Chester Bennington Neden Öldü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Chester bennington mektubu, chester bennington cenazesi, chester bennington depresyon, chester bennington ölüm nedeni

Anasayfa > Genel > Chester Bennington Neden Öldü
27 Şubat 2019
405 okunma
Chester Bennington Neden Öldü
Okuma süresi: 2 dakika

Chester Bennington kimdir?Chester Bennington neden öldü? Chester Charler Bennington 20 Mart 1976 senesinde ABD’nin Arizona bölgesinde dünyaya gelmiştir. Eski ismiyle Grey Daze olan şimdiki Linkin Park solistidir. Çok küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan sanatçının 80li yıllarda anne ve babası boşandı. Bu dönemde eroin ve metamfetamin bağımlılığı ile mücadele etmeye başladı. Uyuşturucu ile mücadele ettiği zamanlarda bir fast food restoranında çalışıyordu ve gençlik yıllarında bağımlılıklarından kurtulmayı başardı. Chester’ın müzik kariyeri 1993 senesinde kurmuş olduğu Grey Daze ile başladı. Chester şarkı sözlerini kendisini yazmakta ve de seslendirmekteydi. Bu doğrultuda grubun diğer üyelerinden şikayetçi olan Chester onlardan yolunu ayırdı ve Kaliforniya’ya taşındı. Burada Linkin Park grubu ile anlaşarak söylemeye başladı. 2011 senesinde konserinin bitiminde Adele’in Rolling in the deep şarkısını seslendirdi ve Adele tarafından en iyi cover seçildi.

Chester Bennington evinde intihar etti

Dünya çağında ünlü Linkin Park grubunun soliste Chester Bennington Los Angeles’taki evinde intihar ederek hayata gözlerini kapattı. 2 evlilik yapmış olup toplamda 6 çocuğa sahipti. Uzun yıllardan beri uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile mücadele amacıyla tedavi görmekteydi. 41 yaşında evinde intihar ederek hayatını kaybetti.

Chester Bennington neden intihar etti?

Chester Bennington neden intihar etti? 41 yaşında hayata veda eden Chester Bennington için Los Angeles adli tabip ofisi tarafından yapılan açıklamada intihar etmiş olduğu belirtildi. Chester Bennington’un ölümünün Mayıs ayında intihar etmiş olan Chris Cornell’in doğum günü ile aynı gün olması dikkat çekti.

Chester Bennington intihar notu nasıldır?

Chester Bennington intihar ederken;

Her şey tek bir şeyle başlıyor, sebebini bilmiyorum. Ama ne kadar denersem deneyeyim, hiçbir anlamı olmuyor. Tek bildiğim şey, zaman denen kavramın ne kadar değerli olduğu. Gerçekdışı gibi, ama saat ilerledikçe hayatı da peşinden götürüyor.

Şeklinde başlayıp

Sizden tek bir ricam var; zamanım geldiğinde yaptığım hataları affedin. Arkamda özlenmem için sebepler bırakmamda yardımcı olun. Boşlukta hissettiğinizde beni reddetmeyin. Beni anılarınızda tutun ve gerisini boşverin.  

Şeklinde biten bir intihar mektubu yazmıştır.