Akbank İnternet Bankacılığı İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Akbank direkt internet, akbank internet bankacılığı kurumsal, akbank internet bankacılığı nasıl indirilir

Anasayfa > Genel > Akbank İnternet Bankacılığı İndir
15 Şubat 2019
305 okunma
Akbank İnternet Bankacılığı İndir
Okuma süresi: 2 dakika

AKBANK direkt cep üzerinden nasıl kullanılır? Akbank’ın mobil uygulamasını doğrudan indirmeniz gerekiyor, konu hakkında detaylı bilgi alabilir, güncel kampanyalardan da kolayca faydalanabilirsiniz. AKBANK şubelerinde evinizin veya iş yerinizin yoğunluğuna bağlı olmadan ve şubelere gitmeden cep telefonlarınızdan ya da dizüstü bilgisayarınızdan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Elbette ilk olarak yapmanız gereken şey Akbank internet bankacılığı indir imkanını değerlendirmektir.

Akbank Direct Nedir?

Evinizdeki konfordan yararlanarak, mobil bankacılık ile yapabileceğiniz birçok işlem vardır. Bunların arasında şu detaylara yer verebiliriz: Para yatırma işlemleri ve yabancı para birimlerinin döviz kurları, karlı satış imkanları. Mobil üzerinden yapabileceğiniz bu bankacılık işlemleri ile zaman ve maliyetten tasarruf edersiniz. Sizler için eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sunulmaktadır.

E-devlet Kapısı Artık Akbank Direkt Kanalında Var Mı?

E-devlet Kapısı artık çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde AKBANK mobil uygulaması üzerinden kullanılabilmektedir. E-devlet hesabınıza girmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet sitesi üzerinden “e-devlet portalı”na giriş yapabilirsiniz. “İnternet Bankası” web sitesinden www.turkiye.gov.tr, Akbank logosuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt ile müşteri numaranız veya kimlik numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Parolanızı hatırlamıyorsanız endişelenmeyin. “Şifre Al” butonu ile yeni şifrenizi anında alabilirsiniz. Güncel Akbank Direkt uygulaması, çok daha kolay, çok daha hızlı ve çok daha moderndir.

Akbank Direkt Hizmet Alımı Nasıl Olacak?

AKBANK müşterilerine, birkaç dakikada işlemlerinizi gerçekleştirebilme olanağı sunmaktadır. SMS ile birlikte telefonunuza gönderilecek olan şifreler ile kısa yoldan isteklerinizi internet üzerinden karşılayabilirsiniz. Akbank da doğrudan şifre alma özelliğini kullanmaktadır.

Mobil Akbank Şifresi Nasıl Alınır?

Akbank Cep Şifresi, SMS onay sürecindeki ilk kullanım imkanı olan özelliktir. Akbank Müşteri numarası, mobil kullanıcı koduna ve Akbank Doğrudan koduna ek olarak şifreyi kullanmanız gerekir. Ancak Akbank, internet üzerinden yaptığınız tüm paraları (EFT gibi transferler), işlem ve bağışlar gibi çeşitli işlemlerde de kullanabileceğiniz kredi kartlarını mobil şifreyle yapabilme imkanı sunmaktadır.

Bu internet uygulamasını kullanarak para göndermek istediğiniz kişi artık sadece bir cep telefonu numarası ile işlemlerini gerçekleştirebilecektir. Ayrıca, para göndermek istediğiniz kişi, tutarı Akbank ATM’lerinden çekebilmektedir. Kolaylıkla Akbank internet bankacılığı indir imkanını değerlendirerek işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.