Tesettür Gömlek Modelleri | Tesettür Gömlek Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettür Gömlek Modelleri | Tesettür Gömlek Modeli
20 Kasım 2021
20 okunma
Tesettür Gömlek Modelleri | Tesettür Gömlek Modeli

Havaların ısınmaya başladığı ilkbahar ve yaz aylarında tesettür gömlek modelleri ortalığa çıkmaktadır. Kışın gardıroba konulan gömleklerin artık gün yüzüne çıkma vakti gelmiştir. Çünkü triko giymekten bıkan bayanlar ilkbaharın ve yazın güzel günlerinde gömlek giymeyi tercih ederler. Tesettürlü bayanlar için her şeyde olduğu gömlek dikimlerinde de ayrıcalık gözlenmektedir. Tesettüre uygun giyim tarzı nedeniyle tesettür gömlekleri de ayrı bir dikim özelliğine sahiptir. Tesettür gömlek çeşitleri her renk ve her zevke uygun olarak üretilebilmektedir.

Tesettür Gömleklerde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Tesettür Gömlek Modelleri

Normal gömleklerden farkı ise yakasının kapalı olması ve kollarının da her tesettür giyeceğinde olduğu gibi uzun olmasıdır. Bununla birlikte şeffaf kumaşlar da kullanılamamaktadır. Şeffaf kumaş kullanılan gömlekler giyiliyorsa içine mutlaka en azından bir kazak giymek gerekecektir. Bu nedenle şeffaf kumaşlar tesettür giyimde pek tavsiye edilmez.

Mevsimine göre farklı kumaşlardan üretilmekte olan gömleklerin bahar ve yaz ayları için üretilenlerinde kumaşlar oldukça ince seçilebilmekte ancak içi belli etmeyecek şekilde seçilmesine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tesettür gömlek modelleri ısınan havalarda tercih edilen bir giyim tarzıdır. Özellikle tesettür giyimi tercih eden bayanların yazın bunaltıcı günlerinde en azından gömlek giyerek bunaltıcı havalardan korunmaya çalışmaları akıllıca bir düşünce tarzıdır. Eğer boyun bölümünü de kapatan gömlekleri tercih ederseniz ayrıca boyun bölgesini kapatmak için eşarbınızla boynunuza sanmak zorunda kalmayacağınız da bir gerçektir.

İlginizi Çekilebilir;

En Son Örgü Kazak Modelleri | Örgü Kazaklar

02.02 Saat Anlamı

Kocaeli Şehir Rehberi Parsel Sorgulama

En Güzel Elbise Modelleri Tesettür | En Güzel Elbise Modeli

Tozlu Tesettür Elbise Modelleri | Tozlu Tesettür Elbiseleri