Windows Media Player Altyazı Ekleme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Windows media player altyazı ekleme 2019, windows 10 media player altyazı sorunu, windows media player altyazı nasıl eklenir

Anasayfa > Genel > Windows Media Player Altyazı Ekleme
20 Şubat 2019
348 okunma
Windows Media Player Altyazı Ekleme
Okuma süresi: < 1 dakika

Windows mediaplayer film izleme nasıl olur? Windows mediaplayer altyazı ekleme nasıl olur? Windows mediaplayer, Windows’un kullanıcılarına sunmuş olduğu bir hizmet olup; bu program üzerinden müzik dinleyebilir, video oynatabilir ve film izleyebilirsiniz. Windows’un kendi programı olmasından dolayı tamamen ücretsiz bir şekilde Windows kurulumu ile birlikte her kullanıcı bu programa sahip olabiliyor. Görüntü ve ses kalitesi açısından son derece başarılı olan program, çoğu kişi tarafından en sık tercih edilen video ve müzik oynatma programıdır. Tamamen ücretsiz bir şekilde Windows kurulumu ile birlikte sahip olabileceğiniz Media Player ile dilediğiniz dosyadaki müziği açabilir ya da her formattaki videoyu oynatabilirsiniz. Kullanım açısından profesyonellik gerektirmez ve herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Dilediğiniz videoyu ya da müziği pencereye sürükleyerek hızlı bir şekilde oynatmaya başlayabilirsiniz.

Windows mediaplayer ile neler yapılabilir?

Windows’a ait bir program olan Windows Media Player ile müzik dinleyebilir, video ya da film açabilirsiniz. Hemen hemen her formattaki müzik ve videolarınızı bu program üzerinden rahat bir şekilde oynatabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup, Windows kurulumunuz esnasında yüklenecektir. Orta kalitede bir program olup, istediğiniz performansı alabileceğinizi düşünüyoruz. Kolay bir kullanıma sahiptir ve herkes tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir. Windows mediaplayer pratik ayarlarını pencereden rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Windows mediaplayer altyazı ekleme nasıl olur?

Windows mediaplayer alt yazı ekleme nasıl olur? İzlemek istediğiniz film ya da video altyazılı ise altyazısı ile birlikte indirmeniz halinde ya da altyazıyı ayrı olarak indirmeniz halinde film ismi ile alt yazı ismini aynı yaparak otomatik olarak altyazının eklenmesini sağlamış olursunuz. En hızlı ve pratik yöntem bu olacaktır.

Windows mediaplayer ile videoyu yavaşlatmam ya da hızlandırmam mümkün mü?

Windows mediaplayer ile oynattığınız video içeriğini pencere üzerinde bulunan kısa ayarlardan yavaşlatmanız ya da hızlandırmanız mümkündür.