Avea Kalan Paket Sorgulama Faturasız | Türk Telekom nasil kalan paket sorgulama? - Şartları Neler

Avea Kalan Paket Sorgulama Faturasız | Türk Telekom nasil kalan paket sorgulama?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Avea kalan paket sorgulama 9333, avea dakika sorgulama faturasız hat, türk telekom faturasız hat kalan paket öğrenme, avea internet sorgulama, türk telekom kalan öğrenme faturasız

Anasayfa > Genel > Avea Kalan Paket Sorgulama Faturasız | Türk Telekom nasil kalan paket sorgulama?
15 Şubat 2019
891 okunma
Avea Kalan Paket Sorgulama Faturasız | Türk Telekom nasil kalan paket sorgulama?
Okuma süresi: 2 dakika

Avea paket kullanımı nasıl sorgulanır? Avea kalan paket sorgulama faturasız hatlar için nasıl yapılır? Paket kullanımımızı takip etmemiz son derece önemli. Kullanmış olduğunuz tariflere göre her ay yeni kullanım hakları hattınıza tanımlanır. Faturalı hatlarda paket yenilenmesi faturanızı ödemeniz halinde aylık olarak otomatik gerçekleşirken faturasız hatlarda yeterli miktarda TL’nizin olması halinde paketinizin süresi dolduğu zaman dilediğinizde yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı tarifelerde de faturasız tarifelerde de farklı seçenekler bulunmakla birlikte kendinize en uygun olanı bulmanız mümkün.

Avea tarifem ile ilgili detayları nereden öğrenebilirim?

Tarifiniz ile ilgili detaylara Avea web sitesi üzerinden kullanmış olduğunuz mevcut tarifeyi seçerek detaylarını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil uygulaması da olmakla birlikte, bir şifre belirleyerek söz konusu mobil uygulamadan kolay bir şekilde tarife detaylarınızı görebilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemeyen kullanıcılar diledikleri zaman Avea müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi almak istediklerini bildirmeleri halinde müşteri temsilcileri kullanıcıların bu istekleri doğrultusunda onları bilgilendirecektir.

Avea tarifemde ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim?

Avea kalan paket sorgulama faturasız hatlar için şu şekildedir; kullanmış olduğunuz tarife doğrultusunda ek paketleriniz ve tarife içeriğinizde bulunmakta olan İnternet miktarı, Sms ve dakikalarınızı öğrenmek için sırasıyla şu işlemleri yapabilirsiniz;

  • İnternet kalan miktarı öğrenmek için: DETAY INTERNET yazıp 9333’e göndermelisiniz.
  • SMS kalan miktarı öğrenmek için: DETAY SMS yazıp 9333’e göndermelisiniz.
  • Kalan dakika miktarını öğrenmek için: DETAY SES yazıp 9333’e göndermelisiniz.

Avea tarife içeriğimi değiştirmem mümkün mü?

Doğrudan mevcut tarifenizin içeriğini değiştirme gibi bir durum söz konusu değildir. Alternatif olarak ek paketler tanımlamanız mümkün fakat tarifenin içeriğini değiştiremezsiniz. Öyle ki çok fazla tarife bulunmakla birlikte kendinize uygun olan bir tarife de bulmanız mümkün. Tarifenizden memnun kalmamanız halinde müşteri hizmetlerine bağlanarak kendinize uygun başka bir tarife seçeneği sunmalarını istemeniz halinde, tarafınıza size uygun seçenekler sunulacaktır. Dilediğiniz tarifeye müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu şekilde geçmeniz mümkün.

Türk Telekom nasıl kalan paket sorgulama?
9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.
Avea ne kadar kontör kaldı Öğrenme?
3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.
Turktelekom internet ne kadar kaldı?
Türk Telekom SMS ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin KALAN yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir. Mesaj gönderimi sonrasında abonenin cep telefonuna mesaj ile kalan internet, dakika ve mesaj kullanımı hakkında bilgi gönderilir.
Internet paketim ne kadar kaldı?
İnternet paketimde kalan kullanımımı nasıl öğrenebilirim? İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Faturalı hatlar için yapılan sorgularda son 1 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil değildir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/avea-prime-mus%cc%a7teri-hizmetleri/

https://sartlari.com/numaranin-kime-ait-oldugunu-bulma-ucretsiz/

https://sartlari.com/turk-telekom-taahhut-sorgulama-kodu/

https://sartlari.com/izmirim-kart-para-yukleme/

https://sartlari.com/turkcell-12-tl-konusma-paketleri-nasil-yapilir/