Ssk Sicil No Sorgulama Tc Kimlik No İle Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ssk sicil no sorgulama isimden, ssk sicil no sorgulama ad soyad, sigorta sicil no ile hizmet dökümü

Anasayfa > Genel > Ssk Sicil No Sorgulama Tc Kimlik No İle Sorgulama
26 Şubat 2019
493 okunma
Ssk Sicil No Sorgulama Tc Kimlik No İle Sorgulama
Okuma süresi: < 1 dakika

Ssk sicil no sorgulama nasıl yapılır? Ssk sicil no sorgulama tc kimlik no ile sorgulama yapılır mı? ilerleyen teknoloji ve internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artık pek ççok işlemi oturduğumuz yerden gerçekleştirmemiz mümkün. Öyle ki bankalar dahi artık tek tuş uzağımızda. Mobil cihazlardan fatura ödemeleri yapılabiliyor, para gönderilebiliyor ve daha pek çok şey. Kişisel bilgilerimiz, sicil kaydımız, nüfus kayıt örneğimiz vs. gibi belgeler için de artık kapı kapı dolaşıp kuyruklarda beklemeye gerek yok. E devlet kolaylığı ile kendinize ait tüm bilgilere tek tuşla ulaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra emeklilik sorgulama, sigorta günleri sorgulama, emekli maaşı hesaplama ve daha pek çok işlem için de yine e devletten ya da SGK web sitesi üzerinden destek alabilirsiniz.

Ssk sicil no sorgulama nasıl yapılır?

Ssk sicil numaranız ve daha pek çok kişisel bilgilerinizi artık internet üzerinden kolayca öğrenmek mümkün. Ssk sicil numarasını öğrenmek isteyen bireyler e devlet üzerinden 4a Tescil Kaydı seçeneğine giriş yaparak kimliklerini doğruladıktan sonra karşılarına çıkacak olan ekranda ssk sicil numarası bilgileri de verilmektedir. E devlet üzerinden sicil kaydınıza, nüfus kayıt örneğinize, soy ağacınıza ve daha pek çok kişisel bilginize kolayca erişim sağlayabilirsiniz. E devlete giriş yapmak için web sitesini kullanabilir ya da uygulamasını mobil cihazlarınıza indirerek uygulama üzerinden kullanabilirsiniz.

Tc kimlik no ile ssk sicil no sorgulama nasıl olur?

Ssk sicil no sorgulama tc kimlik no ile sorgulama için e devlet şifreniz olması gerekmektedir. E devlet şifreniz ve TC kimlik numaranız ile e devlet sistemine giriş yapabilir, buradan ssk sicil numaranızı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

E devlet şifresi nereden alınır?

E devlet üzerinden kişisel tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. E devlete giriş yapabilmek için şifrelerinizi PTT üzerinden alabilir, bunun yanı sıra mobil ima, mobil bankacılık yöntemleri ile de artık kolay bir şekilde şifre alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.