Numaranın Kime Ait Olduğunu Bulma Ücretsiz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Arayan numaranın kime ait olduğunu gösteren program, en iyi numara sorgulama sitesi, numara sorgulama servisi, numara kime ait, numaranın kime ait olduğunu öğrenme uygulama

Anasayfa > Genel > Numaranın Kime Ait Olduğunu Bulma Ücretsiz
17 Şubat 2019
191 okunma
Numaranın Kime Ait Olduğunu Bulma Ücretsiz
Okuma süresi: 1 dakika

Evde veya cep telefonunuzda tanımadığınız bir numaradan arama, geldiğinde, bu numaranın kimin sahip olduğunu bilmiyorsunuz. Bu gibi durumlarda kimin aradığını sabit hat veya cep telefonuyla kolayca bulabilirsiniz. Bu yazıda numaranın kime ait olduğunu bulma ücretsiz kullanılan hizmetleri anlatılmaktadır. Numaranın sahibini bulmak için kullanılan yöntemler çeşit çeşittir ve herkes için aranan bir yol mutlaka bulunur.

Bilinmeyen Numara Servisleri İşe Yarar Mı?

Mobil operatörler bir ücret karşılığında bilinmeyen numaralar hizmeti sunar. Avea, Vodafone, Turkcell, Bimcell veya PTTCell, sizi arayan numarayı veya kimin aradığını bulma imkanı sunar. Ancak, sizi arayan kişinin hangi operatörü kullandığını bilmeniz gerekir. Çünkü aksi takdirde, çok daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir.

AVEA İle Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bir Avea abonesiyseniz, 11855 numarasına kısa bir mesaj yazıp, bu numaranın kime ait olduğunu bulmak için 0 başında olmadan numarayı çevirmelisiniz. Bu uygulama için ücret mesaj başına 1,25 liradır. Ayrıca, tüm telefon operatörlerine (sabit hat dahil) 11855’i arayarak bir isim talep edebilirsiniz. Bu işlemin maliyeti 1.25 TL’dir.

TURKCELL İle Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesiyseniz, öğrenmek istediğiniz numarayı girerek 2222 numarasına kısa bir mesaj yazabilirsiniz. Mesaj başına 1.49 TL ödemek zorunda kalacaksınız. Bunun yanı sıra numaranın kime ait olduğunu bulmak için dakika başına 1,25 TL ödeyerek 11832’i de arayabilirsiniz.

VODAFONE İle Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer bir Vodafone abonesiyseniz ve bu numara hizmetleri kullanmak ve numaranın sahibini bulmak istiyorsanız 7048’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem için ücret mesaj başına1.25 TL’dir. 11842’yi arayarak da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Facebook Kullanarak Numaranın Sahibi Öğrenilebilir Mi?

Facebook, dünyada en çok ziyaret edilen sitelerden biridir. Facebook’ta milyarlarca hesap var ve neredeyse profili olmayan kişilerin sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Bir numaranın sahibiniarıyorsanız, arama bölümünde numarayı arayarak kişiyi bulabilirsiniz. Fakat gerçek şu ki, kişi numarasını gizlememiş olmalıdır. Aksi takdirde, herhangi bir sonuç göstermez.

Bu tip yöntemlerden birini kullanarak kısa zamanda numaranın kime ait olduğunu bulma ücretsizşekilde öğrenebilirsiniz.