Windows 7 Yapı 7601 Bu Windows Kopyası Orijinal Değil Yazısını Kaldırma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal değil 2019, bu windows kopyası orjinal değil 7601 çözümü 2019, bu windows kopyası orjinal değil 7601 çözümü

Anasayfa > Genel > Windows 7 Yapı 7601 Bu Windows Kopyası Orijinal Değil Yazısını Kaldırma
02 Mart 2019
793 okunma
Windows 7 Yapı 7601 Bu Windows Kopyası Orijinal Değil Yazısını Kaldırma
Okuma süresi: < 1 dakika

Windows 7 lisanssız kullanılabilir mi?Windows 7 yapı 7601 bu Windows kopyası orijinal değil yazısını kaldırma nasıl olur? Windows işletim sistemleri dünya çapında büyük bir çoğunluk tarafından kullanılmaktadır. Yeni sürümleri ile birlikte getirilen düzenlemeler ve yenilikler sayesinde şimdi çok daha profesyonel kullanım olanakları tanımaktadır. Kurumsal ya da bireysel paketleri bulunmaktadır. Bu paketler ile kendinize en uygun olanı seçerek Windows u kullanmaya başlayabilirsiniz. Windows sürümlerine belirli dönemlerde güncellemeler gelmektedir. Bu güncellemeleri yaparak çok daha iyi bir kullanım performansına sahip olursunuz. Windows güncelleştirmeleri, ayarlarını değiştirmediğiniz sürece otomatik olarak sistem tarafından gerçekleştirilir. Bu ayarı değiştirmek ya da kapalı olan otomatik güncelleştirmeyi açmak için Windows update sekmesine gidebilir, buradan düzenlemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Windows ile ilgili tüm detaylara web sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Windows 7 lisanssız kullanılabiliyor mu?

Windows işletim sistemleri ücretli olup, belirli miktarlarda ücretleri ödeyerek sürümün lisansı alıp bu şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Yasal olanı bu şekilde. Yasal olmayanı ise lisans kopyası ile kullanım gerçekleştirme. Satın almadan kopya lisanslar ile sürümü kullanmak mümkün. Bunun için çeşitli programlar ve ürün anahtarları kodları bulunmaktadır. Çeşitli forumlarda bu konu ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

Windows 7 yapı 7601 bu Windows kopyası orijinal değil hatası nedir?

Windows 7 yapı 7601 bu Windows kopyası orijinal değil hatası alıyorsanız, bu sorunun sebebi Windows 7 sp1’ in beta sürümünün yüklenmesinden kaynaklanmaktadır ve masaüstünde bu hata karşınıza çıkmaktadır.

Windows 7 yapı 7601 bu Windows kopyası orijinal değil yazısını kaldırma nasıl olur?

Windows 7 yapı 7601 Windows kopyası orijinal değil yazısını kaldırma nasıl yapılır? Sırası ile şu aşamaları gerçekleştirmeniz gerekmektedir;

  • Denetim masasına gidin
  • Programlar ve özelliklere gidin
  • Sağ taraftan yüklü güncelleştirmeleri görüntüleye tıklayın
  • KB971033 güncellemesini bularak kaldırın.

Bu şekilde sorununuz çözümlenecektir.