İzmirgaz Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika İzmirgaz müşteri temsilcisine bağlanma, izmirgaz çağrı merkezi, izmirgaz fatura sorgulama

Anasayfa > Genel > İzmirgaz Müşteri Hizmetleri
22 Şubat 2019
418 okunma
İzmirgaz Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

İzmirgaz müşteri numarası aracılığıyla müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasından İzmirgaz şirketine kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Kurumsal iletişim ve Pazarlama Müdürlüğü tüm sorunların cevaplandığı ve diğer bütün birimler ile iletişim akışının sağlandığı ve bilgilerin toparlanarak yapılan her tür başvuruyu doğru ve etkili bir şekilde sonuçlandıran müşteri memnuniyeti odaklı yetkili bir birimdir. Hizmet ile ilgili olarak bildirimde bulunma isteyen vatandaşlar İzmirgaz Müşteri Hizmetleri olarak maddelediğimiz yollardan yararlanabilecektir.

  • İzmirgaz Çağrı Merkezi Numarası 0850 222 33 35
  • Çözüm Merkezi Destek Bölümü / Yüz yüze Görüşme
  • Çözüm Merkezi Bilgi Formu izmirgaz.com.tr
  • Şikâyet ve Öneri formları / Abone Merkezleri
  • E Posta info@izmirgaz.com.tr

Olmaktadır.

İzmirgaz Müşteri Hizmetleri İşleyiş Süreci

İzmirgaz Müşteri Hizmetleri öncelikle müşteriler çağrı merkezi telefon numarası üzerinden bildirimi gerçekleştirir. Güvenlik açısından görüşme kayıt altına alınır. Yapılan bildirimler konularına göre ayrılır. İyileştirme yönünde çalışmalar başlatılır.

Müşteriler daha önce herhangi bir konuya ilişkin başvuru yapmışsa program üzerinden geçmiş kayıtlar incelenir, kontrol edilir eksik ya da değişen bilgi güncellemeleri yapılır.

Her müşteriye başvuru konusunda anında bilgi verilir.

Anında çözüme ulaştırtılamayan durumlar söz konusu olduğunda araştırma ve işlem gerektiren durumlarda kayıt altına alınan başvuru Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Çözüm Merkezi Destek Personeli tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü Çözüm Merkezi Destek Personeli tarafından çözüme ulaştırılamayan müşteri bildirim başvuruşları ilgili diğer birimlerle paylaşılır.

Çözüme ulaştırılan her başvuru içinse belirlenen süre ve iletişim kanalları ile Çözüm merkezi Personeli tarafından geri bildiril yapılır. Kayıtsonuçlandırılır. Her başvuru değerlendirmeye, çözüm alternatiflerine sonuçlanmasına ilişkin 15 gün süre bulunmaktadır.

Müşteriler tarafından yapılan tüm başvurular kurumsal web sitesinde bulunan Bildirim Sorgulama ile takip edilir.

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğü tarafından müşteri memnuniyetini değerlendirebilmek adına belirli aralıklarla müşteri memnuniyet anketi yapılır. Bu sayede mevcut memnuniyet iyileştirme çalışmaları yapılır.

Yapılan müşteri memnuniyet anketlerine katılmak için abone merkezlerinden form alabilirsiniz. Anketi doğru düşüncelerinizle doldurmanız kurumun daha doğru bir iyileştirmeye gitmesini sağlamaktadır.