Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 | Bu windows kopyası orjinal değil Windows 7 - Şartları Neler

Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 | Bu windows kopyası orjinal değil Windows 7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bu windows kopyası orijinal değil 7601 çözümü,windows kopyası orijinal değil 7601 çözümü 2018, windows kopyası orijinal değil 7601 çözümü siyah ekran

Anasayfa > Genel > Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 | Bu windows kopyası orjinal değil Windows 7
12 Şubat 2019
1.200 okunma
Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 |  Bu windows kopyası orjinal değil Windows 7

Bu Windows orijinali değil kopyası hatası ile karşılaşılmasının farklı nedenleri vardır. Bazı bilgisayar kullanıcıları bilgisayarlarını açtıklarında bu uyarı ile karşılaşabiliyor. Bunun da en temel nedeni bilgisayarda kurulu olan Windows’un orijinal olmamasıdır. Pek çok kişi bilgisayarlarını daha ucuza mal edebilmek için Windows kurulu olmayan modelleri tercih edebiliyor. Kişiler bu bilgisayarlar da orijinal olmayan Windows’u kurabiliyor. Bu da kullanıcıların karşısına Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 yazının çıkmasına neden oluyor.

Orijinal Windows’larda Bu Hata İle Karşılaşılması

Ekrana beliren bu hata en çok orijinal olmayan Windows’un bilgisayara kurulmasından dolayı kişilerin karşılarına çıkmaktadır. Ancak bazı durumlarda orijinal sürümlerde de hata meydana gelebilir. Bunun da muhtemel nedeni Windows etkinleştirmesinin yapılmamış ya da süresinin dolmuş olmasıdır.

Bu nedenin dışında hataya sebep olabilecek faktör Windows beta sürümünün yüklenmesinden kaynaklı oluşan problemlerdir. Bu sorunların çözülebilmesi için bir bilgisayar uzmanından yardım alınabilir ya da kişiler kendileri çözüm yöntemlerini deneyebilir.

Hata Yazısının Kaldırılması İçin Ne Yapılmalı?

Windows’un kurulumundan kaynaklı olarak ekrana çıkan hata bildiriminin kaldırılması mümkündür. Bunun için ilk olarak denetim masası açılmalıdır. Bu dosyada programlar ve özelliklere menüsü bulunuyor. Bu menüye girilere yüklü güncelleştirmeleri görüntüle ikonu tıklanmalıdır. Buradan da hataya neden olan güncelleme bulunmalı ve kaldırılmalıdır.

Hatanın ekranda görünmesinin kaldırılması için yapılan bu yöntem kesin bir çözüm yöntemi değildir. Yalnızca geçici olarak hata yazısının ekrandan kaldırılması için bu yola başvurulabilir. Bu hatanın ortadan kaldırılması için ise yapılması gerekenler farklıdır.

Hata İle Karşılaşıldığında Yapılması Gerekenler

Bilgisayarlarına orijinal olmayan Windows kuran kişiler bu hata ile karşılaşacaklardır. Bu hatanın da giderilmesi için orijinal Windows programının bilgisayara yüklenmesi gereklidir. Orijinal Windows’un bilgisayara yüklenebilmesi için Microsft’un internet sayfası ziyaret edilebilir. Bu sayfadan Windows 7 için otomatik yükleme işlemi gerçekleştirilebilir.

Bilgisayarında orijinal Windows kurulu olmasına rağmen Bu Windows Kopyası Orijinal Değil 7601 yazısı ile karşılaşılıyorsa eğer bunun için de bilgisayarın alındığı yere ya da bir bilgisayar uzmanına başvurulmasında yarar vardır.

Bu Windows kopyası orjinal değil 7601 ne demek?
Bu tür uyarı kodlarından en meşhuru “Windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjınal değil” şeklinde bir mesajdır. Bu hatayı sadece kırık Windows kullandığınızda değil, orijinal ürün kullandığınızda etkinleştirme yapılması gerektiğinde de alırsınız.
Bu Windows kopyası orjinal değil 7601 nasıl kaldırılır?
1.Başlat a bastıktan sonra Kontrol paneli ni seçin. 2.Sistem ve Güvenlik’i seçin . 3. Windows Update altında , Yüklenmiş Güncellemeleri Göster’i seçin . 4.İlgili güncellemeyi arayın, ardından sağ tıklayın ve Kaldır’ı seçin .
Bu Windows kopyası orjinal değil nasıl düzeltilir?
Çözüm olarak Denetim Masasından Programlar ve özelliklere girin. Sağ taraftan Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle tıklayın. KB971033 güncellemesini bulun ve kaldırın. En azından bilgisayarınızı formatlayana kadar Windows 7 yapı 7600 bu windows kopyası orjinal hatasından kurtulmuş olursunuz.
Windows 7 kopyasını nasıl orjinal yapılır?
Çözüm olarak Denetim Masasından Programlar ve özelliklere girin. Sağ taraftan Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle tıklayın. KB971033 güncellemesini bulun ve kaldırın. En azından bilgisayarınızı formatlayana kadar Windows 7 yapı 7600 bu windows kopyası orjinal hatasından kurtulmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/windows-7-yapi-7601-bu-windows-kopyasi-orijinal-degil-yazisini-kaldirma/

https://sartlari.com/windows-7-ultimate-64-bit-orijinal-yapma/

https://sartlari.com/category/guzel-sozler-guzel-sozler/sensizlik-sozleri/

https://sartlari.com/orijinal-kisir-tarifi/

https://sartlari.com/marsbet-hizli-erisim-firsati-marsbet-giris/