İtalya İçin Sorunsuz Vize İşlemleri Danışmanlığı! - Şartları Neler

İtalya İçin Sorunsuz Vize İşlemleri Danışmanlığı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Tanıtım > İtalya İçin Sorunsuz Vize İşlemleri Danışmanlığı!
26 Mayıs 2021
465 okunma
İtalya İçin Sorunsuz Vize İşlemleri Danışmanlığı!

Bildiğimiz üzere, vize alırken kaçıncı kez yurtdışına çıkmış olsak bile yine de ufak bir miktarda çekincelerimiz olabilmektedir. Ancak bu çekinceleri ortadan kaldırmak için yapılması gereken en etkili yol, alanında uzman kişilerden oluşan bir danışmanlık firmasından destek almaktır. Şimdi ‘ bu güvenilir firmayı nereden bulabiliriz? ‘ diyenler için biz hemen bir öneride bulunalım; Vize Randevu.

Vize Randevu sayesinde o hep çekindiğiniz vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Detaylar için www.vizerandevu.com adresini ziyaret edin deriz.

İtalya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Evet biliyoruz; İtalya vizesi ve buna dair merak ettiğiniz pek çok soru var aklınızda. İşte bu soruların güncel ve doğru yanıtları için Vize Randevu ile iletişime geçebilirsiniz.

İtalya seyahat vizesi gibi kısa süreli vize türlerinin sonuçlanması 7 ila 15 günlük bir sürece tekabül etmektedir. Bu konularda daha doğru ve daha detaylı bilgiler almak için Vize Randevu ile irtibata geçin.

İtalya Vizesi Başvuru Formu Dolduruken

İtalya için vize başvurusu yapacak kişilerin mutlaka doldurması gereken evrakların arasında yer alan bu form konusunda dikkat edilmesi gereken can alıcı noktalar var. Bunlardan bir tanesi, formun çoğu ülkenin kendi ana dilinde doldurulma zorunluluğudur. Bu konulardaki en güncel detaylar ve bilgiler için şirket ile bağlantı kurabilirsiniz.

İtalya Vize Başvurusu İletişim Adresleri

Bu güzel ülkeye vize başvurusunda bulunmak ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için Vize Randevu’yu seçebilirsiniz. İşinizi son derece kolaylaştıracak firma sayesinde siz de kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Vize Randevu İletişim İçin:

Telefon: +90 (850) 228 43 53

+90 (532) 176 62 46 (Acil Destek İçin İletişim No.)

E- Posta: info@vizerandevu.com

Adres: Güvenevler Mah. Farabi Sokak 49/2 Çankaya- ANKARA

Vize almak için hesapta ne kadar para olmalı?
Otel ve uçak bileti satın almadan vize başvurusunda bulunacaksanız banka hesabınızda en az 7-8 bin TL bakiye bulundurmanız genel anlamda yeterli olabilmektedir.
İtalya şu an vize veriyor mu?
talya’ya gelecek Umuma Mahsus Pasaport hamili vatandaşlarımız vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamili vatandaşlarımız ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla vizeden muaftır. İtalya, diğer AB ülkelerinde olduğu gibi, üçüncü ülkelerden gelmek isteyen yabancılara Schengen vizesi uygulamaktadır.
İtalya turist vizesi veriyor mu?
İtalya’ya turistik amaçlı seyahat etmek isteyen TC vatandaşları ve uzun süreli oturum izni sahibi yabancı uyruklu vatandaşlar İtalya turistik vize evraklarını hazırlamalıdırlar. İtalya turistik vize evrakları İtalya Konsolosluğu tarafından belirlenir ve gerektiği durumlarda güncellenebilmektedir.
İtalya için nasıl vize alınır?
İtalya vizesi almak için öncelikle eksiksiz olarak doldurulmuş ve vize alacak kişi tarafından imzalanan vize müracaat formu ve vize müracaatında bulunan kişinin nüfus cüzdan fotokopisi gereklidir. Pasaportun süresi, seyahat bitiş tarihinden itibaren minimum 105 gün geçerli olmalıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/2022-almanya-vizesi-sartlari-nelerdir/
https://sartlari.com/yurtdisina-gideceklere-oneriler/
https://sartlari.com/vize-istemeyen-ulkeler-hangileri/
https://sartlari.com/ye-dua-et-sev/
https://sartlari.com/yeni-igne-oyasi-ornekleri-2020-igne-oyasi-modelleri/