Aslan Burcu Erkeği | Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? - Şartları Neler

Aslan Burcu Erkeği | Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Aslan Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır? Aslan Burcu Erkeğinin Anlaşamadığı Burçlar Hangisi? Aslan Burcu Erkeği ile ilgili merak edilenler içerikte.

Anasayfa > Genel > Aslan Burcu Erkeği | Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
15 Eylül 2020
1.018 okunma
Aslan Burcu Erkeği | Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Ateş grubunun özelliklerinin en baskın olduğu burç Aslan burcu olmaktadır. Gezegenleri güneşten aldıkları enerji ile yönetme, sahip çıkma ve ego aslan burcunun genel ve en baskın olduğu özellikleridir. Aslan burcu erkeği de, maskülen yapısına bu özellikleri yansımıştır. Klasik alfa bir erkek tanımına uyan aslan burcu erkeği her yerde kendini lider olarak gösterir.

Özellikleri

*Gerçek bir liderdir, yönetme görevini hemen üstlenir ve çevresindekileri etkiler.

*Cömerttir, takımındaki insanların ihtiyaçlarını gözetir ve onlar için her şeyi yapar.

*Yardım severdir, yoğun baba şefkati taşıyan aslan burcu erkeği, yardım edebildiği herkese kollarını açar.

*Egoludur, bazen bu durum bencilliğe kadar gidebilir.

*Sosyaldir, arkadaş çevresinde çok sevilir.

Aşk Hayatı

Aslan burcu erkeği kalbini kazanmak için egolarını okşamak gerekir. Kendisini takdir eden kadınlar dikkatini çeker ve ideal eşi de kendisine hayran olan biridir.

*Aslan erkeğini kazanmanın başka bir yolu da arkadaş çevresinde iyi bir intiba bırakmaktır. Çevresinin fikirlerine önem veren aslan, arkadaşlarının muhakkak görüşlerine kulak verecektir.

*Dikkatini çeken kişiyi kazanmak için elinden geleni ardına koymaz. Her şeyi yapar ve kendisini görmesi için etrafında pervane olur.

*Çok kıskançtır, her an partnerini merak eder.

*İyi bir ilişki için hayatına giren kişi alttan almayı bilen biri olmalıdır. Aksi takdirde kavgalar kaçınılmazdır ve aslan erkeği kibirli yapısı nedeniyle sinirlendiğinde hatalarını asla görmez.

*İlişkisinde oldukça hareketlidir, monotonluktan asla hoşlanmaz.

*Her şeye karışır.

 Diğer Burçlarla Uyumu


*Oğlak, akrep ve boğa ile anlaşamaz. Hem lider hem de kuralcı olan bu burçlar ile anlaşmak yönetilmekten hoşlanmayan aslan erkeği için çok zordur.

*İkizler kadını ile güzel vakit geçirir, her seferinde kendisini şaşırtacak maceraperest ikizler ile güzel bir ilişki sürdürebilir.

Meslek Seçimi

*Yöneticilik kendisi için en uygun meslektir. Zor işlerin üstesinden gelme ve organizasyon yönetimi ona zevkli gelir.

*Ticaret sektörüne kolaylıkla tutunabilir.

*Uluslar arası sektörlerde başarılıdır. Baskın tavrı ile saygı görür ve ihtişamı ile dikkat çeker.

Kinci Midir?

Kıskançlığı ile kibri birleştiğinde affetmek onun için çok zordur. Bu nedenle yapılan bir yanlışı unutamaz. Arası düzelse de bir kavga esnasında bunu suratlarına vurmaktan asla çekinmez. Kırıcı olabilir, bencilliği nedeniyle pişman olmaz.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Aslan burcu erkeği güzel olmasının yanında iletişimini kolay kurabileceği kadınları tercih eder. Girdiği her ortamda kendisini taşıyabilecek olan kadınlardan hoşlanır. Yönlendirebilen ve sosyal ortamlara uyum sağlayabilen kadınlar aslan burcu erkeğinin sevdiği ve saygı duyduğu özelliklerdir.
Aslan Erkeği Nasıl Biridir?
Aslan burcu erkeği; mantığı ile hareket etmektedir. Çözüm odaklı olan aslan erkekleri, oldukça gururludur. Bunun yanında sevecen ve dikkat çekici yanları vardır. Aslan burcu erkeği, partnerini nasıl mutlu edeceğini bilir. Kin tutmayan aslan burçları hassas bir yapıya sahiptir.
Aslan Burcu Erkeği En Çok Hangi Burçla Anlaşır?
Aslan Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar Aslan burcu erkekleri, kendilerine benzeyen öz güveni yüksek ve iddialı olan koç burçları ile iyi anlaşırlar. Birbirlerinin fikirlerine baskın çıkma, inatlaşma ve itiş kakış modları çoğu zaman olsa da dönüp dolaşıp birbirleri ile mutlu olabilecek burçlardır.
Aslan Burcu Erkeği Aşkta Ne İster?
Aslan burcu erkeği aşk hayatında oldukça hareketli ve hükmedici bir yapıya sahiptir. İlişkide her zaman yöneten taraf olmak ister. Sevdiğini sahiplenir ve onu kısıtlamaktan çekinmez. Bir kadına ya tamamen sahip olmak ister ya da hiç olmak istemez.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/aslan-burcu-kadini/

https://sartlari.com/aslan-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/e-okul-takdir-tesekkur-hesaplama/

https://sartlari.com/basak-burcu-kadini/

https://sartlari.com/koc-burcu-erkegi/