İzmirim Kart Para Yükleme | İzmirim karta nasıl para yüklenir? - Şartları Neler

İzmirim Kart Para Yükleme | İzmirim karta nasıl para yüklenir?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İzmirim kart otomatik yükleme, eshot bakiye yükleme, kentkart mobil bakiye sorgulama, otobüs kartı bakiye sorgulama

Anasayfa > Genel > İzmirim Kart Para Yükleme | İzmirim karta nasıl para yüklenir?
13 Şubat 2019
1.656 okunma
İzmirim Kart Para Yükleme |  İzmirim karta nasıl para yüklenir?

İzmirim kart para yükleme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? İzmirliler tarafından metroda, otobüste, vapurda ve izbanda para yerine kullanılan İzmirim Kart indirimli tarifeler ve tam tarife şeklinde kullanılabilmektedir. İndirimli tarifeler için öğrenci, öğretmen ya d a65 yaş üstü olmanız gerekmektedir. İndirimli tarife için gerekli koşullara sahipseniz online ya da şahsen olarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzun ardından bir sorun olmaması halinde şahsen başvuru yaptıysanız 15 dakikada, online başvuru yaptıysanız 1 iş günü içerisinde kartınızı teslim alabilirsiniz. İndirimli tarifeler için uygun koşula sahip olmamanız durumunda İzmirim kartları İzmirim kart bayilerinden belirli bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra içerisine içerisine bakiye yüklemesi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İzmirim kart bakiye yükleme nerelerden yapılabilir?

İzmirim kart para yükleme işlemlerini, İzmirim kart bayiliğinin bulunduğu yerlerden, otomatik yükleme makinelerinden ya da online olarak web sitesi üzerinden kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart yükleme bayiliği olan pek çok yer bulunmakla birlikte otomatik yükleme makineleri de hemen hemen tüm ulaşım noktalarında bulunmaktadır. Buralardan kolaylıkla yükleme yapabileceğiniz gibi İzmirim kart web sitesi üzerinden de kısa sürede kredi kartınız ile yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

İzmirim kart web sitesi üzerinden bakiye yükleme nasıl olur?

İzmirim kart web sitesi üzerinden kartınıza para yükleyebilir, kalan bakiyenizi sorgulayabilir ya da yeni kart başvurusu yapabilirsiniz. İzmirim kart web sitesi üzerinden kartınıza para yüklemek için ana sayfaya ulaştıktan sonra İzmirim kart- TL yükleme seçeneğini seçmelisiniz. Ardından en az 1 TL en çok 200 TL olacak şekilde bakiye yüklemesi yapılabilir. Yükleme yaptıktan 1 saat sonra kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 3D secure özelliği olan kredi kartlarınız ile yükleme işleminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

İzmirim kart kalan bakiyemi nasıl öğrenirim?

İzmirim kart web sitesi üzerinden kalan bakiyenizi öğrenebilir, bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra otomatik yükleme makinelerinden de dilediğiniz zaman kartınızda kalan bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

Izmirim karta nasıl para yüklenir?
İzmir toplu ulaşım sistemlerinde kullanılan tüm İzmirim kartlara, her hangi bir yükleme noktası aramadan doğrudan internet üzerinden kredi kartı ile yükleme yapmak mümkün oluyor. www.izmirimkart.com.tr adresine ister cep telefonu, isterseniz diğer cihazlarla girip https://www.izmirimkart.com.tr/tr/IzmirimkartTLYukleme/
Izmir öğrenci kartı süresi ne kadar?
Fiziki hasarlar dışında arızalanan Kişiselleştirilmiş İzmirim Kartlar, kişiselleştirildiği tarihten itibaren 2 yıl süre ile ücretsiz olarak değiştirilmektedir.
Kent kart nasıl yüklenir?
Kentkart’ın üzerindeki numarayı gir. Tebrikler, kartını tanımladın. Eklediğin kartını seçerek, yüklemek istediğin tutarı gir. fastPay’e tanımladığın kredi kartlarından birini seç (dilersen fastPay bakiyeni de kullanabilirsin).
HES kodu karta nasıl tanımlanır izmir?
HES kodu ayrıca kısa mesaj ile de alınabiliyor. Kısa mesaj ile HES kodu almak için, HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazılıyor ve 2023’e SMS olarak atılabiliyor.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/izmirim-kart-ogrenci-basvuru/

https://sartlari.com/izmirim-kart-bakiye-yukle/

https://sartlari.com/izmirim-kart-bakiye-sorgula/

https://sartlari.com/izmirim-kart-basvuru-durumu/

https://sartlari.com/ininal-karta-para-yukleme/