Mahkemeyi Kazanmak İçin Esmaül Hüsna - Şartları Neler

Mahkemeyi Kazanmak İçin Esmaül Hüsna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Günümüzde birçok kişinin en az bir defa farklı nedenlerle geldiği mahkemeyi kazanmak için Esmaül Hüsna okuyarak sağlanan manevi desteğiyle haklı davanızda istediğiniz sonucu alırsınız.

Anasayfa > Soru- Cevaplar > Mahkemeyi Kazanmak İçin Esmaül Hüsna
25 Eylül 2023
443 okunma
Mahkemeyi Kazanmak İçin Esmaül Hüsna

İnsanların her alanda olduğu gibi davalarda da manevi desteğe ihtiyacı olmaktadır. Kaza ya da iftira yüzünden mahkemelerle uğraşanlar bol dua ve zikir sayesinde yaşadıkları sıkıntılı durumdan kurtulurlar. Sizde yakınlarınızdan biri veya kendinizin mahkeme sürecini rahat geçirmesi ve davasını kazanması için çeşitli Esmaül Hüsna tavsiyelerini uygulayabilirsiniz. İnsanları tedirgin eden mahkemelerde manevi desteğe ihtiyaç duyulan durumlar şunlardır;

 • Haksız yere mahkûm edilen kişiler için Esmaül Hüsna ile yardım istenir.
 • Mahkemede tutuklanmamak yani berat etme için Allah’ ın isimleriyle dua etmek gerekir.
 • Sonuçlanmamış davadan galip gelme için okunması gereken ismi şerifler manevi destekle kazanmanızı sağlar.
 • Davalarınızda hâkimin karşısına çıkmadan evvel ihtiyaç duyulan destek için okunur.
 • Suçsuz yere ve iftiraya uğrayarak tutuklanan kimseler için okunmaktadır.
 • Dava dosyası temyizde olan kişiler ile aileleri içinde bulundukları sıkıntılı durumdan kurtulma amacıyla Allah’ ın isimlerine sığınır.
 • Mahkemeyi kazanmak için Esmaül Hüsna okuyarak haklı olduğunuz davadan galip gelirsiniz.

Esmaül Hüsna ila yardım istenen davalar velayet, tazminat, boşanma veya temyiz konularında olabilir. Her durumda Allah’ a sığınmak gerekir haklı olan davalarda kazanmayı sağlar.

Mahkemeyi Kazanmak İçin Hangi Esmaül Hüsna Okunur?

Davayı kazanma için Esmaül Hüsna El Hakem ismi şerifidir ve kişiye ferahlık verir. Üzüntü ve stres dolu zorlu süreçlerden olan mahkemelerde duaya sığınmak her zaman işe yarar. Haklı olduğu davayı kazanmak isteyen kişiler her gün El Hakem ismini 68 defa okumalıdır. El Hakem ismi şerifini mahkeme sonuçlanana kadar her gün verilen sayıda okumalısınız. Mahkemeleri kazanma için en fazla tavsiye El Hakem ismi şerifi sabah gün doğmadan evvel ile ikindi vakti ardından okunmaktadır. Bu ismi şerifin zikir günü olarak Pazar günü belirtilir.

Siz ya da yakınlarınızdan biri davasında haklı ise her gün 1011 kere Er-Rahman ismi şerifini zikrederek galibiyet elde eder. Mahkemeyi kazanmak için Esmaül Hüsna listesindeki El Mu’izz her gün 117 defa okunursa mahkemede haksızlığa uğramazsınız. Mahkemeye girerken 88 defa Ya Halim esması okunabilir. Ayrıca güneş doğmadan evvel 10816 kez Ya Adl celle celalühü ismi şerifi okuyan kişi haklı olduğu mahkemeyi kazanır. El Muhyi Celle Celalühü ismi şerifi de mahkemeyi kazandıran esmalar listesinde bulunur ve günlük 68 defa zikredilmesi gerekir. Bu Esmaül Hüsnaların tamamı mahkemeleri kazanmada etkilidir. Kalben isteyerek okuyan herkes haklı davasını kazanır. Her bir ismi şerifin adedine ve okunması gereken vakte dikkat edilmesi gerekir.

Mahkemeyi Kazanmak İçin El Hakem Esmaül Hüsna İşe Yarar mı?

En zor anda edilen dua ve yapılan Esmaül Hüsna zikirleri istenilen sonuca ulaşmayı sağlar. Kalpten inanarak edilen hiçbir duayı Allah karşılıksız bırakmaz. Esmaül Hüsna faziletleri saymakla bitmez, her biri manevi güç verirken çaresiz görünen dertlere derman olur. İsmi şerifleri günlük zikretmek ruhen ferahlama ve sıkıntılardan kurtulmayı sağlar. Dava süreçlerinde iftiraya uğrayanlar çoğu zaman yapayalnız kalır. Yalnızlıktan kurtulmanın en kolay yolu Allah’ a sığınmaktır. Uğradı haksızlık sonucu mahkum olan ya da yakını iftirayla hapse giren kişiler dua yoluyla mağduriyetlerinden kurtulurlar. Davaları kazanma için okunması gereken çeşitli ismi şerifler bulunmaktadır. Bunların her biri değişik vakitlerde ve sayılarda okunur. Kalben inanarak hangi Esmaül Hüsna’ yı okursanız okuyun haklı olduğunu davayı mutlaka kazanırsınız.

Her sabah ve ikindi vakti sonrasında okunan El hakem duasıyla davalarınız istediğiniz gibi sonuçlanır. Mahkemeyi kazanmak için Esmaül Hüsna El Hakem ismi şerifinin yanı sıra Ya Selam Ya Sellem ismini her gün zikrederse davasını kaybetmez. Kendisini anlatamayan ya da iftira sonucu tutuklanan yakınlarınız için bu ismi şeriflerle dua ederseniz kısa sürede kurtulurlar. El Hakem ismi şerifiyle her sabah edilen dualar mutlaka cevap bulur. Bu zikirler, samimiyetle ve içten bir inançla yapılmalıdır. Samimi niyetlerle yapılan her bir dua yakınlarınızla beraber sizin de içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanıza vesile olur. Unutmayın, haklı olduğunuz davada galibiyet için El Hakem zikrini verilen sayıda her yapmanız gerekiyor. Ayrıca mahkemede galip gelmek için şu duayı okuyabilirsiniz; https://sartlari.com/mahkemeyi-kazanmak-icin-okunacak-dua/

El Hakem Anlamı Nedir?

El Hakem, mutlak hâkim demektir. Allah’ ın yaşanan her olay ve durumdan hakkıyla haberdar olduğunu anlatmaktadır. Hüküm vermeye muktedir tek güç olan Allah en son hükmü verendir. Her şeye hakkıyla hükmeden demek olan El Hakem ismi şerifi okunduğunda manevi değeri artırır. Eşyaların sırlarını öğrenmeyi sağlayan Esmaül Hüsna kavrama gücünde artış sağlar.

Kişilerin manevi alemde değerli olmasını sağlayan bu ismi şerifin pek çok fazileti bulunmaktadır. El Hakem ismi şerifini faziletleri;

 • El Hakem ismini usulüne göre zikreden kişiler, Allah’ ın izin vermesiyle dileklerine çok daha hızlı ulaşır.
 • Tam vaktinde ve saatinde belirtilen sayıda zikredilen bu ismi şerif yetkililerin işlerini doğru şekilde hatasız yapmasını sağlar.
 • Her gece yarısı El Hakem duası edenler gizli sırları öğrenirler.
 • Haklı olduğu davayı kazanmak isteyenler bu isimle isteklerine ulaşırlar.

Mahkemeyi kazanmak için Esmaül Hüsna olan El Hakem ismi şerifi mutlak sonuç verir. Allah’ ın izniyle isteklere ulaşmayı sağlayan bu esmanın dava kazanma için okunması faydalıdır. Mahkemeyi kazanma için sabaha karşı 4624 defa El Hakem zikri çekilmesi gerekir. Bu sayede siz ya da haksızlığa uğrayan yakınız haklı olduğu davasından galip ayrılır. Zikir sayıları değişebilmektedir ama kalben edilen yapılan Ya Hakem zikri haklı olunan hukuk mücadelesini kazanmayı sağlar. Manevi güç veren bu Esmaül Hüsna, kişilerin ruhen rahatlamasına ve sıkıntılarından kurtulmasına yarar.