Kablolu TV Müşteri Hizmetleri | kablo tv hizmet bölgeleri - Şartları Neler

Kablolu TV Müşteri Hizmetleri | kablo tv hizmet bölgeleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Uydunet müşteri hizmetleri 0850, türksat müşteri hizmetleri numarası 444, türksat iletişim

Anasayfa > Genel > Kablolu TV Müşteri Hizmetleri | kablo tv hizmet bölgeleri
01 Şubat 2019
1.563 okunma
Kablolu TV Müşteri Hizmetleri | kablo tv hizmet bölgeleri

Kablo TV yardım bölümü, bu hizmet ile alakalı olarak sorusu olan kişilere destek sağlamak amacı ile oluşturulmuş. Birden fazla kanal üzerinden iletişim hakkı sunuyor. Bunu kullanabilmek için mutlaka resmi siteye girmek lazım. Daha sonra destek yazan bölüm üzerinden istediğiniz yöntemi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablolu TV Müşteri Hizmetleri İle Nasıl İletişim Kurulur?

Kablolu TV müşteri hizmetleri üzerinden görevli ile görüşmek oldukça basittir. Bunun için sayfadaki destek yazılı yere tıklamak gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan formu doldurmalısınız. İlk etapta iletişim türü seçilmelidir. Kampanyalar, abonelik, öneri ve diğer gibi alanlar söz konusu. Bunun sonrasında kimlik bilgilerinin yazılması şart.

Adınızı ve soyadınızı girin. Elektronik posta adresinizi ekleyin. Telefon numaranızı belirtmeyi unutmayın. Eğer bir aboneliğiniz varsa aboneyim yazan bölümün yanındaki kutucuğu işaretlemelisiniz. Bunun tam tersi durumlarda ise abone değişik seçeneğine basmak lazım. Bir üyeliği bulunan kişiler, abonelik numarasını yazmak zorundadır. Hemen ilgili alanın altında not yazılı bir boşluk vardır. Sorunuzu ya da yaşanan problemi açık bir şekilde buraya yazmanız gerekiyor. Daha sonra en alt kısımda ben robot değilim butonuna tıklamalısınız. Gönder alanına bastıktan sonra iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Kablolu TV Çağrı Merkezi İle Nasıl İletişim Kurulur?

Kablolu TV müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden iletişim kurmak mümkün. Abonelere tanınmış bu hak tamamen ücretsizdir. Ancak arama mutlaka kabloses üzerinden gerçekleştirilmelidir. Numara ise 0 850 804 0126 şeklindedir. Böylelikle görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Kablolu TV Engelsiz İletişim Hattı Nedir?

Firma, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında vermiş olduğu hizmetlere dair her türlü şikayet, soru ve problemlerde SMS ile iletişim kurmayı mümkün kılmaktadır. Bunun için 5126 numaralı hatta TALEP yazmalı ve göndermelisiniz. Firma buna hemen cevap verecektir. Böylelikle işitme ya da konuşma engeli bulunan kişiler, yardım hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirler.

Kablolu TV firmasının aynı zamanda genel merkezine ait olan telefon ve fax numaraları da söz konusudur. Telefon numarası 0 312 615 30 00 şeklindedir. Fax numarası ise 0 312 499 51 15 olarak belirlenmiştir.

Kablolu TV Nasıl Abone Olunur?

En eski yayın teknolojileri arasında yer alan Kablo TV için abonelik isteyenler çeşitli koşullara uyum sağlamak zorundadır. Öncelikle bulunduğunuz bölgede kablolu tv alt yapılarının bulunması şart. Bulunduğunuz bölgenin kablolu TV özelliğine sahip olup olmadığını öğrenebilmek adına tek yapmanız gereken müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek. 0 850 804 0126 numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle anında görüşme sağlamanız mümkün olacak.

Daha sonra alt yapının varlığı müşteri hizmetlerince teyit edildiyse taleplerinizi anında iletebilirsiniz. Aboneliği başlatmak son derece kolay bir işlem. Bunun için gerekli olan bilgiler T.C kimlik numaranız, isminiz, soy isminizdir. Ayrıca aboneliğin kimin üzerine olacağı da müşteri hizmetlerine iletilmeli.

Kablo TV kampanyalarını da takip etmenizde yarar var. TV kampanyalarında ev telefonu ve uydunet bir arada yer alır. Abonelik başvurularının ardından 1-2 gün gibi bir süre içinde kurulum saha çalışanları tarafından yapılır. Satın alınan hizmetler bakımından kurulum yapıldıktan sonra sorunsuz bir şekilde hizmet almanız mümkün olacak.

İnternetten Başvuru: Kablolu TV için internet üzerinden başvuru yapacak olan kişiler resmi web sitesine erişim sağladıktan sonra yeni abonelik seçeneğine tıklamalı. Ardından istenilen bilgileri iletmeli. Bilgileri ilettikten sonra başvurularınız yine aynı şekilde en çok 2 iş günü içerisinde sonuçlanır.

KabloTV Nedir?

Analog bir kablo şebekesi üzerinden dijital olarak hizmet verilen platformdur. TV Yayınları HD kalitesiyle izlenebilir. Eğer ikametgahınızda kablo TV alt yapıları varsa oldukça kolay bir şekilde abone olabilirsiniz. Abonelik işlemleri adına yapmanız gereken müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek. Ayrıca internet üzerinden de kolaylıkla abone olabilirsiniz.

Kablo TV Avantajları Neler?

Son derece avantajlı olan Kablo TV sayesinde kişiler yayınları kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olur. Diğer avantajlar;

  • Kablo TV özelliğinin yanı sıra kişiler sabit telefon ve internet hizmetlerinden de yararlanma hakkına sahiptir.
  • Çanak antene gerek duyulmaz. Çünkü kablo TV hattında bağlantılar Analog Kablo TV üzerinden yapılıyor.
  • 200’ün üzerinde kanal bulunur. Sinema, müzik, haber, magazin, çizgi film olmak üzere her zevke hitap edecek kanallar HD yüksek görüntü kalitesi eşliğinde izlenir.
  • Yağmur, rüzgar ve kar gibi kötü hava koşullarından kesinlikle etkilenmez. Frekans kirlenmesinden etkilenmediği için son derece avantajlıdır.
  • Kablo TV müşterilerine 7/24 aktif olarak hizmet veren müşteri hizmetlerini sunar. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kablo TV hakkında akılınıza takılan tüm soruları rahatlıkla iletebilirsiniz.
  • Ücretsiz teknik servis hizmeti de sunduğundan dolayı müşteriler için son derece avantajlıdır.
  • Bunun yanı sıra teknik arızalar, kurulum arızalarında yedek parça ya da kablo kullanıldığında ekstra ücret ödenmesine gerek yoktur.
  • Yalnızca ulusal kanallar yok. Kablo TV yayınlarında aynı zamanda Almanya, Japonya, Kore, Kazakistan ve İngiltere gibi ülkelerinde kanalları rahatlıkla izlenebilir.
  • Filmleri orjinal dilleri ile izleme hakkına sahip olursunuz. Alıcı ve yayın bunu destekler. Dilerseniz alt yapı opsiyonu ile orjinal dilinde ya da dublajlı film izleme şansınız olacak.

Eğer adresinize Kablo TV hattı var ise dijital kablo TV abonesi olabilmek için herhangi bir tarifeyi seçerek oldukça kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Hizmet vermeye başlandıktan sonra faturalar iki ayda bir yerine tek fatura halinde adresinize teslim edilir.

Kablo TV Aboneliği Nasıl Nakil Edilir?

Mevcut bir Kablo TV aboneliğiniz var ise taşındığınız muhitte de kablo TV alt yapısı olması durumunda nakil işlemleriniz kolaylıkla gerçekleştirme hakkına sahipsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kablonet alt yapı sorgulama sayfasına erişim sağlamak olacak. Ayrıca müşteri hizmetlerinden de sorgulama konusunda yardım almanız mümkündür.

Kablo TV için herhangi bir şekilde bağlantı ücreti ödemenize gerek yok. Bağlantı işlemleri ücretsiz gerçekleşir. Fakat aktivasyon ücreti faturanıza yansıtılır. Müşteriler TV yayınlarını Set- Top Box cihazı ile izleme şansına sahip. Televizyonunuz destekliyorsa ek kumandaya ihtiyaç duymadan Teledünya yayınlarını rahatlıkla izleme hakkına sahipsiniz.

Kablo TV Müşteri Hizmetlerine Hangi Konular İçin İletişime Geçilir?

Genellikle müşteriler net bağlantılarında yaşadıkları kopukluklar için müşteri hizmetlerine erişim sağlamak istiyor. Bunun yanı sıra kişiler mahallelerinde yaşadıkları arızalar içinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir. Abonelik işlemleri, TV aboneliğini taşımak, çeşitli yayın sıkıntıları içinde müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Kısacası kablo TV hakkında yaşadığınız tüm sıkıntılar için müşteri hizmetleriyle görüşme sağlamanız mümkündür.

0 850 804 0126 numarası üzerinden ücretsiz bir şekilde görüşme sağlayarak Kablo TV hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Müşteri hizmetleri alanında uzman ve profesyonel temsilcilerden oluşur. Arıza kayıtlarınız alındıktan sonra adresinize gelinerek sorunlar çözüme ulaştırılır. Dilerseniz SMS ile talep yazıp 5126’ya kısa mesaj göndererek de müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Haftanın tüm günü ve günün her saati Kablo TV müşteri hizmetleri aktif olarak çalışır.Müşteriler şikayetlerini internet üzerinden de belirtme hakkına sahiptir.

Kablo TV arızalı mı?
Türksat Kablonet, KabloTV Arızası ile karşılaşmanız durumunda 7/24 hizmet vermekte olan 0850 804 44 44numaralı Türksat Kablo çağrı merkezini arayabilirsiniz.
Uydunet ve Kablonet aynı mı?
İnternet ve televizyon alanlarında profesyonel olarak hizmet almanıza olanak sağlar. Uydunet olarak hizmet vermiş olan firma günümüzde isim değişikliği yaparak kablonet ismini almış bulunuyor. Yani ikiside aynı firmadır.
Uydunet kota sorgulama nasıl yapılır?
Türksat Taahhüt Sorgulama – 0850 888 0 126 Arayınız.
Türksat paketimi nasıl öğrenebilirim?
Türksat Taahhüt Sorgulama – 0850 888 0 126 Arayınız.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/canli-tv-izleme-siteleri-en-iyi-2021/

https://sartlari.com/turkcell-tv-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/turksat-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/2021-tv-dizi-listesi/

https://sartlari.com/sgk-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/