Vatan Computer Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Vatan bilgisayar garantiye gönderme, vatan bilgisayar telefon numarası, vatan bilgisayar fatura sorgulama

Anasayfa > Genel > Vatan Computer Müşteri Hizmetleri
20 Şubat 2019
191 okunma
Vatan Computer Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Vatan computer müşteri destek hattı var mıdır? Vatan computer müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Vatan computer 1983 senesinde Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak İstanbul Elmadağ’ da Hasan Vatan tarafından kurulmuştur. 2002 senesinde İstanbul Cevizlibağ’ da ikinci şubesini açtı ve de 2006 senesinde ilk il dışı mağazasını İzmir’de açtı. Şu an ise ülkemizde 52 ilde 100’ü aşkın mağazası bulunmaktadır. Teknolojisi mağazası olan Vatan computer, mağazalarının yanı sıra internet ortamında da hizmet vermektedir. Vatan computer online sitesi üzerinden de alışveriş imkanınız bulunmaktadır. Sunmuş oldukları ürünlerin fiyatları piyasa değerine oranla son derece avantajlı ve uygun olmakla birlikte, müşterilerine çeşitli ödeme kolaylıkları da tanımaktadır. Banka kredisi ile alışveriş yapabilme seçeneği sunmaktadır. Vatan computer ürün ve hizmetleri, mağazaları ve daha pek çok bilgi için dildiğiniz zaman müşteri hizmetleri iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Vatan computer müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Vatan computer sunmuş oldukları ürünleri desteklemek adına müşteri destek ekibine sahiptir. Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 56 56 şeklinde olup; satın almış olduğunuz ürün ile ilgili ya da mağaza ve deme seçenekleri ile ilgili tüm konular için kendilerinden yardım alabilirsiniz. Her konuda sizlere en kısa ve en etkili şekilde yardımcı olacaklardır. Uzman çalışan kadrosuna sahip olup, tüm sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözümlenir.

Vatan computer müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Vatan computer müşteri hizmetleri sunmuş oldukları hizmeti desteklemek amacıyla müşteri destek ekibi ile özverili bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri iletişim numarasından hafta içi 09:00 ile 19:00 arası, hafta sonu ise 10:00 ile 17:00 arası kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vatan computer müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Vatan computer müşteri hizmetleri profesyonel ve kalabalık bir ekibe sahiptir. Bu doğrultuda da en iyi hizmeti verebilmek adına özverili bir şekilde çalışmaktadırlar. Çağrı merkezi iletişim numaralarından kendilerine ulaşmanız halinde en kısa süre içerisinde telefonlarınız yanıtlanır ve en etkili şekilde yardımcı olurlar.