özellikleri arasında dünyevi zevklere karşı koyamama, hayatın her anını tutku ve mutluluk içerisinde yaşama arzusu bulunur. Yükseleni Boğa olanlar bir işe giriştiklerinde hedefe ulaşana kadar o işten vazgeçmezler. İnatçı yapıları onları başarıya taşır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/boga-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/boga-burcu-kadini/

https://sartlari.com/category/guzel-sozler-guzel-sozler/muhtesem-sozler/

https://sartlari.com/akrep-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/aslan-yukselen-burcu/