Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Superonline müşteri hizmetleri şikayet, superonline müşteri hizmetleri ara, turkcell superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma, superonline iletişim 444, superonline arıza, superonline çağrı merkezi

Anasayfa > Genel > Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri
16 Şubat 2019
331 okunma
Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Superonline, kendisine ait alt yapı üzerinden, farklı telekomünikasyon hizmetleri veren, Turkcell grup şirketleri arasında yer alan bir kurumdur. Fiber optik internet, ADSL internet, VDSL internet ve Turkcell TV+ seçenekleri ile kullanıcılarına hizmet sağlar. Bu hizmetlerden yararlanan işletmelerSuperonline kurumsal müşteri hizmetleri vasıtasıyla gerekli desteği alabilirler. Çağımızda internet üzerinden yapılan işlemler fazlaca talep gören, günün her anında ihtiyaç duyulabilen olgular haline gelmiştir. Araştırılması gereken konular, resmi işlemler, alışveriş gibi gündelik hayat içerisinde yer alan eylemler artık kolaylıkla internet aracılığı ile yapılabilmektedir. Aynı zamanda işletmelerde gün içerisinde kendi müşterilerine hizmet verebilmek için internet alt yapısına ihtiyaç duyarlar.Bu noktada bağlantıda yaşanan sorunlar kullanıcıları olumsuz etkiler. Firmalar ise, müşterilerine doğru ve hızlı hizmeti vermeleri için telefonla ya da yüz yüze müşteri hizmetleri konusunda hassasiyet gösterir.

Superonline Kampanyaları Nelerdir?

Superonline müşterileri için birçok kampanya fırsatı sunar. Kampanyaların olanakları ve koşulları değişkenlik göstermektedir. ADSL ya da fiber internet seçenekleri mevcuttur. Bulunulan konumun alt yapı desteğine göre seçim yapılabilir. İnternet hizmetinin adil kullanım kotası, hızı, limiti gibi seçenekler farklı paketler altında kullanıma sunulur. Sabit telefon hattı üzerinden ya da bir telefon hattına bağlı kalmadan yalın internet seçeneği ile internet kullanımına başlanabilir. Kampanyalar müşterinin istekleri doğrultusunda, şube çalışanları tarafından ya da çağrı merkezi müşteri temsilcileri tarafından kişiye aktarılır. En uygun seçeneğin belirlenmesi sağlanır. Aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden kampanyalar ve koşulları ile ilgili genel bilgiye ulaşılabilir.

Superonline Müşterisi Numarası Nasıl Alınır?

Kullanıcılar ve işletmeler kendine en uygun paketi bulup üyeliğini gerçekleştirdiğinde, fatura ödenmesi yapmak, çağrı merkezi ya da şube yetkilileriyle alakalı paketi hakkında işlemler yapmak için bir müşteri numarasına sahip olur. Superonline kurumsal müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde de bu müşteri numarasına ihtiyaç duyulur. Fatura ödeme, üyelik bilgilerini öğrenme gibi işlemler için;

  • Superonline resmi web sitesine girilir
  • Yardım sekmesi tıklanır
  • Hizmet kanalları sekmesi tıklanır
  • Dijital kanallar başlığından kurumsal işlem merkezi linkine tıklanır
  • Bu web adresi üzerinden yapılacak işlemler için gerekli müşteri numarası ve şifre SMS yoluyla ya da e posta olarak kullanıcıya iletilir.

Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Superonline kurumsal müşteri hizmetleri numarası 0850 222 12 22’dir. Bu numarayı arayarak yönlendirmeler doğrultusunda müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.