Tesettür Abiye Kıyafetleri | Tesettürlü Abiye Modeli - Şartları Neler

Tesettür Abiye Kıyafetleri | Tesettürlü Abiye Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettür Abiye Kıyafetleri | Tesettürlü Abiye Modeli
20 Kasım 2021
197 okunma
Tesettür Abiye Kıyafetleri | Tesettürlü Abiye Modeli
Okuma süresi: < 1 dakika

Tesettür abiye kıyafetleri daha çok düğün, mezuniyet, nişan, sünnet gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Bu nedenden dolayı daha çok abartılı, renkli, parlak ve zengin görünüme sahip olan bu elbiselerde model arayışları, eşarp uyumluluğu ve diğer eşyaların uyumluluğunu sağlamak oldukça önemlidir. Özel günlerde kullanılan gösterişli abiye modellerinde tesettürlü bayanlar için birçok çeşit bulunmaktadır. Her sezon bir önceki sezondan farklı olarak oluşturulan abiye modasındaki çeşitlilik, tarz veya stil farklılıklarını göstermeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Tesettürde Abiye Modası, Tesettür Abiye Kıyafetleri

Tesettürlü bayanların dört mevsim tercih edebileceği abiye elbise kategorileri bulunmaktadır. En özgün, en yeni ve en farklı modeller tesettür abiye kıyafetleri modasında renkler sürekli değişmektedir.

Bayanlarda şık olmak kadar önemli olan bir konu da tarz sahibi olmaktır. Bu nedenden dolayı her zaman farklı arayışlar içerisinde bulunan bayanlar, tesettürde de aynı noktada zaman zaman birleşmektedir. Her zaman olduğu gibi renk uyumluluğu da abiyelerde önemli bir konudur. Hem abiye elbisenin renk uyumluluğu hem de eşarp uyumluluğu önem sırasında en başta gelen unsurlardır. Gerek desen olarak, gerek figür olarak uyumluluk spor abiye modellerinde arandığı gibi dantelli, kupürlü, kemerli gibi klasik abiyelerde de aranmaktadır.

Kış aylarında en çok kadife kumaştan oluşan ve bordo rengi olan abiyeler tercih edilmektedir. Bu modeller yaz aylarında ince kumaşlardan yapılarak her rengi içerebilmektedir.

İlginizi Çekilebilir;

Yeni Ayakkabı Modelleri 2020 | Yeni Ayakkabı Modeli

Tesettür Şık Abiye Kıyafetler | Şık Abiye Tesettür Modelleri

Tesettürlü Abiye Modelleri | Abiye Tesettür Modeli