Windows 7 Ultimate 64 Bit Orijinal Yapma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Windows 7 orjinal yapma programı, windows 7 etkinleştirme, windows 7 ultimate 64 bit orjinal yapma 2019

Anasayfa > Genel > Windows 7 Ultimate 64 Bit Orijinal Yapma
12 Şubat 2019
265 okunma
Windows 7 Ultimate 64 Bit Orijinal Yapma
Okuma süresi: < 1 dakika

Windows 7 ultimate 64 bit orijinal yapma nasıl olur? Windows kullanmakta olan herkes orijinal Windows yazılımlarını kullanmıyor. Bir uyarı olarak da ekranda görünmekte olan orijinal olmayan Windows yazılımları pek çok dosyanın açılmasında sıkıntı yaratabiliyor. Orijinal Windows yazılımları kullanmak korsan yazılımlardan tabi ki de daha iyidir. Öyle ki korsan yazılımlar bilgisayarın işletim sistemi ömrünü kısaltırken pek çok dosyayı açarken de sorunlar yaşamaktan kaçamazsınız. Sizler de herhangi bir sorun yaşamadan tüm dosyaları cihazınızdan açabilmek istiyor ve de işletim sisteminize de zarar vermek istemiyorsanız korsan yazılım değil orijinal yazılımlar kullanmalısınız. Bu yazımızda sizlere korsan yazılımlarınızı nasıl orijinal yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Windows 7 ultimate 64 bit nasıl orijinal yapılır?

Windows 7 ultimate 64 bit orijinal yapma işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Korsan yazılımlar cihazınıza zarar verirken pek çok dosyanın çalıştırılması aşamasında da ıkıntı yaratmaktadır. Eğer sizler de korsan yazılım kullanıyorsanız artık yazılımınızı orijinal yapma zamanı geldi! Anlatacağımız aşamalarla çok kısa bir sürede orijinalliğe geçiş yaparak Windows’ u orijinal bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Windows 7 ultimate’inizi orijinal yapmak için güvendiğiniz sitelerden Windows loader’ ı indirin. Ardından;

  • İndirmiş olduğunuz program dosyasını rardan çıkararak masaüstüne alın
  • Ardından programı çalıştırın
  • Programı çalıştırdıktan sonra sağ alttaki active butonuna basın

Bu şekilde kurulumu tamamlamanızın ardından bilgisayarınız yeniden başlatılacak. Eğer otomatik olarak yeniden başlat moduna geçmezse mauel olarak yeniden başlat yapın. Bu şekilde sorununuz çözülecek.

Windows 7 ultimate’ i orijinal yapmak için hangi programı kullanmak gerekiyor?

Windows loader programını gücendiğiniz bir siteden indirerek belirtmiş olduğumuz şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal olmayan Windows ultimate ne gibi sorun yaratır?

Orijinal olmayan Windows ultimate’iniz bazı dosyaların açılmasında ya da çalıştırılmasında sorunlar yaşatırken işletim sisteminize de zarar verebilir. Bu sebepten dolayı belirttiğimiz aşamalarla kısa sürede sizler de yazılımınızı orijinal yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.