Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Allianz emeklilik müşteri hizmetleri, allianz sigorta canlı destek, allianz telefon

Anasayfa > Genel > Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
457 okunma
Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Allianz Sigorta iletişim kanallarına yönelik resmi sitesinden detaylı paylaşımlara yer vermektedir. Müşteri memnuniyeti açısından birkaç iletişim servisi eşliğinde hizmet sunması dikkat çekiyor. Öyle ki uzun yıllardır finans sektöründe boy gösteren, ünlü firmalardan bir tanesidir. Bu anlamda müşterilerine 7/24 iletişim servislerini sunarak faaliyet göstermekte. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri olarak;

  • Öncelikle sitesinden müşteri hizmetleri telefon numarasını sunmaktadır.
  • Çağrı merkezinin yanı sıra e-posta üzerinden de görüşmelere yer veriliyor.
  • Twitter üzerinden dahi destek hattını sunması dikkat çekiyor.

Kısacası hem resmi sitesinden hem de sosyal medya hesaplarından iletişim servislerini gözler önüne seriyor. Böylece dilediğiniz platformdan dilediğiniz şekilde müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

Allianz Sigorta İletişim Numarası Nedir?

Genel anlamda bu tarz firmaların iletişim numarası tercih edilmekte. Kısa süre içerisinde dahili kodlardan harekete geçilmesi esas alınır. Gerek kodlar eşliğinde işlem tamamlamanız gerekse direk olarak müşteri temsilcileri ile görüşmelere geçmeniz sağlanmaktadır.

Sigorta işlemlerine yönelik temelde 0850 399 99 9 numarasını sunmaya devam ediyor. Pek çok konuda çağrı merkezinden detaylı paylaşımlara yer verilmektedir. Mesela bireysel emeklilik, konut sigortası, kasko sigortası ya da hasar işlemlerine yönelik görüşmelere geçmeniz sağlanmaktadır.

Allianz Sigorta Destek Saatleri Nasıl?

Çağrı merkezinin acil durumlara yönelik 7/24 aktif durumda olması dikkat çekiyor. Şöyle ki ambulans hizmetlerine yönelik anında görüşmelere geçilebilir. Bunun dışında asistans hizmetleri için de dilediğiniz zaman çağrı merkezini arayabilirsiniz. Son olarak hasar ihbar hizmetini de gözler önüne sermektedir. Yani bu alanlarda saat sınırlamaları bulunmadığı için 7/24 merkezden yardım almanız mümkün.

Allianz Sigorta Soru Desteği Nedir?

İletişim bilgilerine geçmeden önce sıkça sorulan sorulardan yardım almanız sağlanmakta. Öyle ki pek çok konuda soru – cevap desteği sunması dikkat çekiyor. Allianz Sigorta müşteri hizmetleri dışında direk olarak sıkça sorulan sorulardan paylaşımlarda bulunuyor. Örneğin direk olarak genel sigorta konularında paylaşımları mevcut durumda.

Hayat emeklilik ya da yaşam emeklilik olarak ayrı alanlara da yer vermekte. Böylece trafik poliçelerinden araç arızasına kadar pek çok konuda detaylı olarak bilgi paylaşımında bulunuyor.