Zara Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Zara müşteri hizmetleri, zara müşteri hizmetleri telefon, zara mail, zara iade işlemleri, zara canlı destek

Anasayfa > Genel > Zara Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
362 okunma
Zara Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Zara müşteri destek hattı var mıdır? Zara müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Zara, 1975 senesinde Amancio Ortega Gaon tarafından ortaya çıkarılan bir İspanyol markasıdır. Zara; giyim, kozmetik, parfüm kategorilerine sahip olup her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Zara mağazasının bünyesinde olan diğer markalar;

  • Pullandbear
  • MassimoDutti
  • Bershka
  • Stradivarius
  • Oysho

Şeklinde olup, 33 ülkede çok sayıda mağazaya sahiptir. Bu İspanyol markası, ülkemizde de son derece popüler ve en sık tercih edilen mağazalardandır. Erkek, kadın, çocuk, genç kategorilerine sahip olup; şüphesiz ki modayı en yakından takip eden markadır. Çıkarmış oldukları ürünler, dünya markaları ile adeta yarışmaktadır. Dünya markaları için yeterli bütçeye sahip olmayıp, modaya ayak uydurmak isteyen herkes Zara’yı tercih ediyor ve daha uzun yıllar da bu şekilde devam edecek. Zara ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere müşteri destek hatlarından iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Zara müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Zara, ürün ve hizmetlerini desteklemek adına müşteri destek hattına sahiptir. “444 59 52” müşteri hizmetlerinden ücretli olarak ya da “0800 211 10 02” numaralarından sabit telefonlardan ücretsiz olarak kendilerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra web siteleri üzerinden canlı destek birimine mesaj bırakarak canı sohbet başlatabilir ve kendilerinden her konuda destek alabilirsiniz.

Zara müşteri hizmetleri numaralarına her saat ulaşabilir miyim?

Zara müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden Pazartesi ile Cuma günleri arası saat 08:30/ 19:30 arası, Cumartesi günleri saat 10:00/ 16:00 arası kendilerine ulaşabilirsiniz. Pazar günleri müşteri hizmetleri çalışmıyor. Web sitesi üzerinde canlı destek birimine Pazartesi ile Cuma günleri arası 08:30/ 00:00 arası, Cumartesi günü saat 10:00/ 2:00 arası iletişim sağlayabilirsiniz.

Zara müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Zara müşteri hizmetleri uzman bir kadroya sahip olup, aramalarınız en kısa süre içerisinde yanıtlanıyor. Hatların yoğun olduğu durumlarda birkaç dakika hatta bekleme durumu söz konusu olsa da bu süre daha uzun tutulmuyor.