Turkcell TV Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Superonline müşteri hizmetleri şikayet, turkcell superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma, superonline müşteri hizmetleri ara

Anasayfa > Genel > Turkcell TV Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
332 okunma
Turkcell TV Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 1 dakika

Turkcell TV çağrı merkezi bilgilerine ulaşmak istiyorsanız ilk olarak herhangi bir tarayıcı üzerinden arama yapmalısınız. Çağrı merkezini aradığınız zaman direkt olarak telefon numarası çıkıyor. Turkcell TV müşteri hizmetleri bölümüne sadece şikayette bulunmuyorsunuz. Aynı zamanda görüş ve önerilerinizi bildirmek, bilgi almak için de bu birimi kullanabiliyorsunuz. Çağrı merkezine bağlanan kullanıcılar doğru hamleleri yaparak müşteri temsilcileri ile iletişim kurabiliyor.

Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Müşteri temsilcisine bağlanabilmek adına ilk olarak 0532 532 00 00 numaralı telefonu aramanız gerekiyor. Aradığınız zaman bir telesekreter ile görüşme sağlamış oluyorsunuz. Bu telesekreter hangi durumlar için hizmet aldığınızı soruyor ve tuşlama yapmanızı istiyor. Telesekreteri sonuna kadar dinlemeli, kendiniz için uygun olan birimleri işaretlemelisiniz. Doğru tuşlama yaptığınız zaman müşteri temsilcisine kolaylıkla ulaşacaksınız demektir.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için tek yol telefon değil. Turkcell’in sitesine girdiğiniz zaman iletişim bölümüne tıklamalısınız. Burada iletişim formu bulunuyor. Form içerisinde bulunan sorulara doğru yanıt vermeli ve formu onaylamalısınız. Bu şekilde de sizlere geri dönüş sağlanıyor.

Bireysel müşteri temsilcisi için 0532 532 00 00 numaralı telefonu, kurumsal müşteri hizmetleri için ise 0850 222 1 222 numaralı telefonu aramalısınız. Bunun yanında Facebook, Twitter, Youtube ve Google+ üzerinden de erişim sağlama hakkınız bulunuyor.

Müşteri Temsilcisiyle Nasıl İletişim Kurmalıyım?

Müşteri temsilcisine bağlandığınız zaman sorunlarınızı tane tane anlatmaya özen göstermeniz gerekiyor. Karmaşık bir şekilde anlattığınız zaman müşteri temsilcisi durumunuzu tam olarak anlayamayabilir. O nedenle de mutlaka sakin bir şekilde anlatım yapmanız isteniyor. Görüşmelerin her biri kayıt altına alındığı için herhangi bir sorun oluştuğunda mahkeme kararı ile kayıtlarınızı dinleyebilir, haklarınızı sonuna kadar savunabilirsiniz.

Şikayetim Dikkate Alınıyor Mu?

Turkcell en kaliteli firmalardan biridir ve müşteri memnuniyetine de çok önem verir. Bu nedenle eğer ki bir şikayette bulunuyorsanız geri dönüşleri gün içerisinde alırsınız. Turkcell müşteri hizmetleri bölümü 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor. Bu birim üzerinden hem bilgi alıyor hem de şikayette bulunuyorsunuz. Geri dönüşler de 24 saat geçmeden sizlere ulaşıyor.