Bp Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Bp müşteri hizmetleri iletişim, bp taşıtmatik müşteri hizmetleri, bp müşteri hizmetleri telefon numarası

Anasayfa > Genel > Bp Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
117 okunma
Bp Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 1 dakika

Bp müşteri destek hattı var mıdır? Bp müşteri hizmetleri numarası nedir? Bp, 1912 senesinden beri ülkemizde ticari faaliyetlerini sürdürmekte olup, 1949 senesine kadar Steaua Romana olarak ardından Anglo Iranian Oil Company Ltd adını almıştır. 1953 senesinde ise son hali olan BP Aegean Ltd olarak unvan değiştirmiştir. Akaryakıt ve madeni yağ alanında hizmet vermekte olan Bp, ülkemizde yaklaşık olarak 600 akaryakıt, 70 ocakgaz ve petgaz, 130 Bp otogaz markası altında istasyonları bulunmaktadır. Faaliyetlerini hızla sürdürmeye devam eden ve her geçen gün daha da büyümekte olan bünyesiyle uzun yıllar hayatımızda olacak gibi gözüküyor. Bp ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü konu için, aklınızdaki her soru için, ürün ve hizmetleri için, firmaları için ve daha pek çok konu için müşteri hizmetleri iletişim numaralarından dilediğiniz zaman kendilerine ulaşabilirsiniz.

Bp müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Bp, vermiş oldukları hizmetleri desteklemek ve kullanıcılarına her türlü konuda yardımcı olmak amacıyla müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numaraları 0800 261 19 49 şeklinde olup, dilediğiniz zaman kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Sistem ile ilgili her türlü görüş ve önerileriniz için, sizlere en yakın taşıtmatik istasyonlarını öğrenmek için, ve BP ile ilgili öğrenmek isteğiniz her türlü kon için kendilerini dilediğiniz zaman arayabilir ve en kısa süre içerisinde, en etkili şekilde yanıtlandırılırsınız.

Bp müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Bp müşteri hizmetleri, kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek adına haftanın 7 günü ve 24 saat büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar. Dilediğiniz her an her türlü konu için, sizlere en yakın akaryakıt istasyonları öğrenmek ve çok daha fazlası için kendileri ile iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bp müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Bp müşteri hizmetleri uzman ve kalabalık bir çalışma kadrosuna sahip olup, iletişim numaralarından kendilerine ulaşmanız halinde en kısa sürede telefonlarınızı yanıtlıyorlar. Hatların yoğun olduğu durumlarda birkaç dakika bekletilseniz de bu süre daha uzun tutulmamaktadır.