Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon | Fatura üzerine telefon kaç taksit? - Şartları Neler

Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon | Fatura üzerine telefon kaç taksit?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Turkcell telefon fiyatları, turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır, turkcell hat üzerine telefon alma sorgulama

Anasayfa > Genel > Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon | Fatura üzerine telefon kaç taksit?
20 Şubat 2019
1.626 okunma
Turkcell Peşin Fiyatına 12 Taksit Telefon | Fatura üzerine telefon kaç taksit?

Turkcell hat üzerinden taksitli telefon alınır mı? Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon nasıl alınır? Turkcell çok uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan bir iletişim firmasıdır. Telekomünikasyon sektöründe ciddi ilerlemeler kaydetmiş ve her geçen gün daha da ileri seviyelere taşınmaktadır. Turkcell üzerinden faturalı ya da faturasız hatlardan kendinize en uygun olanı seçip avantajlı fiyatlar üzerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell faturalı hat sahibiyseniz çeşitli cihaz kampanyaları da mevcut. Öyle ki faturalı hatlarınızın üzerinden bilgisayarlar, telefonlar, tabletler alabiliyorsunuz. Her ay faturanıza ek olarak almış olduğunuz cihazın taksiti de işleniyor ve bu şekilde taksitli cihaz almış oluyorsunuz. Turkcell iletişim merkezlerinden ya da müşteri hizmetlerinden cihaz kampanyaları ve çok daha fazlası için bilgi alabilirsiniz.

Turkcell faturalı hat üzerinden taksitle cep telefonu alınır mı?

Turkcell üzerinden faturalı hattınız mevcutsa, çeşitli cihaz kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz tarifeye bağlı olarak cihaz için bir ödeme planı belirleniyor ve taksit seçenekleriyle söz konusu cihazlara sahip olabiliyorsunuz. Kullandığınız tarifeler doğrultusunda fiyatlar daha düşük ya da daha yüksek olabiliyor. Kullanmış olduğunuz hat yüksek tarifelere sahipse piyasa değerinde peşin fiyatına taksit seçenekleri ile akıllı cihaz sahibi olabiliyorsunuz. Turkcell iletişim merkezlerine giderek, puan durumunuz ve tarifeniz doğrultusunda akıllı cihaz kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit ile telefon alınır mı?

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon kampanyası çıkarmıştır. Söz konusu kampanya 01.02.2019 ile 31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Turkcell faturalı hat sahipleri, kampanya için gerekli koşullara sahip olmaları halinde 6, 9, 12 ay taksit seçenekleriyle akıllı telefon ve aksesuar sahibi olabiliyorlar. Kampanya koşulları ve daha fazlası için Turkcell iletişim merkezlerinden ya da Turkcell web sitesinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit ile her marka telefonu alabiliyor muyum?

Turkcell peşin fiyatına 12 taksit telefon kampanyasından faydalanabileceğiniz cihazlar sınırlıdır. Her marka telefonu bu şekilde satın alamıyorsunuz. Cihazların ve aksesuarların detaylı listesi için Turkcell web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell telefona kaç taksit yapıyor?
Sıkça Sorulan Sorular. Kaç taksite kadar kredi kullanabilirim? Akıllı Telefon ve Notebooklarda 12 ay, Tabletlerde 6 ay, Aksesuar ürünlerinde ise 36 aya varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. *Yasal olarak, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.
Turkcell Hangi telefon kaç puan?
Her 1 puan 1 TL olarak hesaplanacaktır. Örneğin 8000 puanınız varsa 8000 TL kadar olan telefonları alabilirsiniz. Eğer beğendiniz telefon 8000 TL yüksel ise üstünü nakit yada kredi kartı ile ödeyip almanız mümkün.
Türkcell kaç ayda cihaz alabilirim?
Normal şartlarda 6 aylık fatura ödeme durumun olması gerekirsen şimdi 1 aylık kullanıcılara bile fatura üzerinden telefon verilmektedir. Faturalı hatta geçtikten sonra hemen taksitle telefon almak isteyenlerin mutlaka banka sicilleri temiz olmalıdır.
Fatura üzerine telefon almak için ne gerekiyor?
Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin, Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin, Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak, Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/bluetooth-hoparlor-bilgisayara-nasil-baglanir-windows-7/

https://sartlari.com/turkcell-telefon-almak-i%cc%87cin-puan-og%cc%86renme/

https://sartlari.com/diger-operatorlerden-turkcell-musteri-hizmetleri-numarasi/

https://sartlari.com/vatan-bilgisayar-taksit-secenekleri-2021/

https://sartlari.com/turkcell-12-tl-konusma-paketleri-nasil-yapilir/