Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi nasıl gidilir otobüsle, ümraniye’den ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezine nasıl gidilir, ağız ve diş sağlığı merkezine nasıl gidilir

Anasayfa > Genel > Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir
15 Şubat 2019
361 okunma
Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir
Okuma süresi: < 1 dakika

Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi yol tarifi nasıldır? Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi nasıl gidilir? Bir yere gitmek istediğimiz zaman her zaman bir panik oluruz. Özellikle de daha önceden gitmediğimiz bir yerse bu durum daha çok gerilmemize sebep olur. Öyle ki özellikle kalabalık şehirlerde trafik korkusu, çıkmaz sokaklar sorunsalı gözümüzü korkutuyor. Neyse ki son zamanlarda bu durumlardan kurtulmamızı sağlayacak pek çok uygulama çıktı. Artık hiç kimseye sormamıza, yanlış bilgilerle yola çıkmamıza gerek kalmadan; en kestirme, trafiksiz kolay yolları bulabileceğimiz çok sayıda uygulama bulunuyor. Mobil cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bu uygulamalar navigasyondan hiç bir farkı olmayan son derece kullanışlı uygulamalar olup, artık istediğiniz yere en kısa sürede ulaşabileceksiniz.

Ataşehir nerededir?

Ataşehir, İstanbul’un nezih semtlerinden bir tanesi olup Anadolu  yakasında yer almaktadır. 2008 senesinde Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye’den bazı mahalleleri de içine alarak ilçe olmaya hak kazanmış olup İstanbul’un 39 ilçesinden bir tanesidir.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerededir?

Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi nasıl gidilir? Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezi son derece tercih edilmekte olan bir yer olmakla birlikte konumu herkes tarafından merak edilmektedir. Söz konusu ağız ve diş sağlığı merkezine ulaşmak için özel aracınızı kullanacaksanız çeşitli navigasyon uygulamaları ile konuma en kestirme şekilde ulaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra toplu taşıma araçlarını kullanarak da Ataşehir ağız ve diş sağlığı merkezine ulaşabilirsiniz. Bazı bölgelerden söz konusu konuma ulaşmak şu şekildedir;

  • Ümraniye’den: M4 metro
  • Yenisahra’dan: M4 metro
  • Kadıköy’den: M4 metro
  • Yeditepe Üniversitesi’nden: 19FK otobüs

Söz konusu konumlardan en kolay ulaşım şekliniz bu araçlar ile olacaktır.

Navigasyon uygulamaları ücretli mi?

Genelde telefonlarınızın kendi programları arasında da bulunan harita uygulaması ile ücretsiz bir şekilde adres tarifi alabilirsiniz. Fakat böyle bir program yoksa, telefonlarınıza indirebileceğiniz çok sayıda ücretsiz navigasyon uygulaması bulunmaktadır.