Mango Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Mango müşteri hizmetleri telefon no, mango müşteri hizmetleri 2019, müşteri hizmetlerine direk bağlanma mango

Anasayfa > Genel > Mango Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
214 okunma
Mango Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Birçok Mango müşterisi için çağrı merkezine bağlanmak veya bir müşteri servis numarası bulmak her zaman kolay değildir. Bazen Mango çağrı merkezine bağlanmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcileri, hattaki arama yoğunluğuna göre size geri dönecek ve şikayetlerinizi ve problemlerinizi dikkatle değerlendirecektir. Mango müşteri hizmetleriile bağlanabilmek için resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Oradaki iletişim bilgileri size yol gösterecek niteliktedir.

Müşteriler En Çok Hangi Konulardan Şikayetçidir?

Müşterilerin karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri, Mango ürünlerini, şikayetlerini veya Mango hakkındaki önerilerini değiştirme veya iade etme işlemidir.

Tek başına bir çözüm bulamadığınız durumlarda, Mango müşteri desteği veya müşteri desteği ile iletişime geçmek en iyisidir.

Mango Çağrı Merkezi irtibat numarası şudur:

0850 211 64 70

Mango çağrı merkezinde 444 yerine 0850’den başlayan telefon numarası pazartesiden cumaya 08: 00-18: 00 arasında açıktır.

Mango çağrı merkezindeki tüm ürünler hakkında bilgi alabilir veya aldığınız ürünler hakkındaki şikayetleri bildirebilirsiniz.

Mango Markası Ne Zamandan Beri Var?

MANGO markası ülkemizdeki en popüler giyim ve aksesuar markalarından biridir. Mango, ilk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açtı ve şirket 109 ülkede büyüdü ve ürün satmaya başladı. MANGO bir İspanyol ve bir aile şirketidir. 14.000’den fazla çalışanı ile MANGO, kadın, erkek ve çocuk sektöründe lider şirketlerden biridir.

MANGO markası sektöre kendini adamıştır, konseptli ürünler üretmekte ve özgün tasarımlar sunmaktadır. Modern ve kentsel bir kadını giydirmek ve temel ihtiyaçlarını karşılamak, şirketin ilk hedefi olarak kabul edilir. Bu hedef, şirketin tüm dünyada popüler bir marka haline gelmesinde önemli bir rol oynamıştır. Genellikle sadece giyimde değil, aynı zamanda aksesuar ve mayo gibi kategorilerde de ürün satmaktadır. Diğer Mango koleksiyonları mağazaya göre değişiklik gösterir.

Tüm ürünler hakkında detaylı bilgiyi Mango müşteri hizmetleri numarasından alabilirsiniz. Mango telefon numarası, pazartesiden cumaya 08: 00-18: 00 arasında irtibata geçebileceğiniz 0850 211 64 70’dir. Bu numaradan ürünler, çevrimiçi satışlar ve mağazalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sitede size yakın dükkanları bulabilirsiniz. Mango, her zaman müşteri ilişkilerinde kendini geliştirir ve müşteri memnuniyetini sağlar.