En Para Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Enpara müşteri numarası öğrenme, enpara başvuru, enpara musteri danismani, enpara telefon numarası

Anasayfa > Genel > En Para Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
16 okunma
En Para Müşteri Hizmetleri

En para müşteri destek hattı var mıdır? En para müşteri hizmetleri numarası nedir? Enpara.com Türkiye’nin dijital bankası sloganı ile bankacılık sektörüne adım atmıştır. QNB Finansbank bünyesine bağlı olan En para müşterilerine son derece avantajlı teklifler sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir;

  • EFT ve havale işlemleri için hesap işletim ücreti yok
  • Ömür boyu kredi artı aidatı alınmıyor
  • Birikimlerini değerlendirmek isteyenler için yüksek mevduat faizi oranları sunuluyor
  • Nakit ihtiyacı olanlara avantajlı kredi faiz oranları sunuluyor

Bu ve benzeri daha pek çok olumlu özellikleri var. En para dijital bankacılık sistemi olduğu için kira yok, fatura yok, temizlik ve benzeri giderler yok. Bu da bankanın müşterilerine çok daha avantajlı teklifler sunabilmesine olanak tanıyor. Dijital bankacılık ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey için en para müşteri destek hattından kendilerine ulaşabilirsiniz.

En para müşteri hizmetleri numarası nedir?

En para dijital bankacılık müşteri hizmetleri numarası 0850-222-36-63 şeklinde olup; bankacılık sistemleri, hesaplarınız hakkında gerçekleştirmek istediğiniz işlemler, öğrenmek istediğiniz her türlü konu için kendilerine bu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri destek hattı çok yoğun olduğu takdirde sizleri hatta bekletmemek adına sisteme numaranızı alıp sizleri kendileri arıyorlar.

En para müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

En para müşteri hizmetleri iletişim numarasına sabah 08:00 ile gece 01:00 arası dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çözüm merkezlerindeki sistem ise 24 saat boyunca çalışmaktadır. Gece 01:00 den sonra aramanız hainde sesli yanıt sitemini kullanabilirsiniz. Kayıp, çalıntı gibi durumlarda müşteri temsilcileri çağrılarınızı yanıtlıyor.

En para müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

İletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşmanız halinde genelde hızlı bir şekilde telefonlar yanıtlanıyor.  Fakat bazı olası yoğunluk durumları yaşanabiliyor. Bu gibi durumlar için ise hatta bekletilmemeniz adına sistem numaranızı kaydedip telefonu kapatıyor. Sıra alınıyorsunuz ve ilk hat boşa çıkınca otomatik olarak geri aranıyorsunuz. Müşteri hizmetleri ekibi son derece profesyonel olup, dilediğiniz her konu ile ilgili her zaman sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyorlar.