Apple Kimliğimi Unuttum Telefon Açılmıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika İcloud şifremi unuttum telefon açılmıyor, apple kimliği kırma, apple kimliği silme, apple kimliği doğrulama, apple kimliği değiştirme

Anasayfa > Genel > Apple Kimliğimi Unuttum Telefon Açılmıyor
21 Şubat 2019
221 okunma
Apple Kimliğimi Unuttum Telefon Açılmıyor
Okuma süresi: < 1 dakika

Apple kimlik bilgisi nasıl öğrenilir? Apple kimliğimi unuttum telefon açılmıyor ne yapmam lazım? Apple uzun yıllardan beri teknoloji sektöründe hizmet vermekte olan son derece prestijli ve başarılı bir markadır. Bu yönüyle uzun yıllardan beri ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Öyle ki fiyatları bütçeyi zorlayacak cinsten de olsa bir şekilde Apple cihazları almak için fırsat yaratılıyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise Apple’ ın kendisine ait bir işletim sistemine sahip olması ve de güvenlik önlemleri açısından son derece başarılı olması. Apple’ ın kendi işletim sistemi olan IOS; profesyonel bir içeriğe sahiptir ve de içerik olarak da oldukça kalitelidir. Güvenlik önlemlerini güncel tutmak ve olası güvenlik açıklarının önüne geçmek için belirli aralıklarla güncellemeler yapılmaktadır. Bu güncellemeleri gerçekleştirmeniz halinde cihazlarınızdan çok daha iyi performanslar alabilirsiniz.

Apple kimliğimi nasıl oluştururum?

Apple markasına ait bir akıllı cihazınız, bilgisayarınız vs. varsa; cihazınızı ilk açtığınız ve kurumu başlattığınız zaman karşınıza kimlik oluşturma çıkar. Bu kısımdan apple/ I cloud kimliğinizi oluşturabilir ve ardından cihazınız ile ilgili tüm işlemleri bu kimlik bilgileri ile gerçekleştirilirsiniz. Oluşturulan kimlik ile cihazınız özelleştirilir ve size ait olur. Bu şekilde bir güvenlik önlemi alınmış olur. Apple kimlik bilgilerinizi kaybetmemeniz gerekmektedir. Bu kimliği alacağınız yeni Apple cihazlar için de aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Apple kimliğimi unuttum telefonu nasıl açacağım?

Apple kimliğimi unuttum telefon açılmıyor ne yapmalıyım? Apple kimliğinizi ya da parolanızı unutmanız halinde şu adımları izlemelisiniz;

  • Apple kimliği hesap sayfasına giderek “apple kimliğinizi veya parolanızı mı unuttunuz” seçeneğini seçin
  • Apple kimliği istendiği zaman “apple kimliğinizi unutursanız arayabilirsiniz” seçeneğini seçin
  • Adınızı, soy adınızı ve de e posta adresinizi girin.

Bu şekilde kimliğinizi bulabilirsiniz.

Apple kimliğimi değiştirebilir miyim?

Apple kimliğinizi değiştirmeniz mümkün. Yapmanız gereken cihazınızın ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra en üstte çıkan apple kimliğinize giriş yaparak bilgilerinizi güncellemek.