Sunny Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Sunny müşteri hizmetleri telefon, sunny fabrika satış mağazası, sunny müşteri hizmetleri iletişim

Anasayfa > Genel > Sunny Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
189 okunma
Sunny Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Sunny müşteri temsilcisi ile bir görüşme ayarlayabilmek adına ilk olarak Google arama motoruna yönelmelisiniz. Sunny müşteri hizmetleri yazdığınız zaman firmanın ana sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

İletişim bölümüne geldiğiniz zaman hangi şehirdeyseniz o bölgenin Google Map bilgileri karşınıza çıkıyor. Dolayısıyla kendinize en yakın yetkili servise kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Alt bölümde ise adres bilgileri karşınıza çıkıyor. En alt bölümde ise çağrı merkezi numarası sunuluyor.

Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Almış olduğunuz bir ürün ile ilgili soru sormak ya da görüş bildirmek istiyorsanız çağrı merkezine bağlanmanız gerekiyor. Bunun için 2 farklı telefon numarası sunuluyor. 444 9 666 numarası üzerinden iletişim sağlayabiliyorsunuz. Eğer ki bu numara meşgul ise o zaman 0212 412 12 12 numaralı telefondan da erişim sağlamanız mümkündür.

Öncelikle çağrı merkezi müşteri temsilcisine ulaşabilmeniz için yönlendirmelere erişmeniz gerekiyor. Arızalar için farklı bir numaraya, bildirimler için farklı bir numaraya, öneriler için farklı bir numaraya basmanız gerekecektir. Çağrı merkezi yönlendirmesini iyi dinleyerek kolaylıkla erişim sağlanabilir.

Müşteri Temsilcisi İle İletişim Nasıl Olmalıdır?

Müşteri temsilcisi ile görüşmeleriniz her zaman kayıt altına alınıyor. Bu sadece firmanın kendini koruması için değil, kullanıcıların da haklarını savunabilmek adına önemli bir konudur. Çünkü müşteri temsilcisinin vermiş olduğu bilgi hatalı olabilir ve kullanıcı bu konuda mağduriyet yaşayabilir. Bunun önüne geçebilmek için ise görüşmeler kayıt altına alınacaktır.

Müşteri hizmetleri birimi ile iletişim kurduğunuz zaman sorunlarınızı dile getirirken sade bir dil kullanmalısınız. Sorununuzu ne kadar basit anlatırsanız karşıdaki kişinin sorununuzu anlaması ve sorununuza çözüm bulması o kadar kolay olur. O nedenle karmaşık cümlelerden uzak durmanız, hakaret içerikli konuşmaları yapmamalısınız. Unutmayın, sorunun nedeni müşteri temsilcisi değildir.

Şikayet Geri Dönüşleri Nasıldır?

Eğer ki kullandığınız ürün ile ilgili çağrı merkezi çalışanlarına şikayetlerinizi iletiyorsanız en kısa sürede geri dönüş sağlanıyor. Şikayetinizdoğrultusunda çözüme ulaşmanız kolay oluyor. Çağrı merkezi çalışanına ilettiğiniz durum sonucunda gün içerisinde yetkililer sizlere geri dönüş yapıyor. Sunny müşteri hizmetleri geri dönüş yapma bakımından kaliteli bir hizmet sunuyor.