Decathlon Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Decathlon müşteri hizmetleri bağlanma, decathlon müşteri hizmetleri telefon, decathlon müşteri hizmetleri whatsapp, decathlon müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım

Anasayfa > Genel > Decathlon Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
378 okunma
Decathlon Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Decathlon müşteri destek hattı var mıdır? Decathlon müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Decathlon mağazası 1976 senesinde Fransa’da kurulmuş olan, pek çok markaya ait spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası bir mağaza zinciridir. İsmini dekatlon sporundan almış olup, pek çok popüler spor markasının ürünlerini mağazalarında satışa sunmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde mağazaları bulunmakta olan markanın, ülkemizde de pek çok yerde mağazası bulunuyor ve de tercih ediliyor. Çok sayıda popüler markayı bir arada bulundurmasıyla spor severlerin fazlasıyla dikkatini çekmeyi başarıyor. Diğer mağazalara oranla fiyatları da son derece uygun olup, hemen hemen her kesime hitap ettiğini söyleyebiliriz. Decathlon mağazaları, ürün ve hizmetleri ile ilgili almak istediğiniz her türlü bilgi için müşteri hizmetleri numaralarından kendilerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Decathlon müşteri hizmetleri numarası nedir?

Decathlon markası sunuş oldukları ürün ve hizmetleri değerlendirmek adına müşteri destek ekibine sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 532 33 22 şeklinde olup, dilediğiniz zaman bu iletişim numarası üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim numarasının yanı sıra whatsapp destek hatları da bulunmakta olup, whatsapp iletişim numaraları ise 0549 805 33 83 şeklindedir. Söz konusu numaralar ile kendileri ile iletişime geçebilir; ürün ve hizmetleri, mağazalar ve daha fazlası hakkında kendilerinden bilgi alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına en etkili şekilde çalışmaktadırlar.

Decathlon müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Decathlon müşteri hizmetleri iletişim numaralarından kendilerine sürekli ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra whatsapp destek hatlarından 09:00/ 18:00 saatleri arasında ve internet sitesinde bulunan kullanıcı hizmetleri sayfasından hafta içi 08:30/ 20:00 arası, hafta sonu ise 10:00/ 20:00 arası canlı destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Resmi tatillerde kullanıcı hizmetleri destek ekibi 12:00/ 20:00 arası hizmet vermektedir.

Decathlon müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Decathlon müşteri hizmetleri iletişim numaralarından ya da whatsapp destek hattından kendilerine ulaşmanız halinde en kısa süre içerisinde sizleri cevaplandırıyorlar. Dünya çapında bir marka olan Decathlon, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına özveri ile çalışmaktadır.