Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Turkcell telefon fiyatları, turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır, turkcell hat üzerine telefon alma sorgulama

Anasayfa > Genel > Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon
20 Şubat 2019
258 okunma
Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon
Okuma süresi: < 1 dakika

Turkcell hat üzerinden taksitli telefon alınır mı? Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon nasıl alınır? Turkcell çok uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir iletişim firmasıdır. Telekomünikasyon sektöründe ciddi ilerlemeler kaydetmiş ve her geçen gün daha da ileri seviyelere taşınmaktadır. Turkcell üzerinden faturalı ya da faturasız hatlardan kendinize en uygun olanı seçip avantajlı fiyatlar üzerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahibiyseniz çeşitli cihaz kampanyaları da mevcut. Öyle ki faturalı hatlarınızın üzerinden bilgisayarlar, telefonlar, tabletler alabiliyorsunuz. Her ay faturanıza ek olarak almış olduğunuz cihazın taksiti de işleniyor ve bu şekilde taksitli cihaz almış oluyorsunuz. Turkcell iletişim merkezlerinden ya da müşteri hizmetlerinden cihaz kampanyaları ve çok daha fazlası için bilgi alabilirsiniz.

Turkcell faturalı hat üzerinden taksitle cep telefonu alınır mı?

Turkcell üzerinden faturalı hattınız mevcutsa, çeşitli cihaz kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz tarifeye bağlı olarak cihaz için bir ödeme planı belirleniyor ve taksit seçenekleriyle söz konusu cihazlara sahip olabiliyorsunuz. Kullandığınız tarifeler doğrultusunda fiyatlar daha düşük ya da daha yüksek olabiliyor. Kullanmış olduğunuz hat yüksek tarifelere sahipse piyasa değerinde peşin fiyatına taksit seçenekleri ile akıllı cihaz sahibi olabiliyorsunuz. Turkcell iletişim merkezlerine giderek, puan durumunuz ve tarifeniz doğrultusunda akıllı cihaz kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit ile telefon alınır mı?

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon kampanyası çıkarmıştır. Söz konusu kampanya 01.02.2019 ile 31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Turkcell faturalı hat sahipleri, kampanya için gerekli koşullara sahip olmaları halinde 6, 9, 12 ay taksit seçenekleriyle akıllı telefon ve aksesuar sahibi olabiliyorlar. Kampanya koşulları ve daha fazlası için Turkcell iletişim merkezlerinden ya da Turkcell web sitesinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit ile her marka telefonu alabiliyor muyum?

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon kampanyasından faydalanabileceğiniz cihazlar sınırlıdır. Her marka telefonu bu şekilde satın alamıyorsunuz. Cihazların ve aksesuarların detaylı listesi için Turkcell web sitesini ziyaret edebilirsiniz.