En Para Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 5 dakika Enpara müşteri numarası öğrenme, enpara müşteri hizmetlerine bağlan, enpara başvuru, enpara internet, enpara musteri danismani

Anasayfa > Genel > En Para Müşteri Hizmetleri
20 Mart 2019
339 okunma
En Para Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 5 dakika

En Para Müşteri Hizmetleri, Türkiye’nin ilk internet bankası olan firma tarafından oluşturulmuş bir departmandır. Bankada hesabı bulunan herkesin çok kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlar. Telefon numarası ise 0 850 222 36 63 olarak belirlenmiştir.

En Para Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

En para müşteri hizmetlerine bağlanma, cep telefonu numarası üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Gerek sabit gerekse cep telefonu ile aramak mümkündür. 0 850 222 36 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sonrasında süreç şöyledir;

 • En para çözüm merkezine hoş geldiniz diyen bir bilgisayar kaydı sizi karşılar.
 • Eğer bankada hesabınız bulunuyorsa, size ismini ve soyadınız ile hitap edilir. Örneğin merhaba Mert Demir bey diye bir ifade kullanılır.
 • Hemen ardından belirtilen kişi siz değilseniz 1’i tuşlayın ibaresi duyulur.
 • Bunun sonrasında menüler sayılır.
 • Herhangi bir şekilde kayıp, çalıntı ya da şüpheli durumlar için 0’a basmanız gerekiyor.
 • Sahip olduğunuz hesabın bakiyesi hakkında bilgi almak istiyorsanız, 1 numaralı tuşa basmanız yeterli olacaktır.
 • En para karta dair işlemler konusunda 2 numaralı tuşu tercih etmek mümkündür.
 • Son olarak müşteri temsilcisine bağlanmak için 3 numaralı tuş üzerinden işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

En Para Müşteri Hizmetleri 0850

En Para müşteri temsilcisi, 0850 222 36 63  numaralı bir hat üzerinden size hizmet vermektedir. İlk olarak her bankada olduğu gibi karşınıza bir ses kaydı çıkar. Sonrasında ise banka müşterisi olan kişilere ismi ile hitap eden bir kayıt duyulur. Bunun ardından hangi tuşlar ile hangi işlemleri yapabileceğiniz yavaş yavaş sayılır. Diğer bankalardan farklı olarak bu süreç çok uzun sürmez. Eğer menüleri yeniden dinlemek isterseniz yapmanız gereken şey 7’ye basmaktır. Bunun sonrasında en başından menüleri dinleyebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.

En Para Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Direk Bağlanma

En Para çağrı merkezine direkt bağlanma için 0 850 222 36 63 numaralı telefonu aramak yeterlidir. Bu numara haftanın tüm günlerinde kesintisiz olarak hizmet vermesi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca 24 saat içerisinde istediğiniz bir zaman dilimini seçebilir ve arayabilirsiniz. Fakat direkt bağlanma konusunda bir takım süre kısıtlamaları söz konusudur. Bunun için mutlaka 08:00 ile 01:00 arasında aramak şarttır. Yani bankanın direkt temsilcisi, 24 saatlik süre zarfında 7 saat boyunca hizmet vermezler. Fakat diğer işlemler otomatik bir şekilde bilgisayarlı yönlendirme aracılığı ile yapılmaktadır.

En Para Direk Müşteri Hizmetleri

Direk En Para müşteri hizmetlerine bağlanmak şu şekildedir;

 • Cep telefonu üzerinden 0 850 222 36 63 numaralı telefonu arayın.
 • Sadece bir saniye içinde banka ile iletişim kurulur.
 • Ardından bir hoş geldin ses kaydı duyulacaktır.
 • Otomatik olan bant kaydı, cep telefonunuz sisteme kayıtlı olduğu için size adınız ile hitap eder.
 • Ardından hangi tuşlar ile hangi işlemleri yapacağınızı saymaya başlar.
 • Tüm bunları atlamak çok kolaydır.
 • Yapacağınız şey hemen 3 numaralı tuşa basmaktır. Bu şekilde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

En Para Atm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

En para müşteri hizmetleri telefon numarası ATM ile alakalı işlemler için de kullanılabilir. Bu konuda bir sınırlama yoktur. 0 850 222 36 63 numaralı telefonu günün her saatinde arayabilirsiniz. Ancak burada bilinmesi gereken bir husus vardır. En Para bir internet bankasıdır. Şubesi yoktur. QNB Finansbank’a bağlıdır. Bundan dolayı ATM ile alakalı konularda direkt 0 850 222 09 00 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

En Para Bes Müşteri Hizmetleri

En Para, bir internet bankacılığıdır. Ancak QNB çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yani Finansbank’a bağlı bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. İnternet bankasının BES konusunda bir hizmeti yoktur. Fakat Finansbank, bu tip bir hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı BES ile alakalı olarak QNB’nin müşteri hizmetleri temsilcisini arayabilirsiniz. Bunun için iki farklı telefon numarası belirtilmiştir. Birisi sabittir. 0 216 468 03 00 şeklindedir. Sözleşme iptali buradan yapılmaktadır. Diğeri ise 0 850 222 0 860 olarak belirlenmiştir. Ancak unutulmaması gereken nokta bu telefon numaralarının QNB’ye ait olduğudur.

En Para Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

En Para çağrı merkezi üzerinden bireysel emeklilik konusunda bilgi sahibi olmak, bu tip bir hizmet olmadığı için söz konusu değildir. Enpara, bu hizmeti vermez. Ancak bağlı olduğu QNB Finansbank, bireysel emeklilik seçenekleri sunar. 0 850 222 0 860 üzerinden iptal yapılabilir. Ya da 0 850 222 09 00 ile bilgi alınabilir. Bu konuda seçim yapmak size kalmıştır.

En Para Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

Kredi kartı iptal işlemlerini müşteri hizmetleri aracılığı ile yaptırmanız mümkündür. Bunun için iki farklı yöntem siz konusu. İlki, 0 850 222 36 63 numaralı telefonu aradıktan sonra 2’ye basmak. Çünkü bu numara ile En Para kredi kartına dair her türlü işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Diğeri ise direkt müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak. Bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra 3’e bastığınız vakit telefonun diğer yanında bir temsilci; buyurun diyerek önce kendi ismini sonrasında ise nasıl yardım edebileceğini soracaktır. Böylelikle kredi kartının iptali yolunda talebinizi hemen iletebilirsiniz.

En Para Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Enpara başvuru işlemleri 7/24 şekilde yapılabilir. Haftanın her günü aktif bir şekilde çalışmaktadır. Günün her saatinde hizmetlerine devam edebilir. Ancak bu durum sadece tuşlama yöntemi ile gerçekleştirilen işlemler için geçerlidir. Çünkü direkt müşteri temsilcisi bağlantısı sadece belli saatler içerisinde sağlanabilir. Sabah 08:00 ile gece 01:00 arasında temsilci ile görüşme şartı söz konusudur. Bunun dışındaki zaman aralıklarında sizi bir bant kaydı karşılayacaktır. Fakat bu şekilde de birçok hizmeti gerçekleştirmeniz mümkündür.

En Para Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

En Para çözüm merkezini arayan kişiler ekstra bir ücret ödemezler. Bankanın bu anlamda bir talebi yoktur. Kullanmış olduğunuz cep telefonu operatörüne standart bir şekilde ödeme yapmak yeterli olacaktır. Böylelikle cebinizden fazladan bir paranın çıkması söz konusu değildir.

En Para Müşteri Hizmetleri Açmıyor

En Para müşteri hizmetleri, zaman zaman aradığınız halde açmayabilir. Bunun nedeni ise işlem yoğunluğudur. Ancak banka geri dönüşe sahip olan bir kurumdur. Müşterilerinin bir şekilde kendilerine ulaşmaması durumunda onları geri aramaktadır. Ayrıca herhangi bir yoğunluk ya da istenmeyen durum olduğu vakit, sizi gereksiz ses ve müzik kayıtları ile oyalamaz. Uygun olduğu bir zaman dilimi içinde geri arar. Bu yönü ile fark yaratmıştır.

En Para Müşteri Hizmetleri Bağlanma Yolu

Enpara müşteri danışmanı üzerinden bağlanmak son derece kolay. Bunun için yapılması gereken şey 0 850 222 36 63 numaralı telefonu aramak. Tek iletişim kanalı bu değil. Aynı zamanda şirketin bir elektronik posta adresi de bulunuyor. Bu, cozum@enpara.com şeklinde oluşturulmuş. Dilediğiniz zaman işlemlerinizi buradan yapabilir ya da herhangi bir şikayeti bu yöntem ile iletebilirsiniz.

En para müşteri destek hattı var mıdır? En para müşteri hizmetleri numarası nedir? Enpara.com Türkiye’nin dijital bankası sloganı ile bankacılık sektörüne adım atmıştır. QNB Finansbank bünyesine bağlı olan En para müşterilerine son derece avantajlı teklifler sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir;

 • EFT ve havale işlemleri için hesap işletim ücreti yok
 • Ömür boyu kredi artı aidatı alınmıyor
 • Birikimlerini değerlendirmek isteyenler için yüksek mevduat faizi oranları sunuluyor
 • Nakit ihtiyacı olanlara avantajlı kredi faiz oranları sunuluyor

Bu ve benzeri daha pek çok olumlu özellikleri var. En para dijital bankacılık sistemi olduğu için kira yok, fatura yok, temizlik ve benzeri giderler yok. Bu da bankanın müşterilerine çok daha avantajlı teklifler sunabilmesine olanak tanıyor. Dijital bankacılık ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey için en para müşteri destek hattından kendilerine ulaşabilirsiniz.

En para müşteri hizmetleri numarası nedir?

En para dijital bankacılık müşteri hizmetleri numarası 0850-222-36-63 şeklinde olup; bankacılık sistemleri, hesaplarınız hakkında gerçekleştirmek istediğiniz işlemler, öğrenmek istediğiniz her türlü konu için kendilerine bu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri destek hattı çok yoğun olduğu takdirde sizleri hatta bekletmemek adına sisteme numaranızı alıp sizleri kendileri arıyorlar.

En para müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

En para müşteri hizmetleri iletişim numarasına sabah 08:00 ile gece 01:00 arası dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çözüm merkezlerindeki sistem ise 24 saat boyunca çalışmaktadır. Gece 01:00 den sonra aramanız hainde sesli yanıt sitemini kullanabilirsiniz. Kayıp, çalıntı gibi durumlarda müşteri temsilcileri çağrılarınızı yanıtlıyor.

En para müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

İletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşmanız halinde genelde hızlı bir şekilde telefonlar yanıtlanıyor.  Fakat bazı olası yoğunluk durumları yaşanabiliyor. Bu gibi durumlar için ise hatta bekletilmemeniz adına sistem numaranızı kaydedip telefonu kapatıyor. Sıra alınıyorsunuz ve ilk hat boşa çıkınca otomatik olarak geri aranıyorsunuz. Müşteri hizmetleri ekibi son derece profesyonel olup, dilediğiniz her konu ile ilgili her zaman sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyorlar.