Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua
23 Eylül 2021
220 okunma
Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua
Okuma süresi: 2 dakika

Meleklerin para getirmesi için dua arayışında olanlara bu tarz bir surenin bulunmadığı belirtmek gerek. Meleklerden para istemek yerine dua ile dileklerinizi iletmeniz daha uygun olacaktır. Bunun yanı sıra para duası da bulunur ve bereketin artış göstermesi adına sıklıkla ele alınır.

Para sahibi olmak yani bereketli günler geçirmek isteyenlere öncelikle Yasin Suresi paylaşılır. Kur’an’ın kalbi olarak kabul edilen surenin gün içerisinde bir ya da birkaç defa okunması hayırlı olacaktır. Sadece berekete değil hayra ve de sağlığa işaret eder. Manevi ve de maddi açıdan hayırlı bir dua olarak kabul edilir.

Söz konusu maddiyat olduğu zaman Yasin suresinin birkaç kez okunması uygun görülür. Özellikle de 41 defa tekrarlanması bereketin artış göstermesini sağlayabilir. Bunun için dükkanda ya da ofis içerisinde okunması da mümkün olabilir. Çalıştığınız yerde üst üste okumaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hem maddi hem de manevi açıdan iyi hissetmeniz mümkün olabilir.

Dua ile yapılan işlere karşılık bulmakta zorlanmazsınız. Söz konusu mal satışı ya da hizmet vermek olduğu zaman duaya yönelmeniz en doğrusu olacaktır. Gün içerisinde sık sık dua etmek kötülüklerden uzaklaşmanızı mümkün kılar. Hayırlı ve de bereketli kazançlar için de önemli bir yere sahiptir. Bunun için duadan uzaklaşmamalı ve sık sık dile dökmeye özen göstermelisiniz.

Para gelmesi için hangi melekten yardım istenir?
Para konusunda hangi melekten yardım isteyebiliriz mesela? Başmelek Ariel bereket konusunda yardımcı olur. Ayrıca Başmelek Mikail’e de her konuda başvurabilirsin.
Para getiren dua nedir?
Zenginlik Duası Okunuşu: “Allahümme Ya Ganiyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü,Ya Mu’idü,Ya Rahimü,Ya Vedüd.Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.” … Anlamı: Bu duayı mal ve mülk sahibi olmak isteyenler, manevi yönden iktidara erişmek isteyenler, servetinin çoğalmasını isteyenler her gün en az 4 defa okumalıdır.
Melekler bize yardım eder mi?
Melekler bize yardım eder mi? ile ilgili görsel sonucu Tüyler. Yolunuzdaki tüyleri bulmak, meleklerin en bilinen işaretlerinden biridir. Herhangi bir renkteki tüyler, meleklerin yakın olduğu, sizi sahne arkasından sevdiği ve desteklediği güzel bir hatırlatmadır. … Beyaz tüyler bulduğunuzda neredeyse her zaman meleğinizin bir işaretidir
Melekler bizim için dua eder mi?
Salat ve selam getirene melekler de dua ederler. 2- Günahların affına vesile olur. … Zira bu yolla günahlarınız bağışlanır” buyuruyor. 3- Sevap yazılmasına sebep olur. 4- Kişinin manevi derecesini yükseltir
Şans meleği hangisi?
Barachiel, aynı zamanda “Şans Meleği” olarak bilinir.