Ziraat Bankası Hesap No Öğrenme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ziraat bankası iban öğrenme sms, ziraat hesap no öğrenme sms, ziraat bankası hesap özetine nasıl bakılır

Anasayfa > Genel > Ziraat Bankası Hesap No Öğrenme
20 Şubat 2019
298 okunma
Ziraat Bankası Hesap No Öğrenme
Okuma süresi: < 1 dakika

Ziraat Bankası hesap numarası öğrenme işlemlerini kolay yoldan yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası’nın web sitesine girmeniz gerekiyor. Orada bireysel kullanıcı bölümü var. Buraya tıkladığınız zaman hesabınız ile ilgili pek çok işlem yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası hesap no öğrenme konusunda pek çok farklı seçeneğiniz var. Hangisini kullanacağınız tamamen sizlere bağlıdır.

Hesap numarası öğrenmek için web sitesini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığından yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri bölümünü arayarak da bilgi almanız söz konusudur.

Hesap Numarasını Nasıl Öğrenirim?

Hesap numarasını web sitesinden öğrenmek için bireysel kısma gelerek hesap işlemleri kategorisini tıklamalısınız. Burada hem şube adına göre hem de şube numarasına göre hizmet almanız mümkündür. Adından da müşteri numarasını yazmanız isteniyor. Ek no yazdıktan sonra hesap numaranız karşınıza çıkıyor.

En üst panelde internet bankacılığı bölümü karşınıza çıkacaktır. Tıkladığınız zaman kişisel bilgileriniz ile giriş yapabiliyorsunuz. Hesabım bölümüne gelin. Hesap numaranızı buradan öğrenebiliyorsunuz.

Bunun yanında müşteri hizmetlerine de ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Öncelikle 0850 258 00 00 numarasından çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve belirleyici bilgileriniz ile hesap numaranızı öğrenebiliyorsunuz.

IBAN Nasıl Öğrenirim?

IBAN öğrenebilmeniz için hesap işlemlerini yapmalısınız. Burada şube numarası ya da adı lazım olacaktır. Ardından müşteri numarası yazmanız gerekiyor. Daha sonra da mutlaka ek numara yazmalısınız. Bu sayede IBAN numarasını öğrenebilirsiniz.

Çağrı merkezine ulaşarak adınıza kayıtlı olan hesabın IBAN numarasını talep edebiliyorsunuz. İnternet bankacılığını kullanıyorsanız da kolay bir şekilde IBAN numarası alabiliyorsunuz.

ATM’den Bilgi Alabilir Miyim?

Banka kartınıza ait olan hesap numarasını ya da IBAN’ı merak ediyorsanız ATM üzerinden hizmet alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basittir. Kartınızı ATM’ye sokun. Şifrenizi girerek ana sayfaya erişim sağlayın. Ziraat Bankası hesap no öğrenme işlemleri için ana sayfa üzerindeki bilgilendirmeye bakabilirsiniz.

Hesabınız ile ilgili bilgileri almanın en kolay yolu internet bankacılığını kullanmak olacaktır. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak hem hesap bilgilerinize ulaşabilir hem de bakiyeniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Online işlemleri de buradan yapabilirsiniz.