Terazi Yükselen Burcu | Terazi burcunun yükselen burcu nedir? - Şartları Neler

Terazi Yükselen Burcu | Terazi burcunun yükselen burcu nedir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Terazi Yükselen Burcu Özellikleri Neler? Terazi Yükselen Burcu Hangi Mesleği Yapmalı? İşte merak edilen tüm detaylar içerikte yer alıyor.

Anasayfa > Genel > Terazi Yükselen Burcu | Terazi burcunun yükselen burcu nedir?
14 Eylül 2020
692 okunma
Terazi Yükselen Burcu | Terazi burcunun yükselen burcu nedir?

Terazi yükselen burcu özellikleri genel olarak özetlenirse; kararsız, yapıcı ve adildir. Terazi yükselen özelliklerini sıralayacak olursak;

*Bakımlıdır, girdiği her ortamda kendini fark ettirir.

*Başkalarını memnun etmek için kendini feda edebilir,

*İnsan ilişkilerinde fayda gözetir, herkesten bir şey öğrenmeye çalışır.

*Adalet ve hakkaniyet arayışındadır, haksızlığa tahammül edemez.

*Kolay arkadaş edinir ve onlara çok değer verir.

*Sanata yatkındır ve dokunduğu her şeyi güzelleştirmeye çalışır.

Enerjiisini Nasıl Kullanmalı?

Terazi yükselen burcu, olayları farklı pencerelerden görebilir. Bu özellikler onları kararsız kılsa da aslında oldukça verimli kullanabilirler. Adalet ve hakkaniyet anlayışları ile birleştirerek iyi bir karar verici olabilirler. Terazi yükseleni, vicdanı sayesinde pek çok sosyal adaletsizliği düzeltebilecek güçtedir.

Hangi Mesleğe Yatkındır?

Terazi yükseleni, her ellerini attıkları işe bir estetik ve güzellik katmak ister. Bu nedenle sanata yönelmeleri onlara ömür boyu huzur verecek başarılı bir kariyer fırsatı sunabilir. Heykeltraş, mimar, ressam, besteci, senarist gibi meslekler terazi için kendini gerçekleştirebileceği alanlardır. Terazi aynı zamanda hukuk ve sosyal yardımlaşma alanlarında başarılı olabilir ve iyi bir hak savunucusu görevi üstlenebilir.

Terazi Yükseleni Nasıl Bir Partnerdir?

Oldukça romantik olan terazi yükseleni partneri ile çok iyi anlaşabilir. İhtişamlı görünüşü sayesinde terazi karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilir. Genel olarak ilişkisinde terazi yükseleni özellikleri;

*Seçicidir, kolay etkilenmez.

*Uyumludur, bu nedenle tartışmaya girmekten kaçınır.

*Karşısındakini memnun etmek için çabalar, bazen kendini değiştirmeye de çalışabilir.

*Kendisine haksızlık edildiğini düşünüyorsa ilişkisini hemen sonlandırır.

*Hem duygusallık hem de mantığı bir arada yürütür.

Hangi Özelliklerini Törpülemeli?

Başkalarının düşüncelerini fazla umursamaz. Kendi kişiliğinden ödün erebilir. Ancak bu durum kendisini kolayca bunalıma sürükleyebilmektedir. Bu nedenle kendisini kabul ettirme çabasına girmeyeceği ilişkiler kurmalıdır. Ve kendisine bunu hatırlatacak arkadaşlar edinmelidir.

Adalet ve hakkaniyet anlayışı çok güçlüdür. Bu nedenle bazı insanların küçük kusurlarını bile eleştirmeye çalışabilir. Bu durum insanların kendisini bir ahlak bekçisi gibi konumlandırır. Ahlak bekçisine dönüşmesine de yol açabilir. Bu noktada terazi yükseleni, insanın yaratılıştan kusurlu olduğunu kabullenmelidir.

Her şeyden önemlisi, kararsızlıklarıdır. Terazi burcu çok detaylı düşünmesi nedeniyle olaylara karşı kafası karışmış bir halde durabilir. Evhamlı tavırları ve detayları bazen kenara bırakmakta yarar vardır.

Hangi Hastalıklara Dikkat Etmeli?

Terazi yükselen burcu böbreklerine dikkat etmelidir. Su tüketimine özen göstermelidir.

7 Ekim Hangi Burç Yükseleni?
Yükselen burcu Terazi olan kişiler, burçlar kuşağının en sevimli, en içten burcudur. Hemen herkes ile uyumlu olabilir, anlaşamadığı insan yok denecek kadar azdır. Fazla duygusaldır ve çevresel telkinlerden kolayca etkilenebilirler. Dürüsttür, yalandan ve dolandan nefret ederler.
Yükselen Terazi Nedir?
Yükselen Terazi burcu, diplomatik, ve sosyal bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkendir. Uyum, sevecenlik, nezaket ve estetik duyarlılık, Yükselen Terazi’nin en belirgin karakteristikleri arasındadır. Terazi, denge ve adaleti sembolize eder.
Balık Burcu Yükseleni Hangisi?
16 Mart günü doğanların burcu Balık burcudur. 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu Balık’tır. Bu yüzden 16 Mart günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır.
Hangi Ay Terazi Burcu?
İster ailede, ister aşkta veya işte, her zaman doğru dengeyi, doğru ölçüyü arıyor. Terazi burcu eylül ve ekim aylarını kapsıyor.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/terazi-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/terazi-burcu-kadini/

https://sartlari.com/balik-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/yay-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/basak-yukselen-burcu/