Regal Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Regal müşteri hizmetleri telefon no, müşteri hizmetleri regal, regal müşteri hizmetleri direkt bağlanma

Anasayfa > Genel > Regal Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
185 okunma
Regal Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Regal müşteri destekhattı var mıdır? Regal müşteri hizmetleri numarası nedir? Regal, Zorlu Grubu markalarından olup, 2002 senesinden beri ürün ve hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Çeşitli beyaz eşya ve teknolojik ürünler üretmekte olan firma fiyat performans açısından da son derece uyumludur. Firmanın ürünleri diğer markaların ürünleri ile benzerlik gösteriyor olsa da fiyat olarak çok daha uygundur. Televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve daha pek çok ürün hizmeti sunmakta olan Regal kısa bir süre içerisinde ciddi anlamda büyük adımlar atmıştır. Ülkemizde çok sayıda kullanıcı kitlesine sahiptir. Yeniliklere ayak uyduran bu doğrultuda da bütçe dostu fakat teknolojik ürünlerle halkı buluşturan mütevazi bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerini desteklemek amacı ile müşteri hizmetleri iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden dilediğiniz zaman kendilerine ulaşabilir ürünleri hakkında bilgi alabilir, arıza kaydı bırakabilir ve benzeri konularda destek alabilirsiniz.

Regal müşteri hizmetleri numarası nedir?

2002 senesinden beri ülkemizde hizmet vermekte olan bütçe dostu Regal sunmuş oldukları ürün ve hizmetleri desteklemek amacı ile uzman bir kadro ile müşteri hizmetlerine sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850-222-47-89 şeklinde olup dilediğiniz zaman kendilerine bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürününüzle ilgili her türlü konuda kendilerinden destek alabilirsiniz. En hızlı şekilde ve en etkili sonucu kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.

Regal müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Regal müşteri hizmetleri uzman bir çalışan kadrosuna sahip olup sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözeceklerdir. Müşteri hizmetleri numarasından 7 gün 24 saat müşteri destek ekibine ulaşabilir, gerekli konular hakkında en hızlı çözümü alabilirsiniz.

Regal müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Regal müşteri hizmetleri numarasından kendilerine ulaşmanız halinde karşınıza tuşla yönlendirme seçenekleri çıkıyor. İşlem yapmak istediğiniz şekilde yönlendirmeler takip etmeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde ilgili birime aktarılıyorsunuz. 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerine ulaşabilir, ürününüzle ilgili her konu için kendilerinden bilgi alabilirsiniz.