Birini Kendine Bağlamak İçin Dua | Aşık olduğum kişiyi kendime nasıl bağlarım dua? - Şartları Neler

Birini Kendine Bağlamak İçin Dua | Aşık olduğum kişiyi kendime nasıl bağlarım dua?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir insanı kendine bağlamak, birini kendine bağlamak için ne yapmalı, kocayı kendine bağlamak için tesirli dua, birini kendine bağlamak için dua nihat hatipoğlu

Anasayfa > Genel > Birini Kendine Bağlamak İçin Dua | Aşık olduğum kişiyi kendime nasıl bağlarım dua?
12 Şubat 2019
2.543 okunma
Birini Kendine Bağlamak İçin Dua | Aşık olduğum kişiyi kendime nasıl bağlarım dua?

Sevilen kişiyi kendine bağlama yöntemi olarak dua gösterilebilir. Bazen kişiler sevdikleri karşısında çaresiz kalabiliyor. Bundan dolayı karşıdaki kişinin kendisine bağlı kalabilmesi için bağlama dualarına başvurabiliyor. Bazı kişiler bu duaların işe yaradığını söylerken, kimileri de bunun bir hurafe olduğuna inanıyor. Birini kendine bağlamak için duaların etkili olduğunu düşünen kişiler için de önerilebilecek bazı dualar bulunuyor.

Bağlama Duaları Hangi Günler Okunmalı?

Bağlama duası olarak önerilen farklı dualar vardır. Örneğin bunlardan bir tanesi 3 esma ve 3 suredir. Bunların dışında hocalar farklı duaları önerebilmekte. Bu dualar bir hafta boyunca her gün tekrar edilmesi gereken dualar olabildiği gibi bazıları ise İslam alemi için önemli bir akşam olarak kabul edilen perşembeleri okunan dualar da olabiliyor.

Kişilerin hangi günler dualarını okuyacakları sorusunun cevabını öğrenmeden önce hangi dua ile karşısındakileri kendilerine bağlamayı tercih edeceklerine karar vermesi gerekiyor. Bu duaya göre de ne kadar süre tekrar edileceği belirleniyor.

Hangi Amaçlar İle Bağlama Duası Okunabilir?

Bağlama dualarına farklı nedenler ile başvurulabilir. Bu dua en genel tabiriyle özel yaşamda sevilen kişi ile güçlü bir iletişim kurulmasını sağlıyor. Bağlama duasının diğer okunma amaçlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Eşlerin birbirlerine sadık olması,
  • Evli olmayan birisinin sevdiği kişinin kendisine yakınlaşması,
  • Kötü amaçlar ile aileden kopmaya başlayan çocukların aileye geri kazandırılması.

Bağlama Duasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bağlama dualarının en hayati aşaması niyettir. Bu duayı etkili kılan en önemli nokta kişinin nasıl bir niyet içerisinde olduğudur. Niyetsizlik duanın hiçbir işe yaramamasına neden olabilir. Bundan dolayı buna dikkat edilmelidir. Bağlama dualarının bir başka püf noktası ise duaya başlamadan önce sakin bir yerin bulunmasıdır. Dualar sırasında kimsenin rahatsızlık vermemesi büyük önem taşıyor.

Bağlama dualarının çoğu için abdestli olma şartı yoktur. Ancak olanak varsa abdest alınmasının ardından duanın edilmesi daha iyi olacaktır. Birini kendine bağlamak için duaların en etkili olanı içerisinde esma ve surelerin yer aldıklarıdır. Bundan dolayı da pek çok kişinin tercihi bu dualardır.

Bir insanı kendine bağlamak için hangi dua okunur?
Aşk etme veya bağlama duasın da şu şekilde bir sıralama da yapılabilir; Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rahman. Kul hüvallahü ehad.
Birini kendine aşık etmek için hangi esma okunur?
Aşk etme veya bağlama duasın da şu şekilde bir sıralama da yapılabilir; Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rahman. Kul hüvallahü ehad.
Sevilmek için hangi zikir çekilir?
Bu salavat ve esmayı okumaya devam eden kimseler insanlar tarafından sevilir ve hürmet görür. Kalplerin sevgilisi olur. Okunacak salavat ve esma: “Salli ve sellim ve bârik yâ vedûdü alel elifi rûhıl ervahı ve sirril vücud.” Manası: ” Ey vedûd olan Rabbim!
Bir erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı?
Zeka. Görünüşten sonra gelen en önemli unsurdur bu. Güler yüz. Bir erkeğin esprilerine gülerseniz sizi daha yakından tanımak isteyecektir. Kendine güven. Destekleyici olmak. Hoşgörülü olmak. Sabırlı olmak. Şehvet. Dürüstlük.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/kocayi-kendine-baglamak-icin-tesirli-dua/

https://sartlari.com/aciklamali-orgu-yelekler/

https://sartlari.com/haksizlik-karsisinda-okunacak-dua/

https://sartlari.com/hayirli-evlilik-icin-denenmis-dua/

https://sartlari.com/orgu-patik-yapimi/