Carrefour Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Carrefour müşteri hizmetleri tel no, carrefour mağaza iletişim, carrefour destek hattı

Anasayfa > Genel > Carrefour Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
297 okunma
Carrefour Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Carrefour müşteri destek hattı var mıdır? Carrefour müşteri hizmetleri numarası nedir? Carrefour; Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin bir ürünü olan alışveriş merkezleri zinciridir. Gıda ve gıda dışı ürünlerin satışını yapmakta olan firma, ülkemizde çok sayıda mağazaya sahiptir. Market sektörünün en iyilerinden olan Carrefour, market alışverişi adına her şeye ve çok daha fazlasına sahip bir markadır. Her kesimden bireye hitap etmekle birlikte, aradığınız her türlü market ürünlerini, araç ve gereçleri bu marketlerden temin edebilirsiniz. Uzun bir zamandan beri ülkemizde hizmet vermekte olan Carrefour, her geçen gün daha fazla şube ile karşımıza çıkmaktadır. Sunmuş oldukları ürün ve hizmetler son derece başarılı ve kalite standartlarına uygun olup, dilediğiniz zaman Carrefour ile ilgili her türlü konu için müşteri hizmetleri iletişim numaralarından kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Carrefour müşteri hizmetleri numarası nedir?

Carrefour sunmuş olduğu ürün ve hizmeleri desteklemek adına müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 10 00 şeklinde olup, dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Carrefour ile ilgili her türlü öneri ve şikayetleriniz için, almış olduğunuz ürünler ile ilgili bilgi almak için, sizlere en yakın carrefour alışveriş merkezini öğrenmek için dilediğiniz zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibi uzman bir kadroya sahip olup, sizlere en kısa süre içerisinde ve en etkili biçimde yardımcı olacaklardır.

Carrefour müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Carrefour müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerine ulaşabilir; ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün, çalışanlar ve mağaza ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi de yine aynı numara üzerinden dile getirebilirsiniz.

Carrefour müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Carrefour müşteri hizmetleri iletişim numarasından kendilerine ulaşmanız halinde sizleri en kısa süre içerisinde yanıtlıyorlar. Profesyonel destek ekibi ile müşteri hizmetleri bütün sorunlarınızı en etkili şekilde sonuçlandırıyor ve sizleri hatta bekletmiyor.