Kova Burcu Erkeği | Kova burcu erkeği nasıl kadın ister? - Şartları Neler

Kova Burcu Erkeği | Kova burcu erkeği nasıl kadın ister?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kova Burcu Erkeği Nasıl? Kova Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır? Kova Burcu Erkeği Özellikleri Neler? Detaylar İçerikte.

Anasayfa > Genel > Kova Burcu Erkeği | Kova burcu erkeği nasıl kadın ister?
16 Eylül 2020
864 okunma
Kova Burcu Erkeği | Kova burcu erkeği nasıl kadın ister?

Hava elementine bağlı olan Kova burcu erkeği, yenilikçi, toplumsal fayda gözeten kültürlü nitelikler ile doludur. Teknoloji ve elektronik konulara meyillidirler. Kova erkeği de bu nimetlerden nasibini almıştır. Başak burcu gibi oldukça titiz olan kova burcu erkeği, detaylara takılır ancak parlak zekasıyla hemen çözüm üretir.

 Özellikleri

*Zor beğenir, her konuda çok seçici davranır.

*Yenilikçidir, inovasyon konusunda inanılmaz bir zekaya sahiptirler.

*Faydacıdır, yarar gözetir ve buna odaklanır.

*Toplum anlayışı gelişmiştir, bireysel olmaktan çok toplumsal düşünür.

*Hem iş hem de aşk hayatına eşit derece ağırlık verir.

*Plancıdır, bunları gizler.

*Birbirinden farklı ve çeşitli ilgi alanları vardır.

*Dikkat sorunu yaşamaktadır, ilgisini kolayca kaybeder.

*Kendini fazla beğenir, bununla birlikte çok fazla eleştiri yapar.

Aşk Hayatı

Kova burcu erkeği, ilişkilere mantıksal ve stratejik yaklaşır. Duygularını belli etmeyi zayıflık olarak görür bu nedenle ilk adımı atmaktan çekinir. Karşı taraftan bir ışık bekler ancak flört döneminde de temkinli yaklaşır. Oldukça yavaş ilerleyen kova erkeği kendini beğenmişliği nedeniyle çok ufak bir konuda konuşmayı bitirebilir. Mükemelliyetçi tavrı ilişkilerinde büyük bir soruna yol açar. İlişkide kova burcu erkeği;

*Kültürlü birini arar. Çeşitli konuları tartışacak bilgi düzeyine sahip kişiler dikkatini çeker. Bu kişiden farklı bilgiler öğrenerek kendi zihnini de beslemek ister.

*Fazla sahiplenmeden ilerler. Çok baskı kurmaz, yalnızca ilgi gösterir. Romantiktir ancak çok abartmaz.

*Şıpsevdi olabilir, bu nedenle aldatmaya meyillidir.

 Hangi Burçlarla Anlaşır?

*İkizler burcunun kültürlü ve eğlenceli yapısı kovayı neşelendirir. Mutluluk arayan kova burcu erkeği, ikizlerin zekâsı ve sıra dışı kişiliği ile aradığına ulaşır.

*Yengeç ile anlaşamayan burç hemen hemen yoktur. Ancak kova ile farklı bir enerji oluştururlar. Kova, yengecin sahiplenen tutumundan hoşlanacak ve şefkatli tavırları onu mutlu edecektir.

*Terazi gibi dengeli bir burçla uyumu yakalayabilir. Terazi kavgadan kaçar ve eleştirel yaklaşan kovaya hem kendini ezdirmez hem de eleştiri oklarından ustalıkla sıyrılır.

 Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

*Aynı kutuplar birbirini iter. Kova kendisi gibi titiz olan başak ile sürekli kavgaya tutuşabilir. İkisinin de detaycı yönleri sürekli birbirlerinin kusurunu arar ve gün sonunda ikisi de mutsuzdur.

*Boğa kadını, kovanın ciddiyetsiz tavırlarından kesinlikle hoşlanmaz. Kova ise boğanın kısıtlayan tavırlarını kaldıramaz.

Kova Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Kova burcu erkeğinin maceraya olan merakı, hangi kadınlardan hoşlandığı üzerinde de etkili bir rol üstlenir. Buna göre, kova burcu erkeği kendisinde merak uyandıran ve gizemli bir duruş sergileyen kadınlardan hoşlanır. Her yönüyle açık olan kadınlar onların ancak kısa bir süreliğine ilgisini çekebilirler.
Kova Burcu Erkekleri Nasıl Biridir?
Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.
Kova Burcu Erkeği Nasıl Sevişir?
Uranüs gezegeni tarafından yönetilen Kova burcu erkeği, farklılıkları sever. Cinsel hayatında rutin ve ezbere davranışlardan hoşlanmaz. Flört etmeyi, dokunmayı, elde etmek için sabretmeyi sever. Fiziksel olarak güzel bir kadını beğenebilir ama onunla defalarca sevişmek için öncelikle beynini, zekasını beğenmelidir.
Kova Burcu Erkeği Aşk Hangi Burçla Anlaşır?
Kova Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir? Kova burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar koç, ikizler, terazi ve yay burçlarıdır. Buna karşın uyumunun en düşük olduğu burçlar boğa ve akrep burçlarıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/kova-burcu-kadini/

https://sartlari.com/kova-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/balik-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/koc-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/terazi-burcu-kadini/