Göknet Müşteri Hizmetleri | Göknet müşteri hizmet numarası - Şartları Neler

Göknet Müşteri Hizmetleri | Göknet müşteri hizmet numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Göknet teknik destek numarası, Göknet fatura ödeme, Göknet müşteri hizmetlerine bağlanma

Anasayfa > Genel > Göknet Müşteri Hizmetleri | Göknet müşteri hizmet numarası
09 Şubat 2019
2.104 okunma
Göknet Müşteri Hizmetleri | Göknet müşteri hizmet numarası

Müşteri hizmetleri sayesinde fiziki mağazanın kendisine gidilmesine gerek kalmadan, oturduğunuz yerden internet bağlantısı ya da telefon aracılığıyla yetkililer ile iletişime geçerek hizmet almanız mümkün. Göknet müşteri hizmetleri dahilinde firmaya şikayetlerinizi iletebilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilir ve aynı zamanda kafanıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Nedir?

Göknet müşteri hizmetleri bir ürünü ya da hizmeti almadan önce ve satın aldıktan sonra insanların yardıma ihtiyaç duyduğu noktalarda destek olmak amaçlı verilen bir hizmettir. Firmalar için oldukça önemli olan bu hizmet, uygulamış oldukları bu uygulama sayesinde müşterilerin kendilerini tercih etmelerini sağlayabilirler. Müşteri hizmetlerinde çalışan bir kişi üç farklı şekilde müşterileri ile iletime geçebilir:

 • Yüz yüze iletişim,
 • E-posta gibi yazılı iletişim,
 • Telefon konuşmaları gibi sesli iletişim.

Göknet Müşteri Hizmetlerine Ulaşın

Ofisi Ankara’da bulunan bu şirkete ulaşmak için aynı şehirde olmak zorunda değilsiniz, müşteri hizmetleri sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, müşteri hizmetleri aracılığıyla şirkete bağlanabilirsiniz.

Göknet ile iletişime geçmek için:

 • Firmanın resmi internet sitesine giderek iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 • 7/24 çağrı merkezini 444 8 460 numarasından arayabilirsiniz.
 • 0800 314 00 13 numaralı hattan ilgililere ulaşabilirsiniz.
 • Firmayı sosyal medya hesaplarından bulabilirsiniz.
 • Son olarak Google haritalar yardımıyla firmanın yerini belirleyerek firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinin Faydaları

Müşteri hizmetleri uygulaması hem müşteriler hem de şirketler için sayısız faydaları olan bir hizmettir.

Bu faydalar arasında:

 • Müşteriler beğendiklerini ve beğenmediklerini ilgili firmalara belirtebilirler.
 • Müşterilerin ihtiyaçları karşılanmış olur.
 • Şirketler tarafından talep tespiti yapılmış olur. Buna göre yeni ürünler ve hizmetler çıkartılabilir, eskileri yenilenebilir.
 • Müşteri hizmetleri başarılı bir şekilde ilerlerse, müşterilerin olası problemleri çözüleceğinden, kalıcı bir müşteri kitlesi edinmek daha kolay olur.
 • Maliyet hesaplamasının önceden yapılma imkanı.
 • Tek merkez üzerinden hizmet alabilme.
 • Genellikle 7 gün 24 saat ilgili kurumdan destek alabilme imkanı.
 • Şirketin müşterilerini tanıması.

GÖKNET İLETİŞİM FORMUNU DOLDURARAK BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ.

Göknet Fatura Ödeme

Göknet internet hizmetine erişim sağladıktan sonra abone girişinizi gerçekleştirerek fatura ödeme işlemlerini anına yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken göknet.com adresine giriş yapmak. Ardından ana sayfada yer alan fatura öde butonuna tıklayın. Fatura öde butonuna tıkladıktan sonra kullanıcı adınızı, şifrenizi ve güvenlik kodunu yazın. Daha sonra giriş butonuna tıklayıp işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirme hakkınız olacak. 444 8 460 numaralı müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek fatura ödeme işlemlerinde yaşadığınız sıkıntıları iletmeniz mümkün olacak. Müşteri hizmetleri size anında yanıt verir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturur.

Göknet Hız Testi

İnternet hızını test etmek isteyenler internet üzerinden ana sayfaya erişim sağladıktan sonra en alt bölümde yer alan hız testi butonuna tıklayarak internet hızlarını anında öğrenme hakkına sahip.

Kullanılan Tarife Paketi Nasıl Değiştirilir?

Göknet tarife paketinizi değiştirmek istiyorsanız öncelikle 444 8 460 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Çağrı merkezini arayan müşteriler mevcut paketler hakkında detaylı bilgi sahibi olma hakkı elde eder. Alt yapısal olarak uygunluk son derece önemli. Eğer taşındığınız muhitte alt yapı sıkıntısı varsa bu durumda paket değişikliği mümkün değildir. Aynı ay içerisinde tüm müşteriler sadece bir kez paket değiştirme hakkına sahiptir.

Göknet İnternet Hizmeti Başka Adrese Taşınır Mı?

Adresini değiştiren müşteriler mevcut hatlarının da taşınıp taşınamayacağını merak ediyor. 44 8 460 numarasına sahip olan çağrı merkezini arayarak size özel olarak tahsis edilen müşteri temsilcinizle görüşme sağlamanızda yarar var. Müşteri hizmetleri ile nakil yapmak istediğiniz lokasyon hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Taşındığınız yerde internet alt yapısı varsa nakit işlemleriniz anında başlatılır. Nakil işlemi tamamlanma süresi genellikle 1 hafta sürer. Müşterilerden taşıma işlemleri için 36 TL alınıyor.

Göknet İnternetimi Bir Süreliğine Dondurmak İstiyorum

İnternetlerini dondurmak isteyen müşteriler aynı şekilde müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamalı. Kapatmadan hattınızı dondurmanız mümkündür. Hat dondurma işlemleri kısa sürede sonuçlanır.  Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra size gerekli bilgiler alınarak işlem uygulanıyor.

Göknet Canlı Destek

Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyenler göknet.com adresine tıkladıktan sonra ana sayfanın en alt kısmında yer alan canlı destek hattına tıklayarak da görüşlerini ve sıkıntılarını anında paylaşabilir. Bunun için iletişim formunu dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekiyor. İletişim formunda adınız ve soyadınız, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz ve mesajınız yer alır. Sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayın. Ardından müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz mümkün olacak.

Göknet Avantajları Neler?

Göknet öncelikle 7/24 aktif bir şekilde çalışan müşteri hizmetlerine sahiptir. Müşteri hizmetleri alanında uzman ve profesyonel temsilcilerden oluşur. Donanımlı oldukları için her türlü sorunlarınızı anında çözüme kavuştururlar. 444 8 460 numarasını aradıktan sonra müşteri hizmetleriyle kolaylıkla iletişime geçme şansınız var.

 • Arıza müdahale durumlarında kendi ekipleri ile görev yaparlar. Bu sayede sorunlarınız daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşur. Günlerce beklemenize gerek kalmaz.
 • Taksitli bir şekilde modem alma hakkına sahipsiniz. Bunun için ister müşteri hizmetleriyle iletişime geçin isterseniz de internet adresi üzerinden başvurularınızı iletin.
 • Sabit fiyat garantisiyle hizmet vermesi de ekstra avantaj sağlayan bir özelliktir.
 • Müşterilerine her zaman için fatura ödeme kolaylığı sunar. İnternet üzerinden kolaylıkla faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet adresi üzerinden ana sayfaya erişim sağlamak.
 • İnternet sitesindeki pratik menü sayesinde dilediğiniz her özelliğe vakit kaybetmeden erişim sağlayabilirsiniz.
 • Alt yapısına en uygun paketleri sizler için sunar. Adres değişikliği olduğunda hattınızı taşıma fırsatınız var.
 • Modem kurulum işlemleri adına sizden randevu alınır. Daha sonra tüm kontroller gerçekleşir. Kurulum ve aktivasyon hediye olduğu için ekstra avantaj sağlar.

Yüksek kotalı paketler sayesinde takılmadan internet kullanımı mümkündür. Fazla fatura gelmesin diye kotalı kullanımlarda otomatik olarak internet durdurulur.

 • Bunun yanı sıra %80’e kadar kotadan harcandığında da otomatik olarak SMS uyarısı gelir.
 • Yüksek kotalı paketleri inceleyerek internet başvurularınızı müşteri hizmetlerine anında iletme şansınız var.

Müşteri hizmetleri ile haftanın tüm günü günün her saati her nerede olursanız olun iletişime geçebilirsiniz. Kota aşımı, internet dondurma, hat taşıma, alt yapı uygunluğu, kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Dilerseniz online başvuru hizmetlerinizi de resmi web sitesine erişim sağlayarak kısa süre içerisinde gerçekleştirme hakkınız olacak.

Müşteri Hizmetleri ne işe yarar?
Müşteri Temsilcisi, firma ürün ve hizmetleri ile ilgili soruları cevaplayıp potansiyel müşterileri firmaya yönlendirmek ve müşteri kayıtlarını tutmakla sorumludur.
Müşteri hizmetleri ne der?
Müşteri hizmetleri terimi, bir kuruluşun müşterilerine ürünleri veya hizmetleri satın almasından veya kullanmasından önce ya da sonra sunduğu yardım anlamına gelmektedir. Müşteri hizmetleri, ürün önerileri sunma, sorunları ve şikâyetleri çözme veya genel sorulara yanıt verme gibi işlemleri kapsar.
Müşteri hizmetleri ne kadar maaş alıyor?
2.820
Şube müşteri hizmetleri temsilcisi ne iş yapar?
Bireysel müşteri temsilcisi, müşteri şikayetlerini gidermek ve sorularını cevaplamak ile sorumludur. Aynı zamanda ürün ve hizmetler hakkında müşterilere bilgi verir, sipariş alır ve iadeleri işleme alır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/sgk-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

https://sartlari.com/category/guzel-sozler-guzel-sozler/almanca-mesajlar/

https://sartlari.com/category/guzel-sozler-guzel-sozler/super-mesajlar/

https://sartlari.com/dogum-aninda-okunacak-dua/

https://sartlari.com/kablolu-tv-musteri-hizmetleri/