Kova Burcu Kadını | Kova burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? - Şartları Neler

Kova Burcu Kadını | Kova burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kova Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır? Kova Burcu Kadını Özellikleri Neler? Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Partner? Merak edilen detaylar içerikte.

Anasayfa > Genel > Kova Burcu Kadını | Kova burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?
17 Eylül 2020
640 okunma
Kova Burcu Kadını | Kova burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kova burcu kadını, zekasıyla öne çıkar. Sıradanlığı reddeder ve büyük bir neşeyle hayatına devam eder. Kafası nereye eserse oradadır ve ani ararlardan asla kaçınmaz. Önüne engel konursa ister kenarından dolanır isterse de delip geçer, ama o engeli aşar. Arkadaş ortamının vazgeçilmezidir.

Özellikleri

*Keyfine göredir, aklına ne gelirse kalkar yapar.

*Sistematik konularda başarılıdır, zekâsı bu yönde gelişmiştir.

*Toplumun faydasını gözetir, bazen bu durum toplum eleştirisine kadar gidebilir.

*Dışlanmaktan korkmaz, fikirlerini açıkça söyler.

*Haksızlığa karşı sesini çıkarır ve kabullenmez. Savaşmayı iyi bilir.

*Güvenilir biridir.

Aşk Hayatı

Her erkek kova burcu kadınının ağırlığını kaldıramaz. Kova burcu kadını aşık olmaya meyilli değildir. Eleştirel bir yapısı vardır ve seçici davranır. Aşık olduğunda ise pat diye söyler, aşkının arkasındadır. Kaybedecek zamanı yoktur ve bir an önce sevdiğine kavuşmak ister. İlişkilerinde ise kova burcu kadını;

*Romantizmden haz etmez. Ekstra bir ilgi ona yapmacık gelir.

*Ancak sevildiğini bilmek ister, sadece bir “seni seviyorum” cümlesi bile onun için yeterlidir. Ancak içten söylenmiş olması gerekir çünkü içgüdüleri her kova burcu gibi kuvvetlidir.

*İlişkisinde heyecan arar, partnerini maceralara sürüklemez ancak karşısındakinden bunu bekler.

*Zeki erkekler çok ilgisini çeker.

*Şüphecidir, kıskanmaz ama sorun çıkartacak kadar olayları büyütebilir.

Hangi Burçlarla Anlaşır?

*Tabi ki yengeç erkeği kova burcunu en iyi anlayacak kişilerdendir. Uyumlu yapısı sayesinde kova burcuna ayak uydurur ve onu çok iyi tanımlar. Ani kararları ile kovayı şaşırtacaktır.

*İkizler burcunun eğlenceli hayatına kolaylıkla dâhil olan kova burcu kadını, bitmek bilmeyen enerjisini ancak ikizler ile tüketebilir. İkizler burcu da bu eğlenceli ve deli dolu kadına ister istemez sonsuz bir aşk besleyecektir. Yalnızca ilişkisinden sadakat bekleyen kova burcu kadınını şüpheye düşürecek hareketlerde bulunabilir.

*Terazinin uyumlu yapısı ile anlam arayışını kova burcu kadınında bulacaktır.

Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Baskın bir karakter ortamda ikinci bir lider istemez. Kova burcu kadını da bu konularda rahat olsa da kuralcı kişilerle anlaşamaz. Kendisini eleştirecek kişileri tartışmasız uzaklaştıran kova burcu, genellikle ateş grubuyla anlaşamaz.

*Oğlak burcunun tam tersi özellikleri kendinde toplamıştır. Oğlak da kendisinden haz etmez ancak ikisinin de sakin tavırlarıyla aynı odada sessiz bir fırtına kopar.

Kova Burcu Kadını Nasıl Biridir?
Kova burcu kadınları çekiciliği fazla olan ve bencil insanlardır. Kova burcu kadınları yeniliklere fazlasıyla açıktır, keşiflere bayılır. Kova burcu kadınlarının aynı zamanda hayal güçleri de çok geniştir dolayısı ile de oldukça yaratıcıdır. Bir kova burcu kadınının özgürlüğünü alacağınıza canını alın daha iyi.
Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Kova burcu kadınları her zaman ciddi, seviyeli ve olgun erkekleri severler. Özellikle her zaman kendilerinden yaşça büyük erkeklere ilgi duyarlar. Büyük erkeklerin güven veren tavırlarından oldukça etkilenirler. Bunlar dışında kova burcu kadınları için flört çok önemli değildir.
Kova Burcu Ne Sever?
Kova burçlarının sevdikleri şeylerin başında teknoloji ve yeni icatlar geliyor. Darwin, Edison ve Galileo gibi tarihe damgasını vurmuş dahilerin burcu olan Kova burcu, dünyaya yeni icatlar yapmak için gelmiştir. Bu yüzden sürekli yeniyi kovalar ve teknolojik gelişmeleri hiçbir zaman kaçırmaz.
Kova Kadını İnatçı Mıdır?
Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/kova-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/kova-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/terazi-burcu-kadini/

https://sartlari.com/yay-burcu-kadini/

https://sartlari.com/basak-burcu-kadini/