Yunan adası turları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika

Yunan adaları turu 2019, yunan adaları turu, tur yunan adaları, yunan adaları gemi turu 2019, yunan adaları gemi turları yorumları, izmir çıkışlı yunan adaları turu

Anasayfa > Genel > Yunan adası turları
10 Ağustos 2019
273 okunma
Yunan adası turları
Okuma süresi: 2 dakika

Yunanistan komşumuz aynı zamanda genel farklılıklarımız olsa bile aslında bizden bir ülkedir. Yunan adası turlarına sadece bir valiz ve kimliğinizi alarak gidebilirsiniz. Hepimizin dönem dönem gördüğü ve bazen özenerek baktığı çok katlı uzaktan müthiş eğlenceli gözüken beyaz gemileri hatırladınız mı? İşte o gemilerin birçoğuyunan adalarını ziyaret etmektedir. Akdeniz turu yapanlar veya sadece Yunan adalarını görüp başlangıç noktasına geri dönenlerde var.  Aklınızda mavi yolculuğa çıkma ve yunan adası turistik turlara katılmak varsa sizler için merak ettiğiniz her soruya yer vermeye çalışacağız.

  1. Gemi İle Yunan Adaları

Uzun mesafe yolculuğa çıkmayacağınız için sadece gidiş güzergâhında gemide bolca vakit geçireceksiniz. Adaları gezmeye başladığınızda gemiyi otel olarak kullanacaksınız.

  1. Gemiler arasında fark var mı?

Birçok firmanın farklı farklı gemileri bulunmaktadır. İlk defa cruise gemisine binecekseniz en konforlu olanını seçmekte fayda vardır.

  1. Gemi turlarında dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Geminin lokasyon bilgilerini incelemelisiniz. Güzergâhız da hangi adaların gezileceği ve yolculuk için belirlenen süresinin size en uygun olan turu seçebilirsiniz.

  1. Geminin Özellikleri Önemli midir?

Geminin oda sayısına, kaç katlı oluşuna ve yapım yılına mutlaka dikkat edin. Özellikle güverte sayısı çok önemlidir. Eğer ailenizle gidecek ve çocuklarınız için sessiz bir oda istiyorsanız makine dairelerinden uzakta ve güverte yanlarında olmayan iç kısım odalar size uygundur. Bu odaların bazılarında pencere bulunmamaktadır. Bu ayrıntı sizin için önemli ise geminin arka kısımlarından odalar tercih edebilirsiniz.

  1. Gemi turu çocuklu aileler için uygun mudur?

Gemilerde çocuklar için oyun odaları ve aktiviteler yapılmaktadır. Yunun adalarına turuna aileleriyle çıkan kişi sayısı çok fazladır.

Genel Bilgiler

Cruise gemisi ile tatil yapacaksanız kalkış güzergâhında farklılar olduğunu göreceksiniz. İstanbul ve ege kıyılarından kalkan turlar için kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca unutmayın ki iki ülke birbirine çok yakın bu sebepten çok uzun bir yolculuk olmayacak. Her gece gemi bir limandan kalkar ve ertesi gün diğer adaya gider. Adalarda serbest zamanlar bulunmaktadır takip etmeniz gereken geminin limandan kalkacağı saattir.