Tesettürlü Bluz Modelleri | Tesettürlü Bluz Modeli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Anasayfa > Genel > Tesettürlü Bluz Modelleri | Tesettürlü Bluz Modeli
20 Kasım 2021
23 okunma
Tesettürlü Bluz Modelleri | Tesettürlü Bluz Modeli

Sıcak havalarda bunalmamak için tesettürlü giyimi tercih eden bayanlar yazlık bluz modellerini tercih ederler. Yaz ayları için tasarlanmış olan tesettürlü bluz modelleri çok çeşitli renkleriyle ve mükemmel modelleriyle öne çıkmaktadır. Eğer yaz aylarında bluz tercih ederseniz, yaz aylarının boğucu sıcağını biraz daha az hissedeceğiniz muhakkaktır. Çok değişik, modern ve bununla beraber mükemmel çizgilerden oluşan bluz modelleri için tesettür giyim mağazalarına bakmanız gerekir. Son moda bluz çeşitlerini en güzel modelleri ve daha pek çok farklı bluz çeşitlerini bu mağazalarda bulabilirsiniz.

Modaya uygun son çizgiler ve yeniliklerle ortaya çıkan bluzlar giyildiğinde sizi de çok şık gösterecektir. Tesettürlü bluz modelleri hangi renklerle moda olarak öne çıkmaktadır. İpek kumaşlarla dikilen bu gömlekler daha çok boynu kapatan ve ayrıca şal veya eşarp ile tam uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte yakalı olduğu için boynu kapatmasından dolayı eşarp veya şal ile de boynu sarmaya gerek kalmayacaktır. Etek ile pantolon ile de mükemmellik sağlamaktadır.

Siyah Renge Hangi Renk Bluz Gider Tesettürlü Bluz Modelleri

Pembe ve üzeri siyah puanlarla süslenmiş bir bluzun altına siyah bir pantolon ve siyah bir şal sizi mükemmel gösterecektir. Siyah pantolon ve siyah eşarp ile bordo bluz da mükemmel bir görüntü oluşturur. Siyah ile beyazın uyumu da ayrıca düşünülmelidir. Beyaz pantolon ve şal ile siyah bluz veya tam tersi siyah pantolon ile şal ve beyaz bluz sizi muhteşem gösterecektir.

İlginizi Çekilebilir;

Örgü Bluz Modelleri Ve Yapılışları | Örgü Buz Modeli

5 Aylık Gebelik Ultrason Görüntüleri | Gebelik 5. Ay

Özlü Sözler

Tesettür Pantolonlu Takım Modelleri

En Son Örgü Şal Modelleri | Şal Örnekleri