Vodafone Modem Kullanıcı Adı Ve Şifre Unuttum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Vodafone modem şifre değiştirme telefondan, vodafone şifre değiştirme ekranı, vodafone modem şifre nasıl değiştirilir

Anasayfa > Genel > Vodafone Modem Kullanıcı Adı Ve Şifre Unuttum
12 Şubat 2019
291 okunma
Vodafone Modem Kullanıcı Adı Ve Şifre Unuttum
Okuma süresi: < 1 dakika

Vodafone modem kullanıcı adı ve şifre unuttum ne yapabilirim? Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla çok sayıda telekomünikasyon şirketleri de internet dağıtımına başladı. Eskiden yalnızca belirli firmalar tarafından verilmekte olan adsl hizmeti artık pek çok firma tarafından verilmektedir. Vodafone da bu firmalar arasında yerini almış olan bir iletişim firmasıdır. Firma iletişim firması olmakla birlikte adsl dağıtımı da gerçekleştirmektedir. İnternet hızları ve kesintisiz erişimleriyle son derece tutulmakta olan Vodafone adsl hizmeti her geçen gün daha iyi bir hizmet kalitesi sunuyor ve bu doğrultuda da her geçen gün kullanıcı sayısı artıyor. Hızlı ve kesintisiz internet için Vodafone’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Vodafone internet hizmeti veriyor mu?

Vodafone bir iletişim firması olmakla birlikte faturalı ya da faturasız hatları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firma tüketicilere adsl hizmeti de sunmaktadır. Adsl alanında da son derece başarılı olan bu firma, tüketicilerine fiber internet ayrıcalığı tanıyor ve bu doğrultuda da en çok tercih edilen adsl dağıtım firmalarındandır. Firmanın adsl hizmeti için detaylı bilgiye ve kampanya detaylarına Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden internet talebinde de bulunabilirsiniz. İşlemleriniz kısa bir süre içerisinde başlatılır ve tarafınıza adsl için bir ekip gönderilir.

Vodafone modem kullanıcı adı ve şifre bilgilerimi unuttum ne yapabilirim?

Vodafone modem kullanıcı adı ve şifre unuttum ne yapmam gerekiyor? Bu durumda panik yapmanıza gerek yok. Vodafone arayüzüne giriş yapınız. Ana menünün sol kısmından “ayarlar” ardından “kablosuz lan” seçeneğine gidiniz. Erişim noktası (wifi) etkin görünmüyorsa etkinleştiriniz. “Güvenlik seyiyesi” WPA-PSK yaptıktan sonra “kablosuz şifre” bölümüne en az 1 harf içere 8 karakterli bir şifre belirleyiniz.

Vodafone wifi için yeni şifre oluşturunca diğer cihazlardan da çıkış mı yapılıyor?

Wifi şifresini değiştirmeniz halinde eski şifre ile kullanılmakta olan tüm internet bağlantıları kesilecek ve yeni şifre ile yeniden giriş yapılması gerekecektir.