Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua | Eşini kendine bağlamak için hangi dua okunur - Şartları Neler

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua | Eşini kendine bağlamak için hangi dua okunur

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Kocayı kendine bağlamak için dua, kocayı kendine aşık etmek için dua, kocanın karısına düşkün olması için dua, hangi dua eski sevgiliyi geri getirir, hangi dua geri çevrilmez, hangi dua gideni geri getirir, hangi dua ile birini kendine bağlamak, hangi dua ile kocamı kendime bağlarım, hangi dua ile sevdiğini kendine bağlarsın, hangi dua sevdigine kavusturur…

Anasayfa > Genel > Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua | Eşini kendine bağlamak için hangi dua okunur
01 Şubat 2019
2.874 okunma
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua | Eşini kendine bağlamak için hangi dua okunur

Kocayı evine döndürmek için dua var mıdır? Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua hangisidir? İki kişinin belirli dönemlerden geçerek evlilik müessesine karar vermeleri ani ya da uzun bir süreç olabilir. Öyle ki kimi görücü usulü ile tanımadan evlenir, kimisi uzun yıllar birliktelik yaşayarak evlenir. Kimisi tanımadan evlenir ve çok iyi anlaşır, kimisi ise çok uzun yıllar iyi anlaşmasına rağmen evlenince aynı evde yapamaz. Evlilik tamamen şans meselesidir. Tabi ki evliliğin yolunda gitmesi için iki tarafa da düşen sorumluluklar vardır. Fakat bir taraf her şeyi yapmasına rağmen diğer taraf harekete geçmiyor ya da umursamıyorsa durum üzücü bir hal alır. Evliliklerde kadınlar erkekleri elinde tutmak, eve bağlamak için çeşitli çabalar sarf etse de bazı erkekler daha rahat olmak ve başkalarıyla da birlikte olmak isterler. Bu gibi durumlara maruz kalan kadınlar el açıp Allah’a dua ederek kocalarını kendilerine bağlayabilirler.

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua hangisidir?

Eşinizi kendinize bağlamak istiyorsanız 7 tane küp şeker alın ve “İnnemaemruhuizaeradeşey’en en yekulelehukünfe’yekün.Fe-subhanellezibiyedihimelekütü külli şey’in ve ileyhiturceun” ayetini okuyun. Okunmuş şekerleri eşinize yedirmeniz halinde eşinizi evinize bağlayabilirsiniz.

Bir su içerisine 41 defa “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbetyedâebîlehebin ve tebb. Mâeğnâanhümâlühû ve mâkeseb. Seyeslânârenzâteleheb. Vemraetühûhammâletelhatab. Fî cîdihâhablünminmesed.” Suresini okuyarak da eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocayı kendine bağlamak için hangi esmalar okunur?

Ya Vedud esması muhabbeti arttırmak için okunabilir, eşinizi size bağlar.

Ya Vedud esmasını nasıl okumak lazım?

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua ile birlikte Ya Vedud esmasını okumanız duaların etkisini arttırır. Gusül abdesti aldıktan sonra 99 kere Ya Vedud esmasını okuyun ve ardından Allah rızası için 2 rekat namaz kılarak duanızı edin. Burada içinizden gelen bir duayı içtenlikle okuyun.

Bağlama Duası Nedir?

Çeşitli nedenlerden dolayı eşi kendisinden uzaklaşan kişiler tarafından yaptırılır. Kocayı kendine bağlama duası sayesinde eşinizin ilgisi tekrar açığa çıkar. Mistik güçlerin etkisine inanan insanlar çoğunlukta. Evrensel güçler sayesinde kocanın ilgisinin tekrar oluşması mümkün. Mutlu bir evliliğin sırlarına vakıfsanız zaten eşinizin ilgisi sizden eksik olmayacaktır.

Genellikle bağlama duası yıpranan, uzun süreli evlilikler için talep ediliyor. Evlilik süresi uzadıkça kişilerin birbirlerine tahammül sınırları da zorlanır. Bu durumda çiftler evliliklerinin ilk yıllarında yaşadıkları özeni göstermemeye başlar. Büyük bir çıkmaza giren kadınlar çareyi bağlama duasında arar. Evdeki eşinden aynı şekilde ilgi göremeyen erkeklerde bağlama duası okuyarak mistik güçlerin etkisinden yararlanabilir.

Bağlama Duası İçin Ne Yapılmalı?

Bağlama duasını okuduktan sonra bu duayı temiz bir beyaz kağıda yazın. Ardından 21 gün boyunca bu duayı yatak odasında saklayın.  Ayrıca 21 gece boyunca sesli olarak duayı okuyum Daha sonra eşinizin size bağlanmasını niyet edin. Kısa sürede eşinizin size bağlanması mümkün olacak.

Evliliği kurtarmak için sadece dua etmenizin bir yararı olmaz. Aynı zamanda çaba göstermenizde gerekiyor. Bu nedenle kendinize çeki düzen vermenizde yarar var. Ev işlerine kendini kaptıranlar kişisel bakımlarına çoğu zaman özen göstermiyor. Bu durumda erkeklerin ilgisini azaltıyor. Fakat sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de kendilerine bakması, ilk günkü gibi özenli davranması şart. Evlilik önemli bir kurum. Karşılıklı özveri, saygı ve sevgi ile güçlendirilerek ömür boyu birlikte huzurlu yaşamanız mümkün olacak.

Eşini kendine nasıl aşık edersin dua?
Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû.

Ikna duasi nasil yapilir?
“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.
Huzurlu olmak için hangi dua okunur?
Lâilâhe illa ente sübhâneke innî küntü mine’z-zâlimîn. – Müslim hadisi şerifinde şöyle buyuruluyor: Sıkıntı için okunacak dua: “La ilahe illallahülazim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.”
Evde huzursuzluk varsa hangi dua okunur?
Sabah ve akşam 7 kere “hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym” zikrini çekin. Eğer hala evin içerisinde huzursuzluk devam ediyorsa, 11 gün üst üste Bakara suresi dinleyin. Evde olmadığınız zamanlarda bile açabilirsiniz

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/birini-kendine-baglamak-icin-dua/

https://sartlari.com/dusmani-helak-etmek-icin-en-tesirli-dua/

https://sartlari.com/evlilik-sozleri/

https://sartlari.com/kulak-kristalleri-neden-oynar/

https://sartlari.com/ikizler-yukselen-burcu/