Koç Burcu Erkeği | Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? - Şartları Neler

Koç Burcu Erkeği | Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Koç Burcu Erkeği Nasıl? Koç Burcu Erkeği Hangi Özelliklere Sahip? Merak ettiğiniz detaylar içerikte.

Anasayfa > Genel > Koç Burcu Erkeği | Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
16 Eylül 2020
824 okunma
Koç Burcu Erkeği | Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Ateş grubunda bulunan koç burcu, en belirgin olarak baskın bir kişiliğe sahiptir. Koç burcunun gezegeni marstır. Büyük olaylar ile ilişkilendirilen mars gezegeni, enerjisini yüklenmiş kişilere hareketlilik, dik başlılık ve liderlik gibi baskın özellikler bahşeder. Koç burcu erkeği de bundan beslenir.

Özellikleri

Koç burcu erkeği, tam anlamıyla erkekliğin vücut bulmuş halidir. Alfa yapısıyla birlikte hayatı bir savaş alanı olarak görür ve kendisi de komutan görevini üstlenir. İnsan ilişkilerinde de bunu sürdürdüğü için çevresi tarafından baskıcı olarak nitelendirilebilir.

Güçlü ve özgüvenli bir yapıya sahiptir. İlk adımı mütemadiyen atar. Övgü bekler, takdir edilmeyi önemser. Bu durum bencilliğe kadar varabilir.

Sürekli bir şeyleri kazanmak için planlar yapar. Bu nedenle hiçbir zorluk yaşamadan bir ilişki içerisine girdiğinde hevesini çabuk kaybeder. Aşkı saman alevi gibi sönebilir. Bu nedenle ilişkiye başlamadan flörtleşmeyi uzun sürdürmek, ilgisini söndürmeyecektir. İlişkide ise koç burcu erkeği;

*Sahiplenir, yönetmeyi sevdiği için partnerini de yönlendirmek ister. Bu nedenle partnerinin başının dönmemesi için iradesini elden bırakmaması gerekir.

*Bocalar, istediğine artık kavuştuğu için savaşacak bir şeyi kalmaz. İlgisini devam ettirmek için ilginç geziler ve aktiviteler ilişkinin ruhuna iyi gelecektir.

*Kendisi ne kadar heyecanlıysa partnerinin de bir o kadar sakin olmasını tercih eder.

*Yanlışlarını kabullenmek yerine sinirlenir ve kırıcı sözler söyleyebilir.

 Gölge Yönleri

Her burcun belli özellikleri bazı dönemlerde baskın gelerek aşırılığa kaçabilir. Bu durum olumsuz sonuçlara yol açarak kişiyi zedeleyebilir. Koç burcu erkeği heyecanlı ve içi kaynayan bir yapıda olduğu için dizginlemesi gereken çok yönü vardır. Bunlar;

*Huysuzluk, tıpkı bir çocuk gibi istediği olmadığında mızmızlanabilir. Karşısındaki kişiyi adeta görmezden gelerek diyalog ve empati yoluyla çözülebilecek en ufak konularda bile körleşebilir.

*Partnerini idealize eder, kafasındaki kalıptan dışarı çıkacak herhangi bir hareketini gördüğünde ise hayal kırıklığına uğrar.

*Muhaliftir, bazen yalnızca karşısındakine sinirli olduğu için o kişinin fikrine karşı çıkar.

Koç Erkeği Pişmanlığı

Zayıf yönlerini saklamayı tercih ettiği için pişmanlık konusunda da mutlaka bunu gizler. Açığa çıkarırsa yenilgiye uğradığını düşünür. Pişmanlıkta yöneleceği iki davranış vardır. Birincisinde öfke krizi geçirmeye ramak kalmış tavırlar sergiler, kimsenin yanına yaklaşmasında müsaade etmez. İkincisinde ise ilgilenecek bir iş arayışına girer.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Her şeyde estetik ve güzellik arayan koç burcu erkeği bu nedenle bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlanır. Koç erkeği liderlik vasfına sahip olduğundan dolayı aşık olacağı kadının da öz güveninin yüksek olmasını ister. Aynı zamanda koç burcu erkeği yüksek entelektüel seviyelerine sahip kadınlardan etkilenir.
Koç Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?
Koç burcu erkeği aşık olduğunda sınır tanımaz bir kişiliğe bürünürler. Güçlü bir karaktere sahip olan koç burcu erkeği sevdiği kadına karşı romantik tavırlar sergiler. Koç burcu erkeği kendisini oldukça rahat şekilde ifade eder ve açık sözlüdür. Sahte ve yapmacık tavırlar ona göre değildir.
Koç Burcu Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?
Koç erkeğinin en iyi anlaştığı burç Terazidir. Hatta romantik ilişki anlamında bu ikili mükemmel bir uyuma sahip olacaktır çünkü Koç Terazinin zarif havası ve güzel hareketlerinden gözlerini alamazken Terazi de Koç erkeğinin güçlü karakterinden ve verdiği güvenden son derece etkilenir.
Koç Burcu Erkeği Hangi Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Koç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak edildiğinde, besili ve doğurgan kadınları da beğendikleri söylenebilir. Anaç bir vücuda sahip, etine dolgun kimileri de, onun dikkatini çeker. Arzulu bir burca mensup olduğu için, simetrik ve iri kalçalar onun erkeklik hislerini harekete geçirir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/koc-yukselen-burcu/

https://sartlari.com/koc-burcu-kadini/

https://sartlari.com/kamil-koc-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/aslan-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/akrep-burcu-erkegi/